Μετάβαση σε περιεχόμενο

προβληματακι!


filaki

Recommended Posts

Παιδακια γεια σας κ απο μενα πρωτη φορα στην παρεα σας.Κ εγω προσπαθω να μεινω εγκυουλα γυρω στο τριμηνο αλλα δυσκολα γιατι εχουμε ενα προβλημα με συγκολλησεις στο σπερμα του αντρουλη μου που επηρεαζουν την κινητικοτητα.Ευτυχως δεν ειναι οργανικο αποτε περιμενουμε τριμηνο να ανανεωθει το σπερμα.Ξερει κανεις κατι σχετικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω την αληθεια πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο...δεν ξερω,αλλα αν ειναι θεμα χρονου απλως,ελπιζω μετα την παροδο του τριμηνου,να πιασετε παιδακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και καλωσηρθες στο mammyland!!!

είναι πολύ μικρο το διαστημα που προσπαθειτε όντως και πλέον όλα τα προβληματακια αντιμετωπιζονται!!!

καλη επιτυχια από τον επόμενο μηνα κιολας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες!!! Κι εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό το πράγμα, αλλά αφού δεν είναι οργανικό το πρόβλημα και είναι θέμα χρόνου, τότε δεν έχετε κανένα πρόβλημα! Σου εύχομαι στο τέλος του τριμήνου να γίνει αυτό που επιθυμείς!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thank you! συγκολλησεις ειναι οταν τα σπερματπζωαρια κολλουν μεταξυ τους στην ουρα η στο κεφαλι. ο γιατρος μας ειπε στην περιπτωση μας ειναι μαλλον αμυνα οργανισμου σε καποιο μικροβιο που ειχε κ πλεον περασε.φαινονται με σπερμοδιαγραμμα κατι σαν φλεγμονη ειναι.Α και για μενα να ρωτησω-δυο φορες μεσα στο καλοκαιρι,οχι συνεχομενες βεβαια, αδιαθετησα μεσα σε 15 μερες ενω εχω κυκλο 24.Εχω ελεγξει κυστες δεν εχω.Γιατι τοσο συντομα δεν μπορω να υπολογισω καλα τις μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί τόσο σύντομα; Τέτοιο πρόβλημα είχα κι εγώ, αλλά στην εφηβεία, και το λύσαμε με χαπάκια που ρύθμιζαν την περίοδο χωρίς να είναι αντισυλληπτικά. Ήμουν, όμως, 13-14 χρονών. Πες το στο γιατρό σου, αν και μπορεί να είναι κάτι ασήμαντο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εγω ειμαι 31 καμια σχεση με εφηβεια χαχα. Δε τρελαινομαι κιολας αν δε μου ερχοταν θαχα προβλημα ισως ειναι καποιο ωοθυλακιο που δεν εσκασε πριν.Αν ξανασυμβει σιγουρα στο doctor!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην το λες, τι 13, τι 31; Κι εγώ 29 είμαι, αλλά δεν απέχω και πολύ απ' τα 13! :P Ναι, κοίτα τι θα γίνει τον επόμενο μήνα, κι αν ξανασυμβεί, πήγαινε στο γιατρό!

Μας εύχομαι γρήγορα με γεμάτη κοιλίτσα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα εγω εχω παρει ηδη κ τεστ ωορρηξιας που δειχνει σιγουρα τις γονιμες μερες οποτε μολις μου τελειωσει!Βεβαια δεν αγχωνομαι κ προσπαθω να μη το σκεφτομαι συνεχεια το αγχος ειναι οτι χειροτερο απλα για μικρη βοηθεια το πηρα. Γιατρος μου εχει πει οτι κ υγιη ζευγαρια γυρω στο εξαμηνο με ενα χρονο κανουν να συλλαβουν δυσκολεψαν τα πραγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, ναι, σίγουρα, ελάχιστοι τα καταφέρνουν με τη μία!!!!!!! Ελπίζω να τα καταφέρουμε σύντομα πάντως, χωρίς άγχος, και χαλαρά!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι να τα καταφερουμε να σταματησουν κ οι ερωτησεις απο πεθερικα κ λοιπους ποτε κ ποτε. Αφου τωρα σχετικα ξεκινησαμε κ ασ ειμαστε ενα χρονο παντρεμενοι ουφ με νευριαζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...