Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ


Recommended Posts

:) ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΤΙΤΣΙΑ

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΟΥΝ

ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ

ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΖΗΤΑΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Κ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ

:) ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΑΣΤΕΡΙΑ

ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΘΕΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΜΕ ΕΚΕΝΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ:laugh: :laugh: ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΩΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΜΑΣΡΟΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ??????????????????

ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ???

ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΜΩΡΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ:(

ΕΔΩ ΔΕΝ ΧΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ....ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες!!!!!ειμαι κι εγω παντρεμενη και προσπαθω για παιδακι μετα απο μια ατυχη εγκυμοσυνη....ευχομαι γρηγορα ολες να ανηκουμε στο κλαμπ των μαμαδων!!!!!!!!!!

αν και δεν υπαρχουν νομιζω διαχωρισμοι στο mammy μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα & απο εμένα.

Εγώ αν & ΄χω μια κορούλα 10 μηνών, θα σου έλεγα πως είναι θέμα ανθρώπου να έχεις κάτι να συζητήσεις πέρα απο το παιδί σου!

Αν & είναι οτι ποιο σπουδαίο & σημαντικό έχω στη ζωή μου, αυτό δε σημαίνει πως δεν υπάρχει τίποτα'άλλο απο το κορίτσι μου.

Ελπίζω να τα ξαναπούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΔΙΑΧΩΙΣΜΟΥ

ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΕΝΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΣΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΛΑΜΠ ΜΕ ΣΕΝΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ Η ΩΡΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΧΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΑ ΜΟΥ

ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ Κ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΚΟΜΑ

ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑ Κ ΚΑΚΟΣ ΝΩΜΙΣΑ ΠΩΣ Κ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΣΕ ΕΜΑΣ

ΕΣΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΣΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ????

ΤΙ ΚΑΘΕΣΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΟ Κ ΤΑ ΛΟΙΠΑ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΛΕΝΕ.Ε ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ.;) ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ, ΒΛΕΠΕΙΣ!!;) ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΛΕΓΑΝΕ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΑΚΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΑΡΟΥΦΑ!!:blink: ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!!ΧΑ ΧΑ!!:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου συμβαινει το αντιθετο. Φιλες που δεν εχουν παιδια με αποφευγουν. Μαλλον εχω γινει βαρετη!!! Επειδη εχω παιδια δεν σημαινει οτι δεν εχω θεματα άλλα να μιλησω. Αν μου πιασεις κουβεντα για τα μωρα έχω πολλά να πω. Αλλά μπορω να μιλήσω για ΌΛΑ και για ΟΛΟΥΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσθέστε άλλη μια παντρεμένη χωρίς νινάκι!! Βρίσκομαι στην προσπάθεια να ξυπνήσω τα πατρικά ένστικτα του συζυγου να το βάλουμε μπρος!!! Κρίμα τοση ενέγεια να πηγαίνει χαμένη! Πρέπει να διαιωνίσουμε το είδος μας!! :blush::P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μασροράκι εγώ σε παίζω...μην κλαις! :laugh: :woohoo: :laugh:

Εγώ θα θου κάνω παλέα γιατί είμαι καλό κολιτσακι !:blush:

Τι κι αν δεν έχουμε ακόμα παιδάκιααααα;!

Θα αποκτήσουμε γιατί το θέλουμε πολύ όλες μας!!!!

Είμαι η Βάσω, 26 χρονών και έπειτα απο μια άτυχη εγκυμοσύνη περιμένω να περάσει ο καιρός για να ξαναπροσπαθήσω...Σε 2 μήνες βουρ...!

Αν και αυτές τις μέρες έχω κάτι περίεργα συμπτωματάκια που με έβαλαν σε σκέψεις... :dry: Εχω τα ίδια πονακια όπως τότε στην εγκυμοσύνη κ φοβερές ζαλάδες...Με ρώτησε και μια πελάτισσα στη δουλειά μήπως είμαι έγκυος γιατί λέει γυαλίζουν τα μάτια μου και άλλαξε η όψη μου :blink::blink:

Απο τη μια θέλω να είμαι έγκυος αλλά απο την άλλη φοβάμαι επειδή μου είπε ο γιατρός οτι πρέπει να περάσουν 6 μήνες για να ξαναπροσπαθήσω και έχουν περάσει 4 :huh:

Με τον άντρα μου προσέχουμε πολύυυυυυυ! Τον ρωτάω συνεχώς μήπως μου έκανε καμια κουτσουκέλα που δεν μου το είπε αλλα επιμένει πως όχι...

Θα δείξει!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΤΕ

ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μασροράκι μου... εγώ θα γίνω μανούλα σε 1 μήνα και κάτι πρώτα ο Θεός! Τ'ότι μερικοί άνθρωποι είναι από την φύση τους λίγο κομπλεξικοί.. τι να πω;; Απλά μην στενοχωριέσαι και μην δίνεις σημασία!! Εγώ θα χαρώ να τα λέμε παρόλο που θα είμαι μαμά σε λιγο καιρό! Μεταξύ μας δεν το έχω πολυσυνειδητοποιήσει.. :laugh:

Κι εγώ μπορώ να μιλήσω εξ'ίσου για πολλά θέματα!! Σίγουρα έχω να πω και για την εγκυμοσύνη μου, πως είναι, τι νιώθω.. αλλά αν θες κους κους... όρεξη να'χεις!!!

Κι αυτό που είδα εδώ στο mammy... κοπέλες που έχουν παιδιά και κοπέλες που δεν έχουν.. είναι όλες super!! Η καλύτερη παρέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΙΡΑΖΕΙ Κ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΟΙ 6 ΜΗΝΕΣ

ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΧΑΖΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΥ ΚΑΠΩΣ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά δεν μπορώ :blush:

Γενικά έχω χάλια κύκλο και δεν ξέρω εάν και πότε έχω καθυστέρηση..

Τα πονάκια όμως μου κάνουν ένα κλικ...Ααααααχ μακάρι!

Θα περιμένω να περάσουν οι μέρες και εάν μέχρι την Παρασκευή δεν αδιαθετήσω θα κάνω ένα τεστάκι και βλέπουμε ;)

Καλή μας επιτυχία λοιπον!!!

:laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,

χαιρομαι που μπαινω και εγω στο φορουμ σας. Ενα χρονο ειμαι παντρεμενη και προσπαθουμε συνεχως με τον ανδρα μου. Μετα τους εξι μηνες αρχισα να ανησυχω,:dry: καναμε τις πρωτες εξετασεις , ορμονικες, αιματολογικες , υπερηχους, σπερμοδιαγραμμα και ολα δειχνουν φυσιολογικα λεει η γιατρος. Βεβαια δεν εχω σταθερο κυκλο. Εξι μηνες μετα και ακομη περιμενουμε το μωρο μας.:( Αυτο το μηνα εχω καθυστερηση, κατι αναγουλες και εναν εμετο αλλα εκανα τοσααααα αρνητικα τεστ φετος που αρνουμαι να ξανα κανω. Μαλλον ιδεα μου θα ειναι ανεμογκαστρι :lol: απο την τρελλη επιθυμια. Καποιες μερες στεναχωριεμαι, αλλες λεω θα ερθει και αλλες σκεφτομαι μηπως πρεπει να ψαχτω παραπανω. Δε ξερω αν μοιραζομαστε παρομοιες σκεψεις, παντως σας στελνω τα φιλια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΓΙΑΓΙΑΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΝ ΑΥΓΟ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ

ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΤΙ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ

ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΤΟΜΩΝ

ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΕΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΤΣΩ Κ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LADIDA ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!:cheer: ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!;):P

ladida έγραψε:

Γεια σας κοριτσια,

χαιρομαι που μπαινω και εγω στο φορουμ σας. Ενα χρονο ειμαι παντρεμενη και προσπαθουμε συνεχως με τον ανδρα μου. Μετα τους εξι μηνες αρχισα να ανησυχω,:dry: καναμε τις πρωτες εξετασεις , ορμονικες, αιματολογικες , υπερηχους, σπερμοδιαγραμμα και ολα δειχνουν φυσιολογικα λεει η γιατρος. Βεβαια δεν εχω σταθερο κυκλο. Εξι μηνες μετα και ακομη περιμενουμε το μωρο μας.:( Αυτο το μηνα εχω καθυστερηση, κατι αναγουλες και εναν εμετο αλλα εκανα τοσααααα αρνητικα τεστ φετος που αρνουμαι να ξανα κανω. Μαλλον ιδεα μου θα ειναι ανεμογκαστρι :lol: απο την τρελλη επιθυμια. Καποιες μερες στεναχωριεμαι, αλλες λεω θα ερθει και αλλες σκεφτομαι μηπως πρεπει να ψαχτω παραπανω. Δε ξερω αν μοιραζομαστε παρομοιες σκεψεις, παντως σας στελνω τα φιλια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μασρορακι MOY ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ CLUB ΤΩΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΙΝΙ ΑΚΟΜΑ.ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΤΩΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Η ΑΤΙΜΗ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ:laugh: ΕΛΠΙΖΩ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΩΡΟΥΛΑΚΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!ΟΛΟΙ ΡΩΤΑΝΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙ?ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΙΤΕ?ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ...ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ.ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25

ΔΕΝ ΠΗΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑ ΑΛΛΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ

ΕΝΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΓΧΟΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΟΣΔΕΚΤΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ.

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΑΚΟΥΩ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΠΕΞΩ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μσρορακι ποσο σε καταλαβαινω...κι εμενα με ρωτανε συνεχεια...ΣΠΑΖΟΜΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!!!

ΗΛΙΘΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!!!

τελος παντων,εμεις ανωτεροτητα...στο υψος μας..

rose μου μην δινεις σημασια γιατι ειναι πολυ επωδυνο...καλη επιτυχια την επομενη φορα..

ladida μοιραζομαστε τις ιδιες σκεψεις ολες οσες "προσπαθουμε εδω και αρκετο καιρο"...

κλη μας επιτυχια κοριτσια,ευχομαι συντομα ολες να εχουμε ευχαριστα νεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...