Μετάβαση σε περιεχόμενο

επεστρεψααααααααααα


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια..επεστρεψααααααααααααααααα….την πεμπτη το πρωι καθως ειμουνα στο τσατ και μιλαγα με μια πολύ γλυκια κοπελα(matakiaefh -> κατά κοσμον εφη) καταλαβα σαν κατι να αρχισε να συμβαινει….ενας δυνατος πονος ακολουθησε…ο αντρας μου ειχε πεταχτει στην μητερα του να παρει καποια πραγματα..εγω σπιτι με την κορη μου…πανικοβληθηκε η μικρη (μικρη τροπος του λεγειν) πηρε τηλεφωνο τον μπαμπα(τον συζυγο δλδ)και ευθασε μετα από 10 λεπτα στο σπιτι…με πηρε πηγαμε στο νοσοκομειο (Στο αυτοκινητο μου εσπασαν τα νερα…)φτασαμε μπηκα στο δωματιακι για τα γνωστα…και μετα στο δωματιο τον οδινων…ακουγαμε την καρδουλα της…εγω να τρανταζομαι από τους πονους…οσπου εφτασαν οι συσπασεις στον πρεπον αριθμο και ηρθε ο γιατρος…μετα από λιγο αρχισε η γεννα…(πρεπει να σας πω ότι ηταν φ υ σ ι ο λ ο γ ι κ ο τ α τ η δεν εκανα ουτε επισκληριδιο)εντος λιγης ωρας και μετα από σπροξιμο γεννησα ένα κοριτσακι 2.990…στις 14:05… το μωρο μια χαρα υγιεστατο…το θυλασα και συνεχιζω όπως και θα συνεχισω…Ευχαριστουμε τον Θεο που μας χαρισε άλλο ένα μωρακι…και ελπιζουμε να μας φερει μονο χαρες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΔΕΧΤΗΚΑΤΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ!!:cheer: ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ!!:) ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!;):P ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η 2η κορούλα, να την χαίρεσαι όπως και την 1η βέβαια!! Πάντα γερή να είναι και με ένα χαμόγελο στα χείλη της. :kiss:

Πάντα τα 2α παιδιά έρχονται πιο γρήγορα και πιο εύκολα από τα πρώτα, και εγώ γέννησα την κόρη μοη (2ο παιδί) μέσα σε μισή ώρα χωρίς επισκληρίδιο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάθε φορά που διαβάζω ιστορία τοκετού συγκινούμαι , ίσως επειδή το έχω ζήσει και εγώ.

Σας ευχομαι τα καλύτερα για το δευτερο αγγελούδι σας και να χαιρεστε βεβαιως και το πρώτο.

Κι εγώ γέννησα χωρίς επισκληρίδιο το παιδάκι μου και αν ισχύει αυτό που αναφέρει η Argi ,ελπίζω να μου δωθεί ξανά ένα τέτοιο θείο δώρο , όπως η εμπειρία της πρώτης μου γέννας.

Να είσαι και εσύ γερή και να προσέχεις τα παιδάκια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει εύχομαι και να είναι πάντα γερά και δυνατά τα παιδάκια σου!

Στείλε κι από δω τίποτα vibes μπας και με κολλήσεις εγκυμοσύνη και μένα την έρμη wannabe μάνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω φωτογραφια...θα την βαλω για λιγο ομως και θα την βγαλω (δεν ξερεις ποτε τι γινετε στο ιντερνετ ) ενταξει?(ειναι καμια εδω η θα την βαλω αδικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κουκλίτσα μου η μπεμπούλα σου! Να χαίρεσαι και τη μεγαλύτερη κορούλα σου, φυσικά! Για ένα δεκάλεπτο θα είμαι εδώ! Κι εγώ πάντως.... αυτό με τις φωτογραφίες.... λιγάκι το φοβάμαι, για να είμαι ειλικρινής! Καλό σαραντισμό γλυκειά μου! Φιλιά στις πριγκηποπούλες σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Παναγιά μου!!!!!!! Καλή μου....... τί κουκλάκι που είναι???? Τι φατσουλίνι για δάγκωμα???? Ψυχούλα μου!!!! Να σου ζήσει κοπελάρα μου!!!! Πανέμορφη!!! Υπέροχο προσωπάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΟΠΩΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ!!!!!!ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ 40!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτουουουουοουου.. παρολίγο να είχαμε live τοκετό στο mammy ε? ;)

Κοριτσάκι μου να σας ζήσει το δεύτερο θαύμα της ζωής σας!

Να είστε πάντα μια γερή, δεμένη και ευτυχισμένη οικογένεια!

Ο μπαμπάς σας έχει φλιπάρει με 3 γυναίκες στο σπίτι? :P

Θα είμαι για πολύ λίγο ακόμα. Θα ανεβάσεις φωτο να δω κι εγώ?

Αν δεν προλάβω δεν πειράζει, το μωρό να είναι καλά κι ας μην το καμαρώσω!

Σε φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...