Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικο Τεστ και αγχοσ!


yolle

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημεραααααααααα!!

με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!! κεγω σε καταλαβιανω γιατι κ εγω ειχα μια παλλινδρομη κ καθε μερα κανω το σταυρο μου ολα να συνεχισουν να πηγαινουν καλα!!

προσπαθησε να μην το κανεις κ εσυ , μην φοβασαι γιατι ειναι πολυ ψυχοφθορο!! να χαιρεσαι!!!ολα καλα θα πανε!!

λοιπον τα υπολογισα( πολυ μ'αρεσει να το κανω αυτο!) και εισαι ακριβως 4 εβδ και 2 ημερων. καθε σαββατο κλεινεις εβδομαδα και ΠΗΤ εχεις 01/05/2010!!

θα σου πει κ ο γιατρος βεβαια!!

φιλακιαααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια πολλά κουκλίτσα μου! Γιατί έχεις άγχος καλέ????? Μια καινούργια σελίδα ανοίγει στο βιβλίο της ζωής σου και θα είναι και η πιο όμορφη..... πίστεψε με!!!!! Με το καλό να πας και στο γιατρό!!!! Πολλά φιλιά και να προσέχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wallcoma to the club!!!!!

Συγχαρητήρια!!! όλα να πάνε μία χαρά!! Μην αγχώνεσαι και πρόσεχε!

Όχι κούραση, όση βάρη και καλή διατροφή!!

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κοντεύω να τρελαθώ!!

έκανα σπερματέγχυση και δεν έγινε τίποτα. πέρασε ένας μήνας πήγαμε διακοπές καιπεριμένω περίοδο αύριο. Εχθές έκανα δουλειές στο σπίτι και από τότε έως τώραβλέπω κάτι καφέ στο σερβιετάκι.

Λέω αρχή περιόδου. Έκανα σήμερα δύο τέστ και βγήκαν αχνά θετικά.

Πήγα αμέσως για χοριακή. Τα αποτελέσματα το βράδυ.

Πέρνω το γιατρό αλλά δε το σηκώνει θα έχει τοκετό.

Εχω τρελαθεί λετε να είναι λάθος δύο τέστ.

Μετά την περισυνη :ohmy: παλλίνδρομη είμαι κατατρομαγμένη:ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρθα αληθειαααααααααααα??

αχ δεν υπαρχει περιπτωση κοπελα μου ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

..με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!! τα αποτελεσματα της χοριακης θα στο επιβεβαιωσουν!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! και Μαρθα ξεκουρασου, ξαπλωσε γιατι αν εισαι , που εισαι εγκυος δεν κανει καλο να εχεις αιμοραγια!!

μην κανεις τιποτα ξαπλωσε!! και ολα θα πανε καλα! φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από το στόμα σου και στου θεού το αυτί. Φοβάμαι και με αυτά τα καφέ που έχω. Τι ήθελα να κάνω δουλείες εχθές. Πάω και βλέπω ξανά και ξανά τα τέστ πολύ αχνά είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARTHA ου κ εγω ειμαι σιγουρη συγχαρητηρια κοπελα μου

αντε να μασ πεις τις μονοδες οταν βγουν

συμφωνω με την ματακιαεφη ξαπλωσε κ ξεκουρασου

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και απο μένα. Να σκέφτεσε μόνο θετικά μιας και πολλές γυναίκες μετά απο μια αποβολή έχουν κάνει πολλά παιδιά και χωρίς κανένα πρόβλημα.

Μια άτυχη στιγμή δεν πρέπει να αφήνουμε να μας πάρει απο κάτω.

Όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!! Και μένα αχνή ήταν η γραμμή του τεστ το οποίο έκανα τη μέρα που περίμενα περίοδο και η χοριακή μου ήταν 325 μονάδες! Ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα είσαι έγκυος γλυκιά μου! Πάρτο απόφαση... Τα τέστ μπορεί να βγούν αρνητικά και η χοριακή θετική. Ποτέ όμως δεν συμβαίνει το αντίθετο!

Ηρέμησε και ξεκουράσου όμως, διότι το αιματάκι μπορεί να δημιουργήσει προβληματάκι..........

Τέλεια νέα! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martha1 ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά. Συνήθως όταν μια γυναίκα βλέπει καφέ ενώ είναι έγκυος με λίγη ξεκούραση όλα είναι καλά. Μην σε πιάνει πανικός γιατί είναι χειρότερο.

Σου εύχομαι καλά νέα το βράδυ.

Όταν κάτι το θέλουμε πολύ το πετυχένουμε.

Υπομονή. Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Matrha mou koitakse na mhn kourazese kai na koimasai polles wres!!ola tha pane kala kai egw phga shmera kanw xoriakh kai perimenw apotelesmata to apogeyma.ola tha pane kala gia oles mas to pistevw.Mia symvoulh poy thn akousa polles fores einai mhn anxwnesai einai to xeirotero.mila kai me to giatro sou kai pes tou ta ola analytika.egw fantasou ton phra thlefwno xtes gia natou pw oti to test vghke thetiko kai den to shkwne giati htan diakopes.ton phra apeires fores wspou ton vrhka kai gia kali moy tyxh ayrio epistrefh gia mia mera sthn athina kai ksanafeygei kai tha ton dw ayrio enw den tha kanei iatrio kanonika.MHN ANZWNESAI!OSO KOINH SOU AKOUGETE AUTH H SYMVOULH.perimenw nea sou kai tha sas pw kai ta dika mou to vrady.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yolle συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου...Ολα θα πανε καλα αρκει να μην εχεις αγχος και να σκεφτεσαι θετικα...Κι εγω καινουρια εγκυουλα ειμαι και καταλαβαινω απολυτα τους φοβους σου, ομως οπως μου ειπε και ο γιατρος μου το αγχος στην εγκυμοσυνη ειναι κακος συμβουλος.....Οποτε πλεον απλα προσυχομαι για να κρατησω στα χερια μου ενα υγιες μωρο...

Martha1 συγχαρητηρια και σε σενα!!!! Οτι εισαι εγκυος ειναι βεβαιο....Και σε μενα τα δυο πρωτα τεστ αχνα θετικα ηταν... Το επομενο πρωι εκανα ενα τριτο με πρωινα ουρα και ηταν καραμπινατο θετικο....Ομως μην αγχωνεσαι και κυριως μην κουραζεσαι...Ευχομαι ολα να πανε καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πήρα τα αποτελέσματα 85,17. Ο γιατρός είπε μικρή αλλά όταν του είπα ότι είμαι δύο ημέρες πριν την περίοδο μου είπε εντάξει θα επαναλάβουμε την παρασκευή και θα δούμε. Πως θα περιμένω μέχρι την Παρασκευή πώς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ μΑΡΘΑ ΜΟΥ!!

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΜΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ!!

ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ..ΤΡΙΤΗ ΣΗΜΕΡΑ!! ΝΑ ΕΦΤΑΣΕ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Martha μου,κι από μένα όλη τη θετική ενέργεια έχεις και κορίτσι μου σκέψου κι εσύ θετικά, δεν το πιστεύεις τώρα αλλά μόνο καλό μπορούν να σου κάνουν αυτές οι θετικές σκέψεις. Εϋχομαι πραγματικά να πάνε όλα όπως ακριβώς τα θέλεις και περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα τα αποτελέσματα ειμαι 4 εβδομαδων και κατι.Η β χωριακη βγηκε 242 UL.Ο γιατρος που ειχε πει να κάνω και προγεστερονη που βγηκε 20.23 με ΦΤ Α ΤΡΙΜΗΝΟΥ 11-50.Πηγα στην βιοτρική δεν έχει αναλυτικά τις φυσιολογικεσ τιμές και εγώ δεν τα ξέρω καλα α΄κόμα αυτα.Τον γιατρό μου δεν το πήρα γιατί εχουμε ραντεβού αυριο.Τι λέτε είναι καλά?Δεν τα ξέρω καθόλου.Αυριο θα πάω με χαρτί και μολυβι στο γιατρό σαν μαθητριούλα!!¨)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...