Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.....


Recommended Posts

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΜ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΤΕ ΜΕ ΑΓΑΠΗ, ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ.

ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΘΩ? ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΗΔΗ ΜΑΜΑ ΕΝΟΣ ΥΠΕΡΟΧΟΥ ΑΓΟΡΙΟΥ 22 ΜΗΝΩΝ :woohoo: , ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ:blush: ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ.... ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΝΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ...ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ!:blush: ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ:laugh: :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ΜΑΝΝΟΥΛΑ και καλωσόρισετς στην όμορφη παρέα μας!

Να χαίρεσαι τον μικρούλη σου και εύχομαι σύντομα να του χαρίσεις και ένα αδερφάκι!

Είμαι η Νέλλυ,20 ετών και είμαι μανούλα μιας τέλειας μπουμπούς που μου έχει πάρει τα μυαλά!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

να σου ζησει ο γιος σου και ολόψυχα σου ευχομαι γρηγορα να ερθει το αδερφακι!!!!

ειμαι η Χρυσούλα 32 χρονων και ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι το οποίο πραγματικα το περιμενουμε με φοβερη αγάπη!!!

καλωσηρθες, λοιπόν, και να εισαι καλοδεχούμενη πάντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκειά μανούλα!

Εγώ είμαι η Δήμητρα,24 ετών και παλεύω 1 χρόνο για ένα νινί,χωρίς όμως αποτέλεσμα!

Να σου ζήσει το μωράκι και σύντομα να του χαρίσεις αδερφάκι!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και σε σένα μανούλα!εύχομαι από καρδιάς να γίνεις 2η φορά ΜΑΝΟΥΛΑ!!:P :P

Είμαι η Μένια 21 ετών..είμαι έγκυος (πρώτη φορά) και περιμένω με ανυπομονησία τον μπεμπάκο μου που δεν έχει σταματήσει στιγμή να με κλωτσάει:silly:

Κ α Λ ω Σ μας Η ρ Θ ε Σ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μαννούλα!!!

Καλως μας ήρθες..!!Εγώ είμαι η Κώνσταντίνα,είμαι 26 κ έχω μια μπουμπού 24 ημερών!!

Άντε με το καλό κ ένα δεύτερο μπουμπούκι,μην αγχώνεσαι κ μην απογοητεύεσαι,όλα θα πάνε καλά!!

Φιλάκια πολλά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...