Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΑΛΑ;;;ΑΠΟ ΤΗΝΘΗΛΗ;;;


ΝΑΝΑ2

Recommended Posts

Κοριτσάκια ξέρετε ότι μανούλα δεν έχω γίνει αλλά παρόλα αυτά έτσι και πιέσω λίγο τη θηλή μου βγάζει μια σταγόνα άσπρο υγρό.Το είχα διαπιστώσει στην εφηβεία μου.Το είχα πει τότε στην μαμά μου και μου έιπε πως το είχε κι αυτή και πως δεν ήταν τίποτα κι έτσι το άφησα,βλακεία θα μου πείτε,ναι το ξέρω.

Δε το θεώρησα ποτέ πρόβλημα αφού και σταθερό κύκλο είχα και που και στην μαμά μου δεν έιχε δημιουργήσει κανένα πρόβλημα στη γονιμότητα.'Οποτε έχω πάει σε γυναικολόγο ποτέ δε το έχω αναφέρει αλλά χθες είχα μια συζήτηση με κάτι φίλες μου και έιπα να ρωτήσω κι εσας.Το είχε καμία αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΤΡΕΧΕΙ ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΗΛΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑ ΤΟΤΕ

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΑΒΑΣΜΕΝΗ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΗ ΣΟΥ Η ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ.

Κ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ ΑΝΑΓΚΑΙΟ ΝΑ

ΚΑΝΕΙΣ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ Η ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΕΙΝΑΙ

ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΥΓΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΗΛΗ.ΚΑΚΟΣ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ!ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΕΞΕΤΑΖΕ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ?ΕΜΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΨΗΛΑΦΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΙΕΖΕΙ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΟΜΩΣ Ε:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ.ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΠΩΣ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΕΚΝΟΠΟΙΗΣΕΙ.

ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ.

ΠΟΤΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΨΗΛΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...