Μετάβαση σε περιεχόμενο

νεο μελος


jeda

Recommended Posts

Γεια σας!νεα εγκυμονουσα προστεθηκε στην παρεα σας και ελπιζω να με καλοδεχτειτε και να με βοηθησετε με τις εμπειριες που εχετε.:cheer:

:cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την! Για πες μας λίγα πραγματάκια για σένα, να σε γνωρίσουμε καλύτερα! Εγώ είμαι η 33χρονη Πηνελόπη κι εύχομαι λίαν συντόμως να μείνω εγκυούλα! Φιλάκια και "καλό ταξίδι" στο Mammy!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στη παρεα μας!!

Ειμαι 28 χρονων και περιμενω το πρωτο μου παιδακι-αγορακι μεχρι τελος του μηνα :woohoo:

Να σου ευχηθω μια ομορφη εγκυμοσυνη και καλη επιτυχια στην αυχενικη που θα κανεις αυτες τις μερες. (το διαβασα σε αλλο ποστ ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες στην υπέροχη παρέα μας εγκυούλα!!!:)

Με το καλό να γεννήσεις ....

Είμαι η Ασπασία και όπως βλέπεις παρακάτω έχω 2 παιδάκια, 2 τρομερά ζουζουνάκια....:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας χαιρομαι που με καλοσωρισατε! με λενε τζενη ειμαι 28 χρονων και 3ων μηνων εγκυος το πρωτο μου παιδακι!

πηνελοπη μου σου ευχομαι ολοψυχα συντομα να μεινεις εγκυουλα και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και γεννα!

τομα σου ευχομαι με το καλο να γεννησεις το αγορακι σου και ολα να σου πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εγκυμοσύνη και καλή γέννα να έχεις Jeda μου! Σε ευχαριστώ για την ευχούλα σου!

Τόμα με το καλό γλυκιά μου ο γιόκας σου!

Mirlitsa μου, καλή υπομονή με τα ζουζουνάκια σου! Χαρά στο κουράγιο σου που τα έκανες και κοντά-κοντά!

Jovanna μου, φιλούδια στον Κωνσταντίνο σου και με το καλό και το 2ο! Πολύ χάρηκα κορίτσι μου! Λες να έρχεται η κόρη τώρα?

Άννα-Μαρία μου, με το καλό να ευοδώσουνε οι προσπάθειές σου! Μου φαίνεται πως έχεις πολύ καλό χιούμορ!!!

Φιλιά σε όλες τις κοπέλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Ασπασια μου γεια σου Γιαννα μου να σας ζησουν τα παιδακια σας και να τα καμαρωνεται οπως θελετε.

''θελω να γινω μαμα''μην αγχωνεσαι για τιποτα και ολα θα ερθουν απο μονα τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ:) ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λιτσα μου σε ευχαριστω πολυ ευχομαι και σε εσενα γρηγορα να μεινεις εγκυος και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη με το καλό το μωράκι σου!

Είμαι η Λίνα, 30 χρόνων και ελπίζω σύντομα να αποκτήσω ένα μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου αγάπη μου,καλώς μας ήρθες!

Περνάμε υπέροχα εδώ,θα το διαπιστώσεις και μόνη σου!

Εγώ είμαι η Δήμητρα,24 χρονών και περιμένω την αλέκα μέχρι τη Δευτέρα.Παιδάκια δεν έχω ακόμη,αλλά αν θέλει ο Θεός,θα κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΖΕΝΗ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ "ΓΙΟΥΛΑΚΙ" ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 31 . ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΙ;)

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ Κ ΕΓΩ ΗΡΕΜΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ MAMMY

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες Jedα...με το καλο το νινακι σου...!!!εγω ειμαι η μυρτω 39 χρονων και εχω μια κορη 14 χρονων και αλλη μια 28 ημερων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...