Μετάβαση σε περιεχόμενο

PEG PEREGO TRIO PILKO 3 MUDULAR SYSTEM TRIO FIX .


Recommended Posts

Τελικά κορίτσια συμφερει η αγορά του πολυκαροτσιού ?Τα βγάζει τα λεφτά του?Υπάρχει κάπια κοπέλα που το έχει να μου πει την γνωμη της?>

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ sia-sia.ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΗΣ PEREGO, ΤΗΣ BEBE CONFORT.ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΨΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ!ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΘΑ ΧΩΡΑΕΙ ΠΙΑ.ΜΕΤΑ ΣΕΙΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ-ΚΑΘΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟ ΜΕΧΡΙ ΜΕΓΑΛΗ ΗΛΙΚΙΑ.ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΠΗΡΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 18 ΚΙΛΑ.ΗΤΑΜ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΠΟΥ ΧΩΡΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΚΕΙ.ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΚΕΛΕΤΟ ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΦΟΥ ΣΤΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΗ ΩΡΑ.ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΤΟΥΣ ΣΤΥΛΗ.ΑΥΤΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό ακριβώς έχω! Πολύ καλό αλλά πολύπλοκο στην χρήση!

Θα χρειάζεσαι διαρκώς τον άντρα σου!

Ζήτησε να σου το επιδείξουν καλύτερα!

Καλή αγορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά ακούω και πνίγομαι και εγώ...

καροτσι που να τα εχει ολα η PORT BEBE ξεχωριστο για σπιτι κ μεταφορα σε σπιτια και καροτσι που να κανει απο νεογνα μεχρι 15kg ?

παντως το βιβλιαρακι της Perego που εχω εχει απιστευτα καριτσια ...

ουφ ! το χα για πιο ευκολο το θεμα ΄΄ψωνια μωρου ΄΄

ευχομαι καλες αγορες !:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...