Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!! ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΕΡΟΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΙ. ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΝΤΙΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

marker έγραψε:

γεια σου ΕΛΕΝΑ , τι κανουν τα μωρούλια σου. αλήθεια εχετε παει σπιτακι σας; λογικα να φανταστω ναι. ηθελα να σε ρωτησω πόσο κιλά τελικά γεννήθηκαν τα μικρά σου και εαν επιτρέπεται πόσο σου πήγε συνολικά η γέννα;

πολλα φιλια καλα να ειστε ολοι σας.

Marker mou akoma den ta exoume ferei sto spiti :(

Se kammia 10aria meres lene oi giatroi.Gennithikan 1.500 ta mwrakia.Twra to agori einai 1780 k to koritsi 1650,prepei na pane 2 kila gia na ta paroume spiti.

Epeidh ekatsa sto Iasw alles 5 meres prin gennhsw gia parakolouthish k farmaka gia na meiwthoun oi syspaseis phgan ola synolo mazi me thn amoivh tou giatrou 6.000 :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσουν κουκλίτσα μου! Με συγκίνησες πολύ βρε!! Εύχομαι να πάρεις πολύ σύντομα τα αγγελούδια σου στο σπίτι έτσι ώστε να τα χαίρεσαι όλη μερα κ όλη νύχτα! Να ναι πάντα γερά κ καλότυχα!! Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eva s'euxaristw poly agaph mou.Apto stoma sou k stou theou to auti!!

Mou leipoun poly,thelw poly na ta parw agkalitsa k na ta filhsw :D

Ante na ta parw spitaki ki as trelathw sth kourash,de me endiaferei :P

Euxaristw k ola ta koritsia gia tis euxes :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μονο που τα βλεπω στην φωτογραφια θελω να τα παρω εγω αγκαλιτσα φανταζομαι εσυ πωσ τα ποθεισ..;)

με το καλο να ρθουν στο σπιτικο τουσ και να μην ξαναχωριστειτε ποτε ξανα.....:kiss:

:kiss: :kiss: :kiss: σε σενα και στα ζουζουνακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΤΡΕΧΕΙ ΚΟΡΟΜΗΛΟ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΑΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ. ΕΙΜΑΙ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ. ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου άντε λίγο ακόμα τους έμεινε τα δύσκολα τα περάσανε.

με το καλό και γρήγορα στο σπιτάκι σας να ξεκουραστείτε όλοι. κι αυτά και εσύ. πάντως είναι κουλιά στην φωτογραφία και από μαλλί βλέπω .... για κομμωτήριο - μπόλικο - μπολικο. βάλε και μια άλλη να βλέπουμε πόσο γρήγορα μεγαλώνουν.:lol:

πολλά φιλιά και ευχές στα μωρούλια σου .

και κάτι που παρατήρησα - του Αγ. Πνεύματος γεννήθηκαν έτσι; 8/6 απ'οτι θυμάμαι ειπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου να σου ζήσουν οι αγάπες σου. Τα είπαμε και στο fb αλλά ήθελα και εδώ να σου δώσω τις καλύτερες ευχές μου. Αντε, να έρθουν σπίτι οι ψυχούλες και τότε να δείς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΣΑΣ....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΟΜΟΡΦΑΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ... :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fani2006 Na 'sai kala :) Panagiwth Tsampara lene ton giatro mou.Den einai apo Athina.Egw ton kserw kairo apo tote pou emena Nauplio.

Sygxarhthria gia ta xarmwsina :) Na exeis mia wraia egkymosynh,siga siga tha anakalypteis ta omorfa ths!

Marker k gw kouklia ta vlepw alla ksereis akoma k h koukouvagia kouklia vlepei ta mwra ths xixiixix :P

Ontws poly malli exoun eidika to koritsi mauro-mple malli les k to vafei :P

K maura matia :P Mou emoiase h skatoula :P

Tha valw k photo prosfates,na vgalw prwta omws :P Ta exw trelanei sta video ta mwra,tis photo tis exoume ksexasei :D

Xara mou S'euxaristw k pali :) K sy oti potheis k na xairesai k ta dika sou paidakia!

Ax vre koritsia me toses euxes pou mou dwsate mou anevazete to ithiko k kathe mere pou paw k vlepw ta mwrakia einai olo k kalytera :)

Xtes eixan anoixta ta matakia tous k koitazan gyrw gyrw olo periergeia k gw skeftomoun "twra me vlepoun!" parolo pou kserw oti toso mikra mwra de vlepoun kala!

axxaxaxxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?!!!!! ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ! ΔΑΚΡΥΣΑ! ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ !ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ! ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙΣ! ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ" ΠΟΥ ΗΤΑΝ! ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙΣ, ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ, ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!! ΚΙ ΕΣΥ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas vazw photo apta mwraki twra pou phrame kilakia k vgalame orous-maskoules k ola auta! :woohoo:

Oriste h mikroula mou :silly:

K poio katw o mpempakos mas :)

Maraki se kammia 10aria meres isws paroume to agoraki pou pairnei ta grammaria astraph!K aligo argotera th mpoumpou :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mesa sth trixa einai h mikrh e!To metwpaki ths gemato trixa...k pou na deite th plath!O thylikos Moglhs xiixixixi.

Einai karmpon egw otan hmoun mwro!

O mpemphs moiazei tou mpampA :)

Eidate pou phrame k magoulakia?! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα είδα στο facebook τα ζουζουνάκια... Είναι φοβερά!! Η μικρή δε... τρίχα ... τα'παιξα!! Αλλά μην ανησυχείς!! Θα πέσουν αυτά και μετά θα βγουν τα μαλλάκια της και θα είναι και πολύ κουκλάρα αφού μοιάζει και στην μανούλα της!! :laugh:

Κι ο μικρούλης είναι όλα τα λεφτά!! Τσουπώσανε τα ζουζουνάκια!! Άντε.. λίγος καιρός έμεινε... πια!! Φτάνει η ώρα να έρθουν στο σπίτι!! Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia tha anoiksw allo post k tha valw photo gt toses selides tha mperdeutoume :)

Elena eides trixa?Akoma k sto metwpo,mpratsakia,plath... Pantou!!!!Ti gelio ekana otan thn eixan valei mproumhta k eida ti trixa xaxaxxaxaxa :P

Twra to mpempo ton vgalane apo th klassikh thermokoitida.Ton ntysane,to skepasane kala k ton exoun se mia anoixth :) K h mikrh tha mpei se tetoia syntoma.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου ειδες που περναει ο καιρουλης και επιτελους σιγα σιγα φευγουν τα δυσκολα??? :) αχ ψυχιτσα μου ειμαι πολυ χαρουμενη αντε να τελειωσει ολο αυτο γιατι θα σκασω, να τα εχεις στην αγκαλια σου και να σου πω, αμα μου αρεσει το δωματιακι τους,θελω ναμου βαλεις κρεβατακι και εμενα ε??? η βουλιτσα ηδη μου εβαλε μαζι με τη μπουμπου της!!! αμε αμε!!! :) φιλακια και αγκαλιτσα στη πιο γλυκια μανουλιτσα-μελανουριτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...