Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στο απόλυτο κενό...


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΤΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΙΡΙΑ ΜΟΥ! ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ. ΗΘΕΛΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΤΟΥΣ ΣΩΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 174
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

αχ κοριτσάκι μου είσαι τόσο γλυκιά!!!!!

Είσαι και εσύ μικρούλα και εγώ είμαι 22 χρόνων το 1987.

Η απόφαση είναι μόνο δική σου και εσύ μια ζωή θα κουβαλάς αυτή την ψυχή!!! Υπάρχουν και άλλες κοπέλες που αντιμετωπίζεται το ίδιο λίγο διαφορετικό βέβαια αλλά εκείνες θα σου που πραγματικά τι νιώθουν!! Εύχομσι ο Θεός να σε βοηθήσει και όλα να πάνε τέλεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..λυπάμαι πολύ για όλο αυτό που περνάς.. δεν αξίζει σε κανέναν τέτοια λύπη..

..αν η καρδούλα σου, σου λέει να το κρατήσεις ατό το παιδάκι, να το κρατήσεις! αν η ψυχούλα σου το ζητάει, να το κρατήσεις! μόνο να το σκεφτείς καλά πρώτα. Μην πάρεις μια συναισθηματική απόφαση. Μην αφήνεις κανέναν να σε επιρρεάζει. Στην ανάγκη μίλα με κάποιον ειδικό. Δεν είναι ντροπή όταν έχουμε ανάγκη να ζητάμε βοήθεια. Εμείς εδώ θα σου δώσουμε στήριξη και τρυφερότητα σε ό,τι αποφασίσεις. Μόνο βρες μέσα σου τη δική σου φωνή, και άκουσέ τη!

Είμαστε κοντά σου, μην φοβάσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντίνουαπευθύνθηκα σε site με μαμάδες γιατί είστε σίγουρα ποιο ευαίσθητες και μπορείτε να με καταλαβέτε...

Καπου αλλού μπορεί να μου λέγανε ''Σιγά μωρέ κάνε έκτρωση και συνέχισε την ζωή σου''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιανα μου καλως ορισες ,

εγω θα σου πω οτι χαιρομαι που ηρθες κοντα μας εστω και υπο αυτες τις συνθηκες αρκει που βρηκες καπου να τα πεις,να ξαλαφρωσεις,να παρεις δυναμη & κουραγιο.......

η ζωη και ο Θεος μας παιζουν πολλα παιχνιδια ...περιεργα....αλλα ειμαι της αποψης οτι εμεις ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ σε καμια περιπτωση να το παιζουμε Θεοι,

ουτε εμεις ,ουτε οι γονεις,ουτε ο περιγυρος..........

ετσι οπως εχουν ερθει τα πραγματα στην ζωη σου ολο αυτο το σκηνικο και η εγκυμοσυνη, μετα απο οτι πιο δυσαρεστο μπορουσε να σου συμβει στα 19 σου χρονια,εγω μονο σαν ενα ιδιαιτερο μηνυμα μπορω να το δω......πιστευω οτι ολοι θα σε στηριξουν....ενα μωρο δεν μας αποτρεπει απο τιποτα ,ουτε απο διασκεδαση ,ουτε απο σπουδες,ουτε απο το να κοιταξουμε τον εαυτο μας,

εσυ θα παρεις την τελικη αποφαση κλεινοντας τα αυτακια σου στον κοσμο

προσεξε ομως να αποφασισεις χωρις ενδοιασμο,χωρις να σου μεινει μεσα σου η παραμικρη αμφιβολια....

επισης εαν αποφασισεις να το κρατησεις πρεπει να εισαι αποφασισμενη οτι το παιδι αυτο θα μεγαλωσει μαθαινοντας και γνωριζοντας τι εχει συμβει πριν οταν θα το επιτρεπει η ηλικια του,

σε καμια περιπτωση δεν πρεπει ,λαμβανοντας υπ'οψη οτι εισαι μικρουλα και σιγουρα θα εμφανιστει αργοτερα και καποιος αλλος στην ζωη σου,να μεγαλωσει σαν παιδι αλλου πατερα και να τα μαθει ξαφνικα στα 18 που λεει ο λογος,

θα πρεπει να εισαι πολυ συνειδητοποιημενη με αυτο,

οπως προυποθηκε εδω δεν κατακρινουμε κανεναν,ειμαστε διπλα σου οτι κι αν αποφασισεις ,σου ευχομαι ολοψυχα κουραγιο,δυναμη και συντομα να σου ερθει το χαμογελο ξανα.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γεννήσω αυτό το μωράκι

Αλλά αυτή την περίοδο είμαι χάλια ψυχολογικά.Με έχει επηρεάσει και η καραμέλα που πιπιλάνε οι γονείς μου...Θα το κρατήσω.Αλλά φοβάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΘΕΛΕΙς ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ..ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΜΟ...ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ...ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΣΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΘΕΟΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΜΗΣΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΚΕΝΟ ΣΟΥ..ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΠΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΤΑΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΗΧΙΣΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΑΠΑΛΛΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάνα μου καλησπέρα και θερμά συλληπητήρια και απο μένα. Η απώλεια μιας ζωής πάντα πονάει, πόσο μάλλον όταν είναι του συντρόφου σου και οταν φεύγει τόσο άδικα και τραγικά...σε ό,τι αφορά το θέμα του μωρού, δεν νομίζω οτι θα βρεθεί μανούλα ( ή και μη ) που να σε κατευθύνει στο δρόμο της έκτρωσης. Προσωπικά δεν συμφωνώ με κατι τέτοιο, την θεωρώ βάναυση και βάρβαρη πράξη, τόσο σωματικά όσο και ψυχολογικά...ίσως το παιδί αυτό σε κανει να βιώσεις με λιγότερο πόνο το χαμό του αγαπημένου σου, είναι μια παρηγοριά να εχεις κατι δικό του να περιμένεις τώρα που εκείνος έφυγε..η αλήθεια ειναι οτι τα πράγματα με ένα παιδί ειναι δύσκολο, μόνο ομως οταν το επιτρέψεις και θέλεις εσυ να είναι...καταλαβαίνεις τι εννοώ..ναι, μπορέι να χρειαστεί να κάνεις θυσίες και να αλλάξεις σχέδια και προορισμούς, αλλά προσωπικά πιστεύω οτι το να είσαι μάνα είναι ο υπέρτατος προορισμός στη ζωή μιας γυναίκας..το γέλιο του, το κλαμα του, το άγγιγμα του, το βλέμμα του, το χαμογελό του θα σε αποζημιώνουν για ο,τι πέρασες, για οσες δυσκολίες συνάντησες μέχρι να το φέρεις στον κόσμο. αν εσύ νιώθεις έτοιμη και δυνατή ( απ τα λεγόμενά σου νομιζω οτι είσαι και τα δυο) προχώρησε στην απόφαση της καρδιάς σου και δεν θα το μετανιώσεις..

για ο,τι χρειαστείς είμαστε εδώ :)

980Lp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάνα μου ειλικρινά με έχει συγκλονήσει η ιστορία σου... Απίστευτο!! Την ίδια περίοδο ένοιωσες δύο αντίθετα συναισθήματα..θάνατο & ζωή..

Καταλαβαίνω πως νιώθεις γιατί στην οικογενειά μου έχουν χαθεί άτομα σε μικρή ηλικία..

Τέλος Πάντων! Αυτο που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι θέλεις να κρατήσεις αυτό το μωράκι. Κάνε αυτό που νιώθεις και μην φοβάσαι τίποτα! Θα δεις ότι θα βρεις τόση δύναμη που ούτε η ίδια θα το πιστεύεις ότι έχεις!

Σου εύχομαι μόνο χαρές από δω κι έπειτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.:( ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ.:( ΤΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ.:( ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΕΣ.ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΡΠΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΣΑΣ.:) ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΟΥΝ.ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ!:)ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΟΝΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ!:) ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιανα μου μου ραγισες την καρδια...

Ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα για το τι

θελεις να κανεις .

Το παιδι το θελεις, το ειπες και μονη σου ...

Απλα οι γονεις σου σε εβαλαν σε διλλημα ...

προφανως γιατι σε αγαπουν και θελουν το καλο σου...

Αλλα απο τον τροπο που γραφεις και εκφραζεσαι

βλεπω οτι εισαι μια ωριμη και λογικη γυναικα

που ξερει καλα τι θελει .

Και το οτι εγινες μελος σε αυτο το forum που

ειναι για μανουλες και μελλουσες μανουλες, δειχνει

καθαρα το τι θελεις !!!

Η γνωμη μου ειναι να κανεις αυτο που λεει η καρδια

σου και οχι η λογικη . Γιατι σε αυτη την περιπτωση

θα σε σημαδεψει για ολη την υπολοιπη ζωη σου ...

και πίστεψέ με αν αποφασισεις να κανεις εκτρωση θα

σε κατατρεχει μια ζωη ... Θα βασανιζεσαι ...

Αν αποφασισεις να το κρατησεις, καθε φορα που θα βλεπεις

το χαμόγελο του παιδιου σου θα παιρνεις κουραγιο και

δυναμη !!!

Σκεψου πολυ καλα πριν αποφασισεις !!!

Ειμαι σιγουρη οτι οι γονεις θα σε στηριξουν

σε οτι κι αν αποφασισεις ... και μπορεις ακομη να

συνεχισεις τις σπουδες σου και να χαρεις και τη

ζωη σου ... μαζι με το παιδι σου ...

Λυπαμαι που η ζωη σε εφερε σε τετοιο διλλημα ...

Ευχομαι να μπορεσεις να ξεπερασεις την απωλεια

του αγαπημενου σου .

Σε ο,τι χρειαστεις εδω θα εχεις την βοηθεια απο

όλες τις κοπελες, θα το δεις ... Μη διστασεις να

ζητησεις τη βοηθεια μας!!!

Φιλακια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

waiting the hapiness.... έγραψε:

Θέλω να γεννήσω αυτό το μωράκι

Αλλά αυτή την περίοδο είμαι χάλια ψυχολογικά.Με έχει επηρεάσει και η καραμέλα που πιπιλάνε οι γονείς μου...Θα το κρατήσω.Αλλά φοβάμαι...

Ειναι λογικο να φοβασαι

Εδω ολα ειναι "ωραια και καλα" και παλι η μελουσα μαμα φοβαται..ποσο μετα απο ολα αυτα που περασες..και περνας

Μη σε προβληματιζει αυτο ειναι απολυτως φυσιολογικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν θα ήθελα να σου πω συλλυπητήρια για το φίλο σου..Όπως φαίνεται έχεις πάρει την αποφασή σου και σε συγχαίρω για αυτό!Ο φόβος είναι κάτι το φυσιολογικό και εγω φοβάμαι για πολλά που είμαι παντρεμένη και μεγαλύτερή σου.Είμαι σίγουρη οτι οι γονείς σου θα σου σταθούν και θα σε βοηθήσουν αργότερα,όπως και οι γονείς του μπαμπά του.Δεν ξέρω αν θα σε ενδιέφερε να απευθυνθείς στο σύλλογο αγέννητου παιδιού που βοηθάει τις ανύπαντρες κυρίως μητέρες.το site ειναι www.unborn.gr.

Να ξέρεις οτι εμείς είμαστε εδώ για σένα οτι και να γίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πάρα πολύ για την ανταπόκριση και συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση αλλά είχα πάει μια βολτίτσα να ηρεμίσω...

Δεν μπορώ να του το κάνω αυτό...Δεν μπορώ να σκοτώσω το παιδί μας.

Θέλω να το φέρω στον κόσμο και να του δώσω τα πάντα

Μακάρι να τα καταφέρω να το μεγαλώσω χωρίς προβλήματα έστω και χωρίς τον μπαμπά

Το αγαπάω αυτό το μωράκι.Θέλω το καλύτερο!

Δεν με νοιάζει αν θα χρειαστεί να κάνω προσωπικές θυσίες...Είναι το μέλλον μου!

Αχ,απορώ πώς έφτασα σε τέτοιο δίλλημα.Θα το τάραξα το κακόμοιρο με όλες αυτές τις σκέψεις.

Θέλω να γίνω καλή μαμά,να αφιερωθώ σε αυτό το μωρό...Τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία.

Και ο Άλκης θα είναι κάπου εκεί ψηλά και θα χαίρεται για εμάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συλλυπητηρια..ο μπαμπας μου εχασε την μητερα μου σε τροχαιο οταν ημουν 6 μηνων.Δεν ειναι το ιδιο,το ξερω αλλα σε καποιες στιγμες μου λεει οτι αφου εχει εμενα δεν τον νοιαζει τιποτα.Με την βοηθεια των γονιων του με μεγαλωσε,παρα τις αρχικες αντιρησεις απο τους γονεις του για τον γαμο -θα του εμποδιζε την καριερα,δεν θα εφευγε στο εξωτερικο για μεταπτυχιακα κτλ κτλ- τελικα ολα τα εκανε,και τον βοηθησαν.Οτι και αν επιλεξεις οι γονεις θα σου σταθουν.Εσυ την επιλογη σου κανε τη με γνωμονα τις δυναμεις σου και οχι την βοηθεια που θα εχεις ή δεν θα εχεις.Οτι και να σου πουνε ολοι και μεις μαζι,εσυ θα μεγαλωσεις το παιδι σου και οχι ολοι οι υπολοιποι.Μακαρι να ελαφρυνει γρηγορα ο πονος σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama πώς ένιωθες εσύ σαν παιδάκι για αυτή την απουσία;Αργότερα στην εφηβεία σου;Τώρα που είσαι μαμά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ηλιάνα. Λυπάμαι πολύ για τον αγαπημένο σου... όμως η ζωή συνεχίζεται και μάλιστα τη ζωή την έχεις ήδη μέσα στην κοιλίτσα σου! Εύχομαι και πιστεύω ότι αυτό το μωράκι, αυτό το δώρο που σου άφησε ο Άλκης πριν φύγει, θα απαλύνει τον πόνο σου και θα σε βοηθήσει να σταθείς στα πόδια σου και να φτιάξεις τη ζωή σου. Μια χαρά θα τα καταφέρεις! Το ότι προβληματίζεσαι και φοβάσαι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Γιαυτό είμαστε όλες εδώ, η κάθε μία με την ιστορία της, να μοιραζόμαστε τους προβληματισμούς μας και να βοηθάμε όσο μπορούμε η μία την άλλη. Καλώς μας ήρθες λοιπόν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε, σαν παιδακι δεν ηταν και οτι καλυτερο.δεν καταλαβαινα μεχρι καποια ηλικια,ενηλικη πια,τι μου ελειπε.Υπαρχει ενα κενο παντα (ειναι και πιο πολυπλοκη η ιστορια). Μια χαρα ημουν σε γενικες γραμμες,και σαν παιδι και σαν ενηλικας.Λιγο δυστροπη και ανασφαλης,αλλα αυτα ειναι και απο αλλα πραγματα.Δεν μπορω ακομα και τωρα στα 33 μου και με παιδι να εξηγησω αυτα τα συναισθηματα.Αλλα αγαπη δεν μου ελειψε,απλα ενα κενο εχω.Τωρα που εκανα παιδι δεν γεμισε αυτο το κενο ομως με βοηθαει να σκεφτω καποια πραγματα πιο ξεκαθαρα γι αυτη την ελλειψη.Ιδιαιτερα οταν ο γιος μου ηταν στην ηλικια που εχασα την μανα μου και γω στην ηλικια της οταν χαθηκε -ηταν στα 32 της και εγω 6 μηνων,συμπτωση ε?- εκει ημουν μελαγχολικη για ενα διαστημα. Οι ανθρωποι διαφερουν ομως. Και ο πατερας μου εργαζοταν ηδη τοτε.Ξερω οτι περασε πολυ δυσκολα με αυτο τον χαμο.Αλλα οχι με μενα,με την απωλεια της συντροφου του. Πρεπει να δεις εσυ το μελλον σου καθαρα.Τι εισαι διατεθιμενη να κανεις γι αυτο το παιδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama τα πάντα

Δεν θα αφήσω κανέναν να μπει ανάμεσα μας είτε αυτός είναι μελλοντικός σύντροφος μου είτε οποιοσδήποτε άλλος.Πλέον θα λαμβάνω αποφάσεις μόνο σαν μαμά και μόνο για το καλό του παιδιού μου.

Αυτή την στιγμή δεν με νοιάζει τίποτα άλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάνα μου συλλυπητήρια για το χαμό του συντρόφου σου!

Από εκεί ψηλά που είναι να σε προσέχει και να σε κατευθύνει σωστά...

Χαίρομαι για την τελική σου απόφαση! Κι εγώ αυτή θα έπαιρνα...

Όλα καλά να σου πάνε και όλα βολικά να σου έρθουνε...

Για ότι χρειαστείς εδώ είμαστε..

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ.............

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ.....:(

ΤΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...........

ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΖΩΟΥΛΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....

Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera kai apo emena...Gia emena phres thn sosth apofash na krathshs to morakitou adikoxamenou agaphmenou sou giati oute autos tha hthele na tou kaneis kako....Thelo na rothso an oi goneis tou Alkh kseroun gia thn egumoshnh sou????? kai an nai pos antedrasan....an tha sousumparastathoun???? pantos emeis edo eimaste se oti xreiasths.....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου λυπαμαι πολυ.....

Ειναι τραγικο να χανεις τον ανθρωπο σου...

Δεν ξερω πως τα περνας...

Αυτο που ξερω ειναι να ακολουθησεις την καρδουλα σου!

Θελει μεγαλη δυναμη ψυχης για να τραβηξεις τον δρομο που διαλεξες...

Το σιγουρο ειναι πως αν σε κοιταξει ποτε αυτο το πλασματακι στα ματια θα καταλαβεις οτι απο εκεινη τη στιγμη αυτο θα ειναι ολος σου ο κοσμος....

Εχεις ολη τη θετικη μου σκεψη κα υποστηριξη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστά για τα καλά σας λόγια!

Οι γονείς του Άλκη είναι πολύ θετικοί και θέλουν το μωρό.Μάλιστα μου πρότειναν και δουλειά στην οικογενειακή επιχείρηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...