Μετάβαση σε περιεχόμενο

VOI8AME 8EOULI MOU!!!


mpilaki

Recommended Posts

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΙΕΙ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 2 ΩΡΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΑ ΤΕΣΤ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τί έγινε κουκλίτσα μου? Μήπως μάθαμε κάτι???? Άντε..... μακάρι να έχεις να μας πεις θετικά! Σε σκεφτόμαστε! Μη μας ξεχάσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

Είμαι νέο μέλος και εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου να πάνε όλα καλά για το μπιλάκι.

Πολλές πολλές ευχές!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΙΛΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΗ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ.

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΙ ΞΕΦΟΥΣΚΩΤΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτη φορα το ακουω αυτο Ειναι δυνατον να ανιχνευσει την ορμονη το τεστ και να δειξει 0 η χοριακη;;

Τι να πω...Συγνωμη mpilaki μου που το πηραμε δεδομενο και σε ενθουσιασαμε.. Ευχομαι να ερθει συντομα το μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apogoiteutika teleios...

Me pire apo katw...

Ekei pou skeftomoun pws 8a vgei 8etiko kai eixa tin megaluteri xara ap olous apogoiteutika...:(

H xara mou egine 8lipsi... :(

Den kserw alla eixa tautistei me oles autes tis skepseis pou ekana...

Tespa...:(

Isws kapoia alli fora...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε, mpilaki, λες κι ακούω τη δική μου ιστορία τον προηγούμενο μήνα. Έκανα 2 τεστ φαρμακείου και βγήκαν θετικά με αχνή γραμμή. Απ' τη χαρά μου δεν κοιμήθηκα το βράδι, και το πρωί σηκώθηκα νωρίς και πήγα στο χημείο. Πίστευα ότι είναι τυπική διαδικασία κι ότι θα έβγαινε θετικότατο! Μέχρι που πήρα τηλέφωνο την εκπαιδευτική υπηρεσία γιατί είχα κάποιες απορίες, και ρώτησα αν μπορώ να ζητήσω μετάθεση για πιο κοντά λόγω εγκυμοσύνης. Λίγο μετά, με παίρνουν απ' το χημείο και μου λένε ότι είναι αρνητικό. Παίρνω το γιατρό, και μου λέει ότι μπορεί να είμαι έγκυος και να μην έδειξαν οι αναλύσεις και να ξανακάνω σε μια βδομάδα αν δεν έρθει εν τω μεταξύ η περίοδος. Ξαναγεμίζω ελπίδες, και το απόγευμα, πάω τουαλέτα και βλέπω αίμα. Είχε έρθει η περίοδος κανονικά... Έγινα χάλια, στεναχωρέθηκα τρομερά. Λίγο μετά πήγαμε με τον άντρα μου σούπερ μάρκετ, και μου ερχόταν να κλάψω εκεί μέσα... Είναι πάρα πολύ χάλια, σε καταλαβαίνω απόλυτα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ki emena etsi mou eipe na paw se mia vdomada na ksana kanw an den mou er8ei...

Den kserw alla...

Oles oi elpides pou eixa katastrafikan...

Den 8elw na ksana prospa8isw giati mporei na exei to idio apotelesma kai den 8elw...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα καλέ, μην κάνεις έτσι. Το πολύ πολύ να έρθει η περίοδος, και να ηρεμήσεις. Μετά, προσπάθειες από τον επόμενο μήνα, χωρίς άγχος. Πόσο καιρό προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΙΛΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΧΝΗ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΣΧΕΔΟΝ ΣΚΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΝΤΕΛΕΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ,ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ,ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΙΘΑΝΑ ΕΙΝΑΙ.ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΞΙΩΜΑ ΑΝ ΘΕΣ ΥΙΟΘΕΤΗΣΩ ΚΙ ΕΣΥ,ΟΣΟ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ,ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ.

ΑΝ ΟΜΩΣ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ,ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ.ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ 6-7 ΜΗΝΕΣ;;ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ;;ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ;;ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΕΔΩ ΑΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ,ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΕΥΚΑΙΡΙΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙΣ ΔΕΟΝΤΩΣ.ΕΤΣΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ;;

ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΑ ΧΘΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpilaki mou lypamai gia thn apogoitefsi,th thlipsi sou...pragmatika lypamai poly!!! den kserw ti allo na sou pw...polles fores parakalaw na mou erthei grhgora h periodos , na mh me ksegelasei oute mia mera kai pistepso pali kai apogoitefto pali...ypomonh koukla mou kai sto efxomai mesa apo thn kardia mou na erthei to syntomotero!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! den prospa8oume polu kairo...

ΝΑΝΑ2 nai tin kserw tin istoria sou...

Esu toulaxiston ksereis pws leipei ki etsi den prokeitai na ginei tipota alla egw pou ton exw ka8e mera dipla mou 24 wres to 24 wro...

Elpizw oso kamia alli...:(

alice1979 den peirazi kali mou!

Na dw twra pote 8a mou er8ei periodos giati den vlepw na mou erxete...

Egw pantws 8a kanw ena test farmakeiou tin alli vdomada an den mou er8ei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο καλέ! Μην κάνεις έτσι! Νωρίς είναι ακόμα! Άλλες προσπαθούν ένα χρόνο και πάνε στο γιατρό καταγχωμένες ότι είναι στείρες, και τους λέει "καλά, τόσο λίγο καιρό προσπαθείτε;"!! Ηρέμησε, σου εύχομαι να μην έρθει η περίοδος για 9 μήνες και να έκαναν λάθος στο χημείο, αλλά μην ενθουσιάζεσαι πάρα πολύ, ξεαγχώσου, άμα είναι να έρθει, να έρθει όσο πιο γρήγορα γίνεται... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...