Μετάβαση σε περιεχόμενο

να΄μαστε και εμεις!!!!!


popita

Recommended Posts

γειά σας είμαί μια μανουλα τριών γλυκων παιδιων: της Αθηνάς (5χρονων), του Στέφανου (3,5 χρ)και της Μπεμπούλας (7 μηνων). Χαορομαι ιδιαίτερα που μπήκα στην παρέα του mammyland και ελπιζω να δώσω και εγώ χρήσιμες συμβουλες στις απορίες των νέων μαμαδων.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ.ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ!ΕΛΠΙΖΩ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ:) ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως ηρθες popita,να χαιρεσε τα παιδακια σου!!!Ειμαι η Ιωαννα81 εχω δυο κορουλες και με το καλο τον Οκτωβριο ερχεται και η τριτη !!!!Θα τα λεμε φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες popita. μπραβο σου τρια παιδακια. να τα χαιρεσαι και οτι αλλο ποθεις.

ειμαι η Μαρια και περιμενω 2 αγορακια τελος Σεπτεμβρη - αρχες Οκτωμβρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα81 έγραψε:

Kαλως ηρθες popita,να χαιρεσε τα παιδακια σου!!!Ειμαι η Ιωαννα81 εχω δυο κορουλες και με το καλο τον Οκτωβριο ερχεται και η τριτη !!!!Θα τα λεμε φιλια!!!

με το καλό. τελικά είναι ωραίο να έχεις 3 παιδάκια να είσαι σίγουρη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σε καλοσωρησω κι εγω με την σειρα μου να σου ζησουν τα αγγελουδια σου ειμαι η αναστασια και εχω ενα αγορακι ενος χρονων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

να σε καλοσωρησω κι εγω με την σειρα μου να σου ζησουν τα αγγελουδια σου ειμαι η αναστασια και εχω ενα αγορακι ενος χρονων

γειά σου αναστασία καλώς σας βρήκα να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popita καλωσήλθες!

Τι υπέροχη οικογένεια!!!:laugh:

Να τα χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου...:kiss:

Είμαι η Άννα και έχω μια μπεμπούλα 4 μηνών(Εγώ θέλω να κάνω 4 ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες καλη μου!!!Να χαιρεσαι την υπεροχη και μεγαλη οικογενεια σου!!!Να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!!Να ειναι παντα γερα και χαρουμενα!!!Περιμενουμε τις συμβουλες σου με αγωνια!!!Ειμαι η Κωνσταντινα.Φιλακια!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κι από μένα! Εγώ είμαι η Έλενα,27 χρόνων και περιμένω από στιγμή σε στιγμή το πρώτο μου παιδάκι! Είναι αγοράκι! ΠΗΤ έχω έως 6 Αυγούστου!! Θα χαρώ να τα λέμε! Να χαίρεσαι την οικογένεια σου! Υγεία πάνω απ'όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...