Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :) :) :) ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ!!!!!!!!! :) :) :) :)


Recommended Posts

γκαστρουλα μου.....ελα να κοπανιομαστε παρεα για να περασουν οι μερες!!!!!! :P γιατι και εγω καπως ετσι ειμαι!!!!!!!! κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες μεσα απο τηνψυχημου που με σκεφτεστε... :) μακαρι βρε κοριτσια να εχει δεσει το γλυκο...και μετα να τα σπασουμε ολα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 250
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

εισαι η πιο γλυκια αδελφουλαααααααααααααααααααααααα ολουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ του κοσμου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΧ ΑΝΤΕ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΑΝΗΨΑΚΙ!!!!ΤΟ ΝΙΩΘΩ!!!!!:woohoo:

ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΓΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

ΘΑ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΣΟΥ!!!!:silly:

ΝΑ ΣΕ ΠΩ!ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ.ΥΓΡΑ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ???????;)

ΣΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kale pou zw telos pantwn?!!! Den eixa dei to post sou Ntantoula.

Ti sto kalo exw pathei pia :P

Gia pote me to kalo to test!!!???

Sou euxomai na deis to thetiko apotelesma!Na pane ola opws ta thes k oxi agxos!

Makari na eisai eggyoula sto euxomai mesa apth psyxh mou.

Einai fovero na eisai mana!Akoma k gw pou de ta exw akoma sto spiti ta mikroulia mou exw ginei allos anthrwpos!

Me to kalo kouklitsa mou.K na mas enhmerwneis :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδερφουλααααααααααααα!!!! ακομα εχω απο ολα!!!! και υγρα και τσιμπηματακια!!!!!! τωρα προστεθηκαν και κατι ξινιλες!!!! :P αλλα νωρις δεν ειναι?????????? τελοσπαντων!!!! μακαρι ρε γμτ!!!!!!!!!! και εγω σε αγαπαω πολυ....!!!! :)

ελενακι μου γλυκο σε ευχαριστω μακαρι να εχει πετυχει το γλυκο!! :P σε 8 μερες κανονικα ΔΕΝ περιμενω περιοδο!!! θα δειξει!!!!σε σκεφτομαι καθε μερα ελενακι μου και εσενα και τα νινακια... και εσυ με το καλο να τα παρεις σπιτι να σταματησει να ποναει η καρδουλα σου και να στενοχωριεσαι.... ειναι γλυκα οι φωτο πο εχεις βαλει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε πιπιτσα μου ειναι δυνατον απο τωρα μια εβδομαδα μετα την ωορηξια και την επαφη να εχω ξινιλες ολη μερα??????????? και τσιμπηματα???? ευχαριστω για την ευχουλααααααααααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MOY ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ.ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΙΣ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ.ΣΤΙΣ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου ποπο με κουφανες τωρα!!!!!!! λες να εχω και εγω την ιδια ιστορια?????? :) μακαριιιιι ευχαριστω πολυ για την ευχουλα σου!!!!!! ελλη μου και σενα ευχαριστω πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!! :)

παλι σημερα καφε υγρακια ειδα! οχι πολλα αλλα υπαρχουν! :P μακαρι τι να πω μακαριιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ? ΚΑΝΑ ΝΕΟ? ΚΑΝΕ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΣΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΑ SELF CLEAR ΝΑ ΔΟΥΜΕ! ΕΧΩ ΣΚΑΑΑΑΑΑΑΑΣΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙ!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σκεφτηκα γκαστρουλα μου!!! το σκεφτηκα!!!!! εκατσα και μετρησα και ειμαι αν μετρησα σωστα 8 η 9 μερες μετα την ημερα που ειδα το χαμογελακι και εκανα τρελιτσες!!! :P αν υποθεσουμε οτι ΑΝ εχει γινει συλληψη,κανει μερικες μερες να γινει η εμφυτευση,μαλλον νωρις δεν ειναι???? αχ θα σκασω μιλαμε!! :P απο την αλλη,ολα αυτα τα υγρα τα καφε που εχω,οι ξινιλες,τα τσιμπηματακια, νωρις δεν ειναι να τα εχω????? παντως ειναι 10000000% σιγουρο οτι δεν ειναι της φαντασιας μου!! τα υγρα τα βλεπω με τα ματια μου, τις ξινιλες τις αισθανομαι να μου ξινιζουν ολο το λαιμο, και τα τσιμπηματακια τα νοιωθω!!!! :P οποτε κατι παιζει εδωπερα!!! εγωβ ξερω οτι μετα την ωορηξια οι γυναικες στεγνωνουν απο υγρα!!!οχι να εχουν και πιο πολλα απο τις γονιμες μερες!! κουλο δεν ειναι???? αλλα παλι δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη,μπορει να τα εχω παθει ολα αυτα απο τις κυστουλες που εχω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΜΥΡΙΖΟΜΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ:laugh: :laugh: ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙΣ ΤΕΛΕΙΟΣ ΜΕΤΑ.ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ:laugh: :woohoo: ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ,ΦΙΛΑΚΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι λουλουδακι μου μπουμπουκακι μου τριανταφυλλακι μου!!!!!!! :) οντως ασε....ειμαι που ειμαι.....θα απογινω!!! :P ο χρηστος λεει οτι οταν κανουμε παιδι θα με μαλωνει το παιδι μου και θα μου ολεει ''αμαν βρε μαμα,ασε επιτελους τα παιχνιδια,μαζεψε τα τουβλακια και τα παζλ,εχω και διαβασμα!!!'' !!!!!! χιχιχιχιχιχιιχιχιχχιχι η θα λεει ''μπαμπα πες κατι στη μαμα,πηγαμε στις κουνιες και εγινε σαν γουρουνακι,καθοτανε κατω και λερωθηκε!!'' !!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ.ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ:laugh: ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΤΡΕΛΛΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΖΗΣΟΥΜΕ Ε?ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΚΟΥΒΑΛΩ ΜΕΓΑΛΗ ΔΟΣΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραια!!! τοτε θα πηγενουμεμαζι τα μωρα μας στις κουνιες!!!!!! και θα μας μαλωνουνπαρεα!!!! χιχιιχιχιχιιχιχιιχιχ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα ω αγγελικουλα!!!!!! :) λες καλε λες???????????????? ποπο θα τρελαθω!!! :) σε ευχαριστω για το κουραγιο που μου δινεις!!!!

λουλουδακι μου εσυ!!!! εχουμε γεφυρα παρα πολυμεγαλη......που στην ελλαδα δεν υπαρχει αλλη!!!! κι αμα περασετε απτα τρελα νερα...α αρχισει ο διαβολος να χοροπηδα!!!!!!! (ποπο το θυμασαι που το λεγαμε στο σχολεο"?????)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε γμτ.....μας την εκανε το ριο! :P χιχιχιχιχχιι

αλλα δεν πειραζει,εμεις ημαστε πρωτοποροι! χιχιχιχιιχχιχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδακι!!!!

τι μου κανεις σημερα??

αντε ρε ζουζουνα κανε το τεστακι.............θα μας φαει η αγωνια.....

αν περασαν 9 μερες απο το χαμογελακι,τοτε εχουμε αλλες 5 για να ΜΗΝ μας ερθει η καταραμενη!!!παντα υπολογιζουμε την περιοδο 14 μερες μετα την ωορηξια,ετσι δεν ειναι????οποτε 5 μερες πριν,θα δειξει το self clear πιστευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΕ ΤΕΣΤ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ. ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ! ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.... ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΚΙ ΟΛΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΑΛΛΟΝ ΝΩΡΙΤΕΡΑ (ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ) ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΡΘΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε κουκλα μου,καντο τη δευτερα!!!!!!!

θα δεις που θα ειναι θετικο!!!!

αλλιως πως εξηγουνται ολα αυτα τα συμπτωματακια??????ασε που ξερουμε τι εκανες εσυ στις εξοχες με το χρηστο!!!!!!!!!!:laugh: :woohoo:

νινι μας ετοιμαζατε!!!!!:laugh: αντε με το καλο να ερθει το νινι και σε σενα ρε μικρουλα,βλεπω ποσο το λαχταρας και σε καταλαβαινω απολυτα!!

θα ερθει,δεν μπορει να κανει κι αλλιως!!το "πολεμησατε" το ωαριο απο ολες τις μεριες,ανασα δεν πηρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...