Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα τα καταφερω ετσι????


Recommended Posts

xeniaxek σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου και εσενα ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!!

vasomits απο τη μια χαρηκα και πηρα ελπιδες αλλα μετα στεναχωρηθηκα.λυπαμαι πολυ για την απωλεια σου.το καλο ειναι οτι απ'οτι βλεπω(η μαλλον διαβαζω:laugh: )εισαι αισιοδοξη και χαιρομαι γιαυτο.εισαι δυνατη..με τετοια καλη ψυχολογια θα τα καταφερεις σιγουρα!!!καλη επιτυχια και σε σενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλή επιτυχία μας λοιπόν!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!!!!!!!

Σε λίγο καιρό και εμείς θα συζητάμε για τα σποράκια μας!!!!

Σε φιλώ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαριιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!

χαλαλι και η ταλαιπωρια και η.........αποχη!!!!

ekoliou σε ευχαριστω καλη μου,η συμπαρασταση σας ειναι η καλυτερη βοηθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alkost μου, να σου πω το εξής:

Και τις δυο φορές που'χω μείνει έγκυος ήταν από μία (1) επαφή, 2-3 μέρες πριν την ωορρηξία. Και όταν λέω μία επαφή, εννοώ μία μέσα στον κύκλο. Ναι.. για πολλούς και δυσάρεστους λόγους.. άλλη ιστορία αυτή.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι η αποχή, τουλάχιστον στην δική μου περίπτωση, αποδείχτηκε αποτελεσματική. Εύχομαι να γίνει το ίδιο και με σένα και σύντομα! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κάτι ακόμα που νομίζω έπαιξε ρόλο, αν και άλλοι λένε πως παίζει ρόλο κι άλλοι όχι: και τις δυο φορές δεν είχα σηκωθεί από το κρεβάτι μετά, είχα ξεραθεί στον ύπνο κατευθείαν! :P :laugh: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy μου το ξερω οτι "βοηθαει η αποχη...στον αντρα μου πεστα!!!τοσο καιρο που προσπαθουμε,του λεω εστω μερα παρα μερα...τιποτα!!!ελεγε:"δεν τα πιστευω εγω αυτα(οτι μας βολευει καταλαβες?)."

η ελέγε "δηλαδη προσπαθουμε να κανουμε παιδι και αντι να κανουμε συνεχεια,θα το κοψουμε????"

αλα οταν του ειπε ο γιατρος οτι αδυνατιζει το σπερμα ετσι και οτι θελει το πολυ 3 φορες την εβδομαδα,τοτε θορυβηθηκε!!!το δεχτηκε!!παλι καλα να λεω!!δειχνει αποφασισμενος να το τηρησει!!

οι αντρες ειναι περιεργα πλασματα!!!

ελπιζω αυτοι οι δυσαρεστοι λογοι που ανεφερες να μην υπαρχουν πλεον...σε ευχαριστω για την απαντηση..και συντομα μανουλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα μου καλησπερα!!!!!Καταρχας θελω να σου πω οτι ειστε απο τα πιο ομορφα ζευγαρια εσυ κ ο αντρουλης σου κ πολυ ταιριαστοι!!!Να ειστε παντα καλα κ ευτηχισμενοι,αυτο εχει τη μεγαλυτερη σημασια(αυτο να το θυμασαι παντα!!!!).

Σε αυτο που ρωτας(κ καταλαβαινω απολυτα την αγωνια σου),δεν νομιζω να υπαρχει απαντηση συγκεκριμενη...ξερεις ολα αυτα τελικα ειναι τελειως υποκειμενικα,η καθεμια μας ειναι διαφορετικη περιπτωση,διαφορετικος οργανισμος κ οι περιπτωσεις γυρω μας χιλιαδες!!!Αλλες εχουν βοηθηθει απο τον τροπο αυτο,αλλες οχι κ προχωρησαν σε εξωσωματικες κ.τ.λ.

Αυτο που θελω να σου πω ειναι να μην βασανιζεις το μυαλουδακι σου γιατι ετσι αγχωνεσαι χειροτερα κ ξερεις πως το αγχος ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος σε ολο αυτο που προσπαθουμε.

Η ξαδερφη μου εμεινε εγκυος με προγραμματισμενες επαφες,περιπου οπως περιγραφεις.Δεν ειχαν καποιο προβλημα...απλα δεν ερχοταν.Γεννησε,ενοιωσε την ευτηχια της μητροτητας,ηρεμησε κ πριν ο πιτσιρικας γινει ενος ετους ειναι κ παλι εγκυος κ αυτη τη φορα...χωρις καμια βοηθεια!!!!Απο το πουθενα οπως λεει κ η ιδια.

Δεν ξερω τι προβλημα αντιμετωπιζεις κ ακολουθεις αυτη τη διαδικασια,παντως μεσα απο την καρδια μου κ πολυ ειλικρινα σου ευχομαι μονο τα καλυτερα!!!!

Να εισαι παντα υγιης,να αγαπας τον αντρουλη σου κ ολα θα ερθουν...κουβεντες πολυ κλισε αλλα με πολυ νοημα......;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια...ειμαστε αγαπημενοι και ευτυχισμενοι γιαυτο θελουμε τοσο πολυ αυτο το νινι...δεν αντιμετωπιζω καποιο προβλημα,ειχα φοβηθει οτι μετα την παλινδρομη κατι επαθα,αλλα ευτυχως ολα δειχνουν οκ απλα ο γιατρος μου μαλλον απηυδησε(!:laugh: )και μου εδωσε αυτην την αγωγη για να αυξησουμε τις πιθανοτητες..μακαρι να πανε ολα καλα..οταν ειχα μεινει εγκυος ειχα παθει σοκ δεν ηξερα απο που μου ηρθε,δεν το περιμενα με τιποτα,γιατι προσεχαμε και τωρα που δεν μενω ΝΕΥΡΙΑΖΩ!!!!!!

τελος παντων,εχω καιρο να σε διαβασω,δεν μπαινεις η δεν ετυχε να σε πετυχω εγω??τι κανεις εσυ??πως τα πας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περασα μεγαλο λουκι κ εγω...δεν ξερω αν το διαβασες.Μια εβδομαδα πριν το γαμο μας μπηκα επειγωντος στο χειρουργειο για αφαιρεση χολης!!!!Αστα να πανε...πολυ γκαντεμια...ξερεις τελικα τι καταλαβα;;οτι τα ζευγαρια που αγαπιουνται πραγματικα πολυ κ ειναι αληθινα πολυ ταιριασμενα..ολο κατι θα παει κοντρα...ολο κατι θα παει στραβα.Δεν ξερω μπορει κ να ειμαι απογοητευμενη,μπορει κ να εχω κουραστει λιγακι...κ ποσο δρομο εχω μπροστα...Αλλα αλλιως τα κανονιζεις αλλιως σου ερχονται.Για αυτο λεω να εχυμε την υγεια μας κ ολα τα αλλα θα ερθουν..αλλιως θα προσπερασουν.Οχι δεν χανω την πιστη μου κ εγω ζω με τον αντρα μου ατελειωτες στιγμες αγαπης κ ευτηχιας τοσο που ωρες-ωρες φοβαμαι...αλλα ολα δυσκολα ρε γμτ!!!!!!

Τελος παντων ξερεις εχω καιρο να μπω κ να μιλησω μαζι σας κ εχουν μαζευτει τοσα...δεν ξερω τι να πρωτο πω!!!!

Εμεις τωρα,αν θυμασαι ειναι να κανουμε την επεμβαση για τις κυρσοκοιλες που εχει ο αντρας μου.Θα την κανουμε τον Ιουλιο κ ο Θεος βοηθος......εχουμε αγωνα μπροστα!! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως τα αγαπημενα ζευγαρια αντιμετωπιζουν κακοτυχια,κυριως απο τη ζηλια των αλλων και την αρνητικη τους ενεργεια(πιστευω πολυ σε αυτο,το εχω βιωσει)και το κακο ειναι οτι ολα τα στραβα ερχονται απανωτα!!!...παντως εισαι πολυ δυνατη,συνεχισε ετσι οσο και αν κουραστηκες,μην το βαζεις κατω,το χειροτερο που μπορουμε να κανουμε στην κακογλωσσια,και την γκαντεμια,ειναι να μην την αφησουμε να μας λυγισει.να επιμεινουμε με πιστη οτι ολα θα πανε καλα...θυμομουν για τον αντρα σου αλλα για σενα δεν ετυχε να διαβασω..

περαστικα σου καλη μου,και ευχομαι ολα να πανε καλα με τον αντρα σου και απο δω και περα να μην σας συμβει τιποτα που να ταραξει την ομορφη σχεση σας,η οποια ειμαι σιγουρη οτι πολυ συντομα θα αποκτησει σαρκα και οστα(:cheer: )και σας το ευχομαι με ολη μου την καρδια αυτο!!!σας αξιζει μετα απο τοσο αγωνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

ελπιζω αυτοι οι δυσαρεστοι λογοι που ανεφερες να μην υπαρχουν πλεον...σε ευχαριστω για την απαντηση..και συντομα μανουλα!!!!!!

Δυστυχώς εξακολουθούν να υπάρχουν.. :( ελπίζω τουλάχιστον όχι για πολύ ακόμα... :huh::dry: Πάντως, σ'ευχαριστώ για τις ευχές σου! :kiss:

Άντε..πες του συζύγου, ο σκοπός αγιάζει τα μέσα! Ανυπομονώ να δω τα αποτελέσματα της "θεραπείας"!!! ;) Αλλά μην μου αγχώνεστε εεε;; ;)

Φιλάκια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου,καλο σας βραδακι απο μενα,παω να ετοιμαστω γιατι θα παω για ποτακι,θα πιω και στην υγεια σας!!καλα να περνατε και ριξτε το και λιγο εξω,εγω την εχω καταβρει ετσι!!!!φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy μου τωρα ειδα τι εγραψες...ελπιζω κι εγω να απαλαγεις γρηγορα απο αυτο το δυσαρεστο που συμβαινει,οτι και να ειναι...μην το βαζεις κατω,αλλωστε "ο επιμενων νικα"!!ισχυει παντα αυτο,να το θυμασαι..δυστυχως υπαρχουν και σχημες στιγμες αλλα και αυτες για καποιο λογο ερχονται και το καταλαβαινουμε οταν περασει καιρος..φιλακια και να εισαι καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑLKOST!!!!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ Ο "ΠΟΛΕΜΟΣ" ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΓΛΥΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΑΠΟΧΗ ΒΟΗΘΑΕΙ....

ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ...ΥΠΟΜΟΝΗ!ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

νελλυ μου ευχαριστω παρα πολυ...

evi να σου πω:(θα σου το εξηγησω επιστημονικα τωρα,χιχι)

τις πρωτες μερες μεχρι την 10η δεν κανουμε επαφη για να δυναμωσει ο μικρος κωστακης(:woohoo: ),μετα ερχομαστε σε επαφη την 10η(για να υπαρχουν σπερματοζωαρια τα οποια θα ειναι ετοιμοπολεμα οταν βγει το ωαριο,την 12η κανουμε ενεση και επαφη(ειμαστε λιγο πριν σκασει το ωαριο,οποτε στελνουμε κι αλλους!!)και την 13η εχει ηδη σκασει και στελνουμε και τους τελευταιους μας πολεμιστες..ας νικησει ο καλυτερος παιδια..δεν εχω προβλημα αν και θα προτιμουσα τον Αχιλλεα(brad pitt)!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: (ωχ αρχισαν ηδη τα πρωτα σημαδια στερησης!!!!)

απο κει και περα δεν κανουμε τιποτα αλλο γιατι αν εχει ητηθει το ωαριο(μακαρι παναγια μου),θα το ταρακουνησουμε και μπορει να πεσει και να χασουμε τα λαφυρα,καταλαβες???και οχι μονο αυτο,αλλα για να ξαναετοιμασουμε δυνατο στρατο για την επομενη φορα(φτου φτου και σου λενε μετα"καντε ερωτα και οχι πολεμο!!!" οχι ρε θα κανω πολεμο!!!αστα να πανε!!προσπαθω η καημενη να το δω σαν αστειο)οχι οτι ειναι στανταρ ολο αυτο,αλλα οταν ακολουθεις προγραμμα καλο ειναι να το κανεις κατα γραμμα για να εισαι εσυ σιγουρος οτι τα εκανες ολα σωστα...

Καλα η περιγραφη σου ειναι απαιχτη!!!!!:laugh: γελασα μεχρι δακρυων!!!! σου ευχομαι ολοψυχα σε μερικες μερες να γιορτασετε τα χαρμοσυνα νεα!!!!!! να εχεις μια υπεροχη εγυμοσυνη και ενα υπεροχο bebe;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost μου καλημέρα, σκεφτόμουν να μην σου γράψω για να μην σε απογοητευσω αλλά θα σου τονίσω ότι η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική.

Κάνω ακριβώς αυτη τη θεραπεία 2 μήνες με πλήρη αποτυχία αλλά θα προχωρήσω και τον επόμενο.....Η προγεστερόνη που παίρνω αυτό το μήνα μου δημιούργησε κ καθυσ΄τερηση μιας μέρας κ τρελλάθηκα γιατί είχα αρνητική χοριακή...σήμερα αδιαθέτησα κ ησύχασα. Ομως κάποιες κοπέλες τα κατάφεραν....απ΄οτι βλέπω είσαι κ μικρούλα.

Ολα καλά θα πάνε ανεξάρτητα απο εμένα πιστευω ότι είναι καλή θεραπαπεία...

Φιλιά εύχομαι να μην την κάνεις πάνω απο μήνα κ σύντομα εγκυούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MILINA VOYLA ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ και NICOL σας ευχαριστω παρα πολυ για τη συμπαρασταση και τις υπεροχες ευχες σας...NICOL μου δε με απογοητευεις.εγω ηθελα να ακουσω κοπελες που χρησιμοποιησαν αυτη τη μεθοδο για να ξερω που βαδιζω..και τα αρνητικα σχολια βοηθανε πολυ στο να μην περιμενεις και θαυματα,γιατι αν ακους μονο θετικα αποτελεσματα που υπαρχουν,και εσυ δεν τα πετυχεις,εισαι πιο χαλια μετα..σαφως και οι διαφορες θεραπειες δεν εχουν ιδια αποτελεσματα σε ολες τις γυναικες..ειναι και θεμα τυχης,ψυχολογιας κλπ..ευχομαι η επομενη προσπαθεια σου να απωδωσει και να μεινεις εγκυουλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω και κατι αλλο:(σορι αν σας επρηξα) μηπως ξερετε αν τα utrogestan επηρεαζουν τα τεστ εγκυμοσυνης???νομιζω καπου διαβασα οτι μπορει να βγει θετικο ενω δεν υπαρχει εγκυμοσυνη...οποτε να μην παιρνω τα selfclear νωριτερα απο οτι μου ειπε ο γιατρος(:P )(θα αντεξω ομως????:P )...θα αντεξω...οχι τιποτα αλλο,θα βγει θετικο και τζαμπα θα χαρω...να πως ερχονται τα εγκεφαλικα μετα!!!:laugh: !!!

φανταζεστε να βγει θετικο τεστ και να μην ειμαι εγκυος?????θα τους κανω ολους μηνυση!!!!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALKOST μου η ένεση η Pregnyl μπορεί να σου επηρεάσει το τεστ, ρώτησα στο gyn ενα γυναικολόγο γιατί εγώ μετα την ένεση είχα ταν φαϊνή ιδέα να κάνω τεστ ωορρηξίας κ έβγαινε θετικό 3 μέρες μετα την ένεση κ είχα τρελλαθεί!!!!!!!!!!!!! Θέλει περίπου 10 μέρες να περάσουν μετα την ένεση για να έχεις σωστό τεστ εγκυμοσύνης (επηρεάζει κ αυτό)

Η utrogestan που την ξεκίνησα αυτό το μήνα απλά μου καθυστέρησε 1 μέρα την περίοδο και είχα τρελλαθεί γιατί τα serpafar δεν καθυστερούν το κύκλο, το αντίθετο. Τον πρώτο μήνα θεραπείας χωρίς utrogestan αδιαθέτησα 14 μέρες μετα την ένεση, τώρα με τα utrogestan 17 μέρες.

Φιλιά κούκλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost σου ευχομαι κι εγω ολα να παν καλα και αποκτησεις γρηγορα ενα γερο μπεμπε. συμφωνω με την ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ για την περιγραφη σου, απαιχτη πραγματικα!!!!!! φιλια πολλα και γρηγορα με ενα θετικο αποτελεσμα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τσουπρες μου,τι μου κανετε???εγω τετοιες ωρες μπαινω συνηθως γιαυτο δεν απανταω εγκαιρως...

nicol μου πολυ χρησιμες οι πληροφοριες σου σε ευχαριστω παρα πολυ πραγματικα..

stalla μου σε ευχαριστω για τις ευχες σου και να σου ζησει και το baby boy σου!!!!εχω μια αδυναμια ιδιαιτερη στα αγορακια τα μικρα(και στα μεγαλα βεβαια!!!!:woohoo: )εχω εναν αδερφουλη 2,5 ετων και ειμαι πολυ καψουρα με την παρτη του!!!βασικα εχω και αλλα δυο αδερφια,τα λατρευω επισης,αλλα αυτος ειναι το κατι αλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια το ξερω οτι "παλιοσε" το θεματακι μου αλλα ηθελα να σας πω οτι σημερα παιρνω τα τελευταια κλομιφεν,την τεταρτη επαφη(γιουπιιιιιιιιιιι!!!!!:woohoo: :woohoo: γυρισε το ματι μας απο την αποχη!!!!),την παρασκευη θα κανω ενεση πρεγκνυλ,επαφη και το σαββατο επαφη!!!μετα θα αρχισω τα ουτρογκεσταν μεχρι να μου ερθει η μη-χεσω!!!αν ερθει τα σταματαω,αν ειμαι εγκυος,συνεχιζω(μακαρι να μην ερθει,δε θα το αντεξω)!!!!

την βαρεθηκα την ηλιθια!!!

λοιπον,χρειαζομαι τη θετικη σας σκεψη,για να πανε ολα καλα,αν και με εχει πιασει μια απαισιοδοξια,αλλο πραγμα....

θα πετυχει????αν δεν πετυχει,τι θα κανω????εχω απελπιστει πολυ ρε κοριτσια...αφου εμεινα εγκυος μια φορα,αρα θεωρητικα,ξερω οτι μπορω να συλλαβω...τι συμβαινει εδω και καιρο ομως????

δεν ειμαι καλα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!:cheer:;):P ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙ Η ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΓΙΑ ΕΝΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!:woohoo: :woohoo:

alkost έγραψε:

κοριτσακια το ξερω οτι "παλιοσε" το θεματακι μου αλλα ηθελα να σας πω οτι σημερα παιρνω τα τελευταια κλομιφεν,την τεταρτη επαφη(γιουπιιιιιιιιιιι!!!!!:woohoo: :woohoo: γυρισε το ματι μας απο την αποχη!!!!),την παρασκευη θα κανω ενεση πρεγκνυλ,επαφη και το σαββατο επαφη!!!μετα θα αρχισω τα ουτρογκεσταν μεχρι να μου ερθει η μη-χεσω!!!αν ερθει τα σταματαω,αν ειμαι εγκυος,συνεχιζω(μακαρι να μην ερθει,δε θα το αντεξω)!!!!

την βαρεθηκα την ηλιθια!!!

λοιπον,χρειαζομαι τη θετικη σας σκεψη,για να πανε ολα καλα,αν και με εχει πιασει μια απαισιοδοξια,αλλο πραγμα....

θα πετυχει????αν δεν πετυχει,τι θα κανω????εχω απελπιστει πολυ ρε κοριτσια...αφου εμεινα εγκυος μια φορα,αρα θεωρητικα,ξερω οτι μπορω να συλλαβω...τι συμβαινει εδω και καιρο ομως????

δεν ειμαι καλα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...