Μετάβαση σε περιεχόμενο

ενδομητριωηση και arvecap


Recommended Posts

προσπαθω εδω και 3 χρονια να κανω παιδι αλλα δεν τα καταφερα γιατι ειχα ενδομητριωση σε μεγαλο βαθμο εκανα arvecap ενεσεισ δυο μια καθε τρεις μηνες τωρα βρισκομαι στο τελοσ του 8ου μηνα παω για 9ο χωρισ περιοδο τελικα μετα το arvecap σε ποσο καιρο ερχετε παλι η περιοδος γιατι εγω κοντευω να τρελαθω?αν γνωριζει καμια ρε κοριτσια ασ μου πει γιατι εγω εκλεισα 8 μηνεσ και τιποτα ακομα και εχω αγχωθει πολυ.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!:cheer: ΘΑ ΡΘΕΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ Η ΣΙΧΑΜΕΡΗ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ:angry: ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΑΡΒΕΚΑΠ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ, ΜΙΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΕΣΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 1/2 ΜΗΝΕΣ.ΑΡΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!ΘΑ ΡΘΕΙ!!:cheer: ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!:) ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΟΝΟ ΠΑΘΟΥΘΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ARVECAP?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μένα!

Εγώ έκανα 4 avercap-μετά απο λαπαροσκόπηση για ενδομητρίωση- και η περίοδος μου ήρθε μετά απο 2,5 μήνες. Μετά απο αυτή τη θεραπεία, ο πρώτος μήνας χαρακτηρίζεται "παράθυρο γονιμότητας", δηλαδή είσαι πολύ γόνιμη και είναι πιο εύκολο να μείνεις έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ.:( Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.:huh: ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 9Η ΓΚΟΝΑΛ, ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.

Ειχα και εγω ενδομητριωση εκανα λαπαροσκοπηση και 6 ενεσεις arvekap. Μετα τις ενεσεις η περιοδος ηρθε μετα απο 2-3 μηνες. Οκτώβριο του 2008 ηρθε περιοδος 28 Νοεμβριου ειχα τελευταια περιοδο διοτι ημουν εγκυοοοοος!!

ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ, υπομονη, πιστη και συντομα θα ειστε μανουλες!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΧΤΥΠΗΣΑ ARVEKAP.ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΕΣΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 85ΗΜΕΡΕΣ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ. ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...