Μετάβαση σε περιεχόμενο

Me stenaxwrise o giatros.....


Recommended Posts

Καλημέρα και μην απογοητεύεσαι...

Κατα αρχάς η κουμπάρα μου με οινομοίωμα μέσα στην μήτρα έχει αυτή την στιγμή 2 παιδιά... και τώρα είναι έγκυος στο τρίτο. Έτσι της είχε πει ο γιατρός και σε εκείνη. Έκλαιγε στεναχωριόταν και όταν άρχισαν τα θαύματα δεν το πίστευε... Δεύτερον εγώ έχω κάνει σαλπιγγογραφία εντάξει δεν είναι και ότι πιο ευχάριστο όμως δεν πονάει πολύ... Εγώ προσωπικά δεν πόνεσα καθόλου. Εξαρτάται από την κοπέλα... Δυστυχώς δεν γνωρίζω πόσο στοιχίζει στο ΙΑΣΩ...

Σου εύχομαι πάντως ολόψυχα τα καλύτερα και σε λίγο καιρό να γελάμε για το σημερινό post !

Ο Θεός και τύχη μαζί σου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ρανια!!

Μη στενοχωριέσαι καθόλου!!! μια φίλη μου με δύο ινομυοματα αρκετα μεγαλολυτσιακα , το Φεβρουαριο γεννησε το δευτερο της παιδάκι και μάλιστα σε ηλικία 38 χρονων!!

όλα θα πάνε καλά αρκει να ακολουθεις τις συμβουλες του γιατρού σου και να μην έχεις άγχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou molis gurisa apo ti douleia k diavasa ta munimata sas!!

Sas euxaristw oles para polu gia tin upostiriksi!!:kiss:

Idi eimai polu kalutera k ena megalo meros ofeiletai k se sas!

Suzitisa me ton antra mou k apofasisame na kanw tin salpiggografia ton allo mina(logw k tou oikonomikou) pou tha exoume k tin kalokairini mas adeia k tha eimaste k pio aneta!

Euxomai se oles ta kalutera k egw sigoura den to vazw katw!!:silly:

Eksalou opws leei k o giatros mou kapoia pragmata ginontai gia kalo!!!

Sas euxaristw k sas stelnw tin agapi mou!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου τωρα διαβασα,μην φοβασαι ,η σαλπιγγογραφια δεν ποναει,πηγα με μια φιλη μου που εκανε και ημουνα μαζι της,δεν πονεσε καθολου!Μην στενοχωριεσαι κουκλα μου,ολα μεσα στο προγραμμα ειναι,θα περασει κι αυτο και συντομα θαχεις να ασχολεισαι με την εγκυμοσυνη σου που δεν θα αργησει καθολου!:woohoo:

πολλα φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια μου, όλα καλά θα πάνε, να'σαι σίγουρη!

Άσε που λένε πως μετά από την σαλπιγγογραφία και για το επόμενο διάστημα αυξάνονται οι πιθανότητες για εγκυμοσύνη! Ποιος ξέρει, ίσως γιατί "ξεβουλώνουν τα λούκια"!! :P :laugh:

Όλα καλά θα πάνε, να δεις που σύντομα θα μας ανακοινώσεις "μου έδωσε χαρά ο γιατρός..." ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μονο υγρά είχα κ έχω...αλλά επειδή το παρακολουθήσαμε αρχικά με υπέρηχο μέχρι κ 22 ημέρα είδαμε ότι δεν έχει γίνει κάτι ακόμα...και έτσι συνέχισα εγώ με τεστακια να δουμε πως θα πάει!! Η αλήθεια δεν είχα ξανά ψάξει μέρες ωορρηξία είναι η πρώτη φορά!! Επομένως δεν ξέρω αν κάνω η όχι!!! 
    • 😊 Εγώ βάζω μόνο την κρέμα σώματος μετά το μπάνιο! Μέχρι στιγμής ευτυχώς δε φαίνεται κάποια ραγάδα.. Στις θηλές μόνο ξεκίνησα να βάζω μία κρέμα γιατί άρχισαν σαν να ξεφλουδίζουν..
    • Ούτε εγώ έχω γραμμή! Εμένα η μικροβιολόγος μου είπε να μην αφήνω εκτεθειμένα φαγητά τώρα που έχουμε πολλές μύγες εδώ στην εξοχή και ότι αυτές είναι που συνήθως μεταφέρουν τα μικρόβια και μετά πλύσιμο καλά τα λαχανικά.. Εννοείται αν προσέχεις με τη γατούλα, την καθαριότητα της άμμου δεν υπάρχει κανένα θέμα! Εμείς έχουμε σκύλο 😊   
    • Κορίτσι μου δεν χρειάζεται να προσεχείς τοοοσο πολύ τα πράσινα να προσεχείς λίγο εγω τα βάζω σε ξύδι όταν είναι να φάω πχ μαρούλι από φρούτα τα πλένω και καθαρίζω την φλούδα μην σε πιάνει άγχος με αυτά 😊 Εχω την μαύρη γραμμή άρχισε αχνοφαίνεται 😊  Στην πρώτη εγκυμοσύνη άργησε πολύ να φανεί αλλά τώρα φάνηκε πιο γρήγορα  Από κρεμες για ραγάδες βάζετε τίποτα κορίτσια; 
    • Δεν έχω αυτοκίνητο σήμερα κ είναι μιά ώρα μακριά χωρίς κίνηση τα νοσοκομεία που εφημερεύουν... Δυστυχώς δεν μένω κάπου κεντρικά να μπορώ να πάω χωρίς αυτοκίνητο... Οπότε αύριο λογικά θα μπορέσω να πάω... Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου🙏 ελπίζω να μην είναι κάτι... Αύριο θα πάω κ ελπίζω να μου τι μπορεί να είναι...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...