Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα Εγκυμοσύνης


Linaki_1980

Recommended Posts

Εγώ στην κόρη μου είχα απίστευτες υπνηλίες...

Δεν μπορούσα να κάτσω ούτε στην καρέκλα.

Συνεχώς στο κρεβάτι ήμουν και χουζούρευα σαν χαζή :)

Στον γιό μου δεν είχα κανένα σύμπτωμα παρά μόνο κάτι ψευτό αναγούλες που ούτε τις κατάλαβα καλά καλά.

Στον γιό μου πραγματικά απλά φούσκωνε η κοιλιά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα.Όταν έμινα εγκύος,μετά από τη δεύτερη εξωσωματική μου,αν και περίμενα με μεγάλη αγωνία το αποτέλεσμα για το αν τελικά είμαι η δεν είμαι,δεν είχα κανένα απολύτως σύμπτωμα.

Το μόνο που έκανα ήταν να περιμένω και να χαλαρώνω όσο το δυνατόν περισσότερο.

Ακόμα και πριν τις προσπάθειες εξωσωματικής,που προσπαθούσαμε με φυσιολογικό τρόπο με τον άντρα μου να αποκτήσουμε μωράκι,που και που είχα κάποιες μικροκαθηστερήσεις,αλλά δυστηχώς με κανένα θετικό αποτέλεσμα.

Γι'αυτό το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να μην αγχώνεσαι για τίποτα και όλα θα γίνουν.Μετά από μία καθηστέρηση 4-5 ημερών,κάνε μία χοριακή και όλα θα βγουν στο φως!

Καλά αποτελέσματα και να είσαι πάντα αισιόδοξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα κοριτσια!!!!ειμαι καινουργια εδω:blush: λοιπον την δεκατη τριτη μερα του κυκλου μου 4/8/2009 ο οποιος ειναι 28μερες ειχα μια ολοκληρωμενηεπαφη με τον συντροφο μου...απο εχθες νοιωθω το στηθος μου βαρυ κ εχω μια πρωτογνωρη αισθηση το αισθανομαι σαν να με τσουζει απο μεσα σαν να με καιει σαν κατι να αρχισε να δουλευει πυρετοδος εκει μεσα λετε ν εγινε συλληψη???ενοιωσε ετσι καμμια στην αρχη της εγκυμοσηνης της?δεν το επιδιωκο αλλα αν γινει κατι θα τρελαθω απο χαρα!!καλη επυτιχεια σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...