Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Ελενα αχ τι μου θύμησες τώρα!

Να τα χαίρεσαι γλυκιά μου,πάντα υγιή και ευτυχισμένα!

Θα ζήσεις μαγικές στιγμές και θα τρελαθείς με τα διδυμάκια σου:P

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ. Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΠΑΝΤΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ!!:) ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ!!:) ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!:cheer: ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ, ΤΥΧΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!:):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα να χαιρεσαι τα μωρακια σου..καλε αυτα δεν ειναι παιδια..θηρια ειναι..πεταξε και ο μπεμπης τον αναπνευστηρα..τι αλλο θες!!!!!

Η εμπειρια αυτη στο νοσοκομειο ειναι πολυ σκληρη..την εχω ζησει κι εγω ..με το που σε διαβασα αρχισαν τα ζουμια..ομως αυτο περασε ..τα μωρα σου ειναι μια χαρα και σε λιγες μερες θα τα εχεις σπιτι..μανουλα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν τα διδυμάκια Έλενά μου! Τί ωραία! Διπλή χαρούλα!

Μη στεναχωριέσαι τώρα για τπτ, αφού και το παλικαράκι σου είναι καλά, σε λίγο θα ξεχάσεις όποια άσχημη στιγμή δε σου άρεσε στο μαιευτήριο.Που,μεταξύ μας, εύχομαι κι η δική μου εμπειρία τόσο "κάπως" να είναι.

Φοβάμαι κι εγώ πολύ την επισκληρίδιο! Τεσπα! Μ'αυτά ξεμπέρδεψες και ζεις τώρα το παραμυθάκι με τα αγγελάκια σου! Με το καλό να τα πάρετε στο σπίτι και να ζήσετε εσείς καλά κι εμείς...να περιμένουμε τη σειρά μας!:silly:

Φιλάκια πολλά πολλά!Χάρηκα πάρα πολύ για σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι να σου ζήσουν τα μωράκια σου!

Να΄ναι γερά και καλότυχα!

Από εδώ και πέρα να ζείς μόνο ευτυχισμένες στιγμές και αυτά τα δύο αγγελούδια να σου δίνουν μόνο χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα χαίρεσαι κοριτσάκι μου.Κουκλιά είναι και τα δύο.Άντε και με το καλό στο σπιτάκι σας.Να σε ρωτήσω κάτι;(Αν θες απαντάς)Υπήρχε κάποιο πρόβλημα και γέννησες νωρίτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου........αχ!!!!!!!!τι μου θυμησες τωρα!!!!!!:( ετσι και εγω θηλαζα το θηλαστρο......αλλα ολα αυτα θα γινουν παρελθον......σε λιγες μερες θα ειναι κοντα σου......ολα καλα θα πανε......λιγη υπομονη θελει:)

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota mou,eixa polles syspaseis epairna xapakia yiutopar alla den ekanan tpt opote mpika eisagwgh sto Iasw gia na valoume oro me yiutopar mhpws mporesoume na apofygoume ton prowro toketo.Me koitousan kathe mera k eixa olo k perissoteres syspaseis.An den kaname kaisarikh tha gennousa apo monh mou mou eipe o giatros :P Eksantlhsame oles tis pithanothtes.Ta mwrakia ithelan na doun to fws ths meras nwritera.Gennhsa 31+2 hmerwn

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Έλενα μου τί όμορφα που μας τα περιέγραψες?Είναι ποτέ δυνατ'ον να μας κουράσουν τέτοιες ωραίες ιστορίες?Να σας ζήσουν τα αγγελούδια σας και γρήγορα να τα πάρετε και στο σπίτι σας και να ξεκινήσετε την καινούρια σας ζωή με τα υπέροχα πλασματάκια που φέρατε στον κόσμο:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaki na sou zisoune ta mikrakia sou:) Me to kalo oloi mazi spiti sas na ginete mia akoma pio eytyxismenh oikogenia:) Ayto me ton iktero tin thermokitida kai to thilastro toezhsa para poly prosfata opote mporo na katalabw thn diki sou dipli stenaxwria poly kala. Na einai panta gera kai kalotyxa:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ....

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ.

ΚΑΛΑ ΛΟΧΕΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τη στιγμη που εφερες 2 υγιεστατα πλασματακια στον κοσμο

ΗΤΑΝ η πιο τελεια εμπειρια..

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!!!!!

Θα εχεις μια ζωη μπροστα σου να τα εχεις αγκαλιτσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχχχ.... Τι συγκινητικό!!! Μπράβο κοπέλα μου!! Αφού πήγαν όλα τέλεια... θα δεις που θα τα πάρεις σύντομα στο σπίτι σου τα μικρούλια σου και θα γεμίσει το σπίτι σας από χαρά κι ευτυχία!!

Υγεία πάνω απ'όλα στα όμορφα μωράκια σου... Καλή τυχη στην ζωή τους... Και φυσικά Υγεία και σε σας να τα καμαρώνετε πάντα γερά και δυνατά!! Πολλά πολλά φιλάκια... Η σκέψη μου σε συντροφεύει κάθε μέρα!!

Στο έγραψα και στο άλλο θέμα.. με συγχωρείς που δεν απάντησα στο μήνυμα σου... έχω ένα πρόβλημα με το κινητό ( συσκευή ) και περιμένω την Δευτέρα να πάρω ένα άλλο!!

Twin-Congrats.jpg

twinsbirth001_326x228.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ΕΛΕΝΑ , τι κανουν τα μωρούλια σου. αλήθεια εχετε παει σπιτακι σας; λογικα να φανταστω ναι. ηθελα να σε ρωτησω πόσο κιλά τελικά γεννήθηκαν τα μικρά σου και εαν επιτρέπεται πόσο σου πήγε συνολικά η γέννα;

πολλα φιλια καλα να ειστε ολοι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...