Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ


Recommended Posts

LADIDA MOY

ΑΦΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΑΓΧΟΝΕΣΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ

ΑΝ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ ΣΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ???????

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ.ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΟΝ.:P ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΩΛΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΞΕΑΓΧΩΘΩ.

ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!!!ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ Η ΩΡΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα κοπέλα μου!! Κι εγώ καμμένη! Και καθόμουν και στενοχωριόμουν πάρα πολύ!! Κι έλεγα μα γιατί;; Μέχρι που είπα ε άντε πα να πνιγήτε που θα κάτσω εγώ ν'ασχοληθώ με τα κομπλεξ του καθένα! Φίλες μου, υποτίθεται και με κρίνουν απ'το τι θα βάλω μέχρι και πως θα εκφράσω κάτι! Κολλήτη κιόλας!! Να σου πετύχει! Με τέτοιες φίλες τι να τους κάνεις τους εχθρούς;;; Το κορυφαίο.. Μου κράταγε μούτρα από τον Ιούλιο μέχρι τον Φλεβάρη γιατί ο άντρας μου σε μια συζήτηση με την αδερφή της είπε κάτι που δεν της άρεσε! Η αδερφή της δεν είχε κανένα πρόβλημα κι αυτή κράταγε μούτρα σε μένα!! Καλόοοο ε;; Γι 'αυτό σου λέω.. δεν παίζει ρόλο είτε έχεις παιδί, είτε όχι ακόμα.. είναι θέμα μυαλού!! Αν είσαι μικροπρεπής κι ασχολείσαι και κολλάς σε ηλίθια θέματα.. Γι'αυτό καο πια τους κάνω πέρα διακριτικά, τους αποφεύγω με το γάντι.. που λένε.. κι ειλικρινά πλέον χαίρομαι τόσο τελικά που ήρθα στην Εύβοια και κρατάμε μόνο τα τυπικά!! Και να σου πω και κάτι;; Όταν κατεβαίνω Αθήνα και τυχαίνει να υπάρχει συνάντηση με τα κορίτσια, 1000 φορές να πάω στην συνάντηση παρά να κανονίσω να δω την κολλητή και κουμπάρα μου!! Κορίτσια που γνωρίζω ελάχιστα κι όμως μπορώ να εμπιστευτώ πολύ περισσότερο τελικά! Κορίτσια αληθινά! Θα δεις κι εσύ στην πορεία.. θα δεθείς με μερικές ίσως περισσότερο, μπορεί με κάποια να διαπληκτιστείς.. αλλά θα περάσει!! Εγώ 2 φορές διαπληκτίστικα αλλά να σου πω.. Ο γραπτός λόγος πολλές φορές μπορεί να παρεξηγηθεί χωρίς να υπάρχει σοβαρή αιτία! Σταματάω γιατί άρχισα να λέω πολλά πάλι... ολόκληρη έκθεση έγραψα...

Θα χαρώ να πούμε πολλά... Κι εύχομαι πολύ πολύ σύντομα μ'ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntalia moy

ΜΗ ΚΑΘΕΣΕ Κ ΣΚΑΣ Κ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΟ

Η ΚΟΛΛΗΤΗ Κ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ ΤΗΣ ΦΙΛΗ ΚΑΡΔΙΑ

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΨΕΙΣ Κ ΝΑ ΒΑΠΤΙΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΙΕΡΗ ΠΡΑΞΗ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΕΣ ΟΣΑ ΕΠΡΕΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ Ο ΠΑΓΟΣ Κ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΔΕΝΟΜΑΣΤΕ Κ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ Κ ΔΥΝΑΤΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE25

ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ Κ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΓΚΗ ΕΣΕΙΣ

ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΑ ΤΟΥΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΘΙΝΠΟΡΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΓΧΟΝΕΣΤΑΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ

ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΘΟΥΜΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΜΑΣ Κ Η ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ Κ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

και απο μενα....μια παντρεμενη χωρις παιδια......

κοριτσια μην ακουτε κανεναν..ο κοσμοςε ειναι κακος,ευτυχως δεν ακουω απο τους συγγενεις μου τετοια πραγματα αλλα ακουω απο αλλους ..ακτι τρελλα ασε...με χρι που μου ειπε ενας ...ΜΗΠΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΖΟΥΦΙΟΣ...κοντεψα να τρελλαθω και να εχεις και το ζορι σου να προπαθεις καθε μηνα...εε μετα απο που ακουσα λεω τερμα δεν αξιζει να χαλιεμαι με κανεναν...εχω τον αντρουλη μου ειμαστε καλα και απο εκει και περα που θα παει θα μας ερθει και το μπεμπε ε?

αλλα θα κανουμε και τις απαραιτητες εξετασεις να δουμε τι γινεται...

ευχαριστω πολυ για το χρονο σας...κοριτσια ευχομαι σε ολες μας γρηγορα με ενα ΣΠΟΡΑΚΙ φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟ...ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΨΥΧΡΟΛΟΥΣΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ...ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.

magdalina ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ.ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ.ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ,ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΟΜΩΣ:)

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ:) ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γερά...με τσαμπουκά!!!

Το καλοκαιράκι εύχομαι να μας αποχαιρετήσει όλες με σποράκια στις κοιλίτσες!!!

Οπότε....βουρ για αγκαλίτσες!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magdalina μου

ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΡΝΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΟ ΣΟΥ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ

ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ Κ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΩΜΙΤΣ

ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΛΥΤΕΡΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ Κ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΠΡΟΣΜΟΝΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ

ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE25

ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΑΓΧΟ ΣΟΥ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΕΜΜΟΝΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Κ ΑΛΛΕΣ ΧΑΡΕΣ Η ΖΩΗ ΜΑΣ Κ ΟΤΙ Κ ΤΟ ΔΙΚΟΣ ΜΩΡΑΚΙ ΨΑΧΝΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ Κ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙ Κ ΑΝ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΟΙ ΑΛΛΟΙ

ΥΓΕΙΑ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ

ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΒΡΑΔΥ

ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΑΥΡΙΟ ΟΤΙ ΩΡΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΕΓΩ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ στο ίδιο "club" ανήκω... :unsure::(

Και φυσικά ακούω γενικώς την ατάκα "παιδάκι;;". Δεν υπάρχει χειρότερη ερώτηση που μπορούν να σου κάνουν!! Γιατί φυσικά δε βάζουν το μυαλό τους να σκεφτεί πως υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο προβλήματος και πως η ερώτησή τους μπορεί να σε φέρει σε δύσκολη θέση...Άσε τις συμβουλές και τα σχόλια τύπου "να πάτε σε κανά γιατρό" κλπ κλπ.

Το κορυφαίο πάντως προήλθε από τον πεθερό μου. Με ρώτησε, 15 μέρες μετά από το γάμο μας, αν είμαστε "τρεις"... 15 μέρες μετά από το γάμο!!! :huh: Ήμαρτον δηλαδή! Και φυσικά όλα αυτά τα χρόνια, άλλη συζήτηση δεν έχει, κάθε φορά που θα μας δει θ'αρχίσει να λέει "εγώ πότε θα δω εγγόνια". Μα κάθε φορά! Αφού έχω φτάσει στο σημείο να αισθάνομαι σαν μηχανή αναπαραγωγής!

Και θέλετε να ακούσετε ατάκα όταν έμαθε για την πρώτη αποβολή μου;; Μπροστά μου, γυρνάει και λέει στον άντρα μου "δε θα μπορεί να κρατήσει παιδί"!! :angry: Κι αυτό μόλις μια βδομάδα μετά την αποβολή μου! Φυσικά του έβαλε τις φωνές και σηκωθήκαμε και φύγαμε. Έξαλλη ήμουν, είχα και τις ορμόνες σε τρελό χορό! Φρίκη! :(:angry:

Δεν έχει καθόλου ευαισθησία, τα λέει χύμα όπως του'ρχονται! Αφού το βλέπω να'ρχεται, θα πει κάποια στιγμή του άντρα μου να με "σχολάσει" και να βρει καμιά που κάνει παιδιά! :P :laugh:

Τπ.. τον δικαιολογώ ως ένα βαθμό γιατί είναι μεγάλος άνθρωπος κι αγχώνεται μην τυχόν και δεν προλάβει να δει εγγόνια από το γιο του το μικρό.

Εκείνους που δε συγχωρώ είναι όλους τους "καλοπροαίρετους" συμβουλάτορες! :angry: Ας κρατήσουν τις συμβουλές για τον εαυτό τους! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ρουλάκι.. τι χονδροκομμένος άνθρωπος που είναι ο πεθερός;; Έλεος!! Τι άλλο θ'ακούσουμε!! Έχεις τον πόνο σου.. κι έχεις και τον κάθε.. ας μην πω καλύτερα με το μακρύ του και το κοντό ο καθένας!! :blink:

Μην στενοχωριέσαι κορίτσι μου!! Είναι μερικοί.. άστα να πάνε!!

Όσο για τους "καλοθελητές", κορίτσια θα σας δώσω μια συμβουλή επειδή μου συνέβη!! Επειδή πολλοί ζηλεύουν, μα πάρα πολλοί.... Μην λέτε ότι προσπαθείτε και δεν σας τυχαίνει και .. και ... και ... Γιατί πολλοί χαίρονται μ'αυτό! Αν σας ρωτάνε για παιδάκι.. γιατί κι εγώ Μάη παντρεύτηκα κι είχαν αρχίσει να το λένε από τον Απρίλη! Ήμαρτον! Κι έλεγα, θα έρθει και το παιδί κάποια στιγμή! Ε ρε πείσμα! Τι σε νοιάζει ρε μαλ@κα πότε θα κάνω, ή τι κάνω;; Κι όταν επέμεναν έλεγα θα πάω τον Σεπτέμβρη γαμήλιο και μετά όποτε θέλει ο Θεός θα μου στείλει! Με ρωτούσαν αν έχω άγχος, αν πλένομαι μετά από κάθε επαφή, όλο διάφορα τέτοια! Δεν απαντούσα! Ήμαρτον!!

Και όταν είχα μπει στις καυτές μέρες.. δλδ 30 μέρες μετά την περίοδο έπρεπε να συμπληρώσω 40 για να δείξει καθυστέρηση λόγω κύκλου!! Περίμενα λοιπόν σιωπηλά.. μέχρι που έκανα το τεστ και το είπα μετά από καμιά βδομάδα! Να δέσει το νινάκι! Μη μου το ματιάσουν!! Και το κορυφαίο ... Η εν λόγο φιλενάδα που ανέφερα, έμεινε κι εκείνη ακριβώς τον ίδιο μήνα!! Την πήρα να τις το ανακοινώσω και μου απαντά ξερά: "κι εγώ είμαι!" Εγώ βέβαια τσίριξα από την χαρά μου! Μου λέει σε ποια βδομάδα είσαι; Της λέω δεν ξέρω, την Δευτέρα θα πάω στον γιατρό! Ήταν Πέμπτη! Μου λέει ξανά, αν έκανα χοριακή, γνωρίζοντας πως είμαι στα Νέα Στύρα Ευβοίας που δεν υπάρχει ούτε ιατρικό κέντρο εδώ! Της λέω, έχω φτάσει ήδη τις 44 μέρες μετά την τελευταία περίοδο και το clear blue βγήκε έντονο θετικό!! Και προσέξτε ενθάρυνση.. " Ε δεν είναι και πολύ αξιόπιστα αυτά!Μην το δένεις κιόλας!!" Καλά ρε φιλενάδα μην χαίρεσαι και τόσο!! Και κάθε φορά που μ'έβλεπε ανταγωνιζόταν ότι έχει την μεγαλύτερη κοιλιά κι ότι εγώ δεν έχω κάνει καθόλου!! Αααχχχ.. τα θυμάμαι και συγχίζομαι!! Και φυσικά αυτή η κοπέλα εννοείτε ότι δεν πρόκειται να βαφτίσει το παιδάκι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blink::blink::blink::ohmy::ohmy::huh::huh::S

Έλενα, συγγνώμη κιόλας, αλλά εδώ κολλάει το "όταν έχεις τέτοιους φίλους, τι να τους κάνεις τους εχθρούς;;"!!! Αν είναι δυνατόν!!! Μακριαααααααααααα!! Τα τυπικά και πολύ της είναι. Άκου ρε φίλε... "μη το δέσεις κιόλας"!!! :angry::S:dry:

Όσο για τον πεθερό μου, ακριβώς όπως το'πες! Αυτή είναι η περιγραφή που του ταιριάζει: χοντροκομμένος! Αλλά σου'πα, είναι μεγάλος άνθρωπος (κοντεύει τα 90) και τι να πεις... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Κι εγώ παντρεμένη είμαι, χωρίς νινάκι ακόμη, αλλά πού θα μου πάει??? Το παλεύω από δω... το προσπαθώ από εκεί... αγχώνομαι διαρκώς... στο τέλος θα χαλάσω τον κύκλο μου, τρομάρα μου!!! Για 2ο συνεχόμενο μήνα έχω καθυστέρηση! Αν ξεπεράσει την προηγούμενη, θα κάνω ΤΕΣΤΑΚΙ! Όσον αφορά στους "καλοθελητές!!!" εγώ άκουσα ψιλο-άσχημες κουβέντες από μία θεία μου τις προάλλες και πάρα πολύ με πείραξε... το μετάνιωσα που της είπα πως προσπαθούμε για νινί! Βέβαια, ο χρυσούλης μου... την έβαλε στη θέση της, αλλά εγώ έχασα πάση ιδέα... Προσπαθώ να μη δίνω καμία σημασία σε σχόλια, η κολλητή μου και η συννυφάδα μου (οι 2 κολλητές μου, σα να λέμε...) διαρκώς με προτρέπουν να "ξεκολλήσω", η μάνα μου και τα πεθερικά δεν το γνωρίζουνε (καλύτερα βέβαια...) κι έτσι, κοιτάζω να ευχαριστηθώ τον αντρούλη μου όσο μπορώ περισσότερο τώρα, γιατί μετά... θα 'ναι πιο δύσκολα τα πράγματα!!! Εάν περάσει ο καιρός, θα κάνουμε και τις απαραίτητες εξετασούλες. Πάντως, επειδή αυτό σκέφτομαι κυρίως κι αγχώνομαι... εύχομαι να μην χρειαστούν οι εξετασούλες... Φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου αυτά που λες δεν ισχύουν.

Όλες οι κοπέλες έχουμε γίνει μια παρέα, άσχετα από το αν έχουμε παιδιά ή όχι. Άλλωστε αν έχεις διαβάσει διάφορα ποστ όλες δίνουν την σύμβουλή τους, είτε έχουν είτε δεν έχουν παιδιά.

Όλοι καλοί χωράνε...λένε στο χωριό μου!

Έτσι λοιπόν κι εσύ!!!:)

Θα τα λέμε συχνά κυρία μου......καλημέρα!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΚΑΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

MIRLITSA

ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ "ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ " ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΣΤΑΝΑΧΩΡΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ Κ ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΧΩΡΙΣ ΜΩΡΑ

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΩΣΤΟ

ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΔΩ Κ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑ 29 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΜΕΝΟΥΜΕ ΛΑΡΙΣΑ

ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ [ΕΙΜΑΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΣ ]Κ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ

ΕΣΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι η Ασπασία 31χρόνων, είμαι παντρεμένη 3χρόνια και έχω δυο παιδάκια την Μαρία 2+ ετών & τον Λεωνίδα 1 έτους.:)

Δουλεύω ως γραμματέας-εμπορική διαχείριση και τώρα είμαι γραφείο.:angry: (τόσο όμορφη μέρα).

Μένουμε Αθήνα και περιμένουμε πως και πως την άδεια για να ξεφύγουμε λίγο...:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ

ΔΕΝ ΛΕΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

ΑΧ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΛΑ ΕΜΑΣ ΑΡΓΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταγωγή έχω από Δομοκό (Λαμία) και θα πάμε κι εκεί 1 εβδομάδα και ίσως κλείσαουμε φέτος Πλαταμώνα για μπάνια. Στα μέρη σου θα τριγυρνάω....;)

Επίσης στο χωριό του άντρα μου στον Μύτκα (Αγρίνιο).

Εσείς για που με το καλό...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια είμαι η Σοφία και εγώ παντρεμένη 2 χρόνια και δεν έχουμε ακόμα παιδάκι. Προσπαθούμε όμως .. και ελπίζουμε το συντομότερο δυνατόν. Εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ!!! ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΚΑ 29 ΧΡΟΝΩΝ, 2 ΧΡΟΝΙΑ Κ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΑΓΑΠΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ. ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΚΑΝΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΓΥΡΟ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΠΩ ΟΧΙ ΛΕΝΕ Ε, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΙΚΡΗ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΓΡΑΨΤΕ ΤΟΥΣ ΟΛΕΣ! ΧΙ,ΧΙ! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου κανονικό γράψιμο σε όλους! Σιγα μην δινουμε και λογαριασμό στον καθε άσχετο!! Και μένα με ρωτάνε. Τι να απαντησεις ώς βρε παιδι μου σε αυτες τις ερωτησεις; σαμπως το σκέφτονται το καταλααινουν οτι μας φερνουν σε δυσκολη θεση;Εμεις δεν προσπαθουμε ακομα οπως εχω πει, αλλά ενταξει μπορεί εμένα να με πειράζει, αλλά δεν μπορώ να τους λέω δεν θέλει ο αντρας μου ακόμα. Οχι τιποτε άλλο θα αρχίσουν και άλλα σχόλια μετα και ποιος τους ακούει!! οπότε γράψιμο κανονικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...