Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΨΑΧΝΩ ΘΗΛΑΣΡΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ-ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ?ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΠΡΩΤΑ ΔΙΟΤΙ ΤΣΑΜΠΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ.ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΤΕ?Η ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΝΟΙΚΙΑΖΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ?ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΠΡΩΤΑ ΔΙΟΤΙ ΤΣΑΜΠΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ.ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΤΕ?Η ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΝΟΙΚΙΑΖΟΥΝ

Γιατι το θελεις το θηλαστρο ? Για ποσες αντλήσεις ? Εχει σημασια για τη χρηση που το θελεις ποιο θηλαστρο πρεπει να παρεις ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εγω εχω το swing της Medela ηλεκτρονικο κ αυτο,για 7-8 χρησεις την ημερα ειναι,ετσι θα διαλεξεις θηλαστρο,ασε τα χειροκινητα,ειναι για περιστασιακη χρηση εγω εσπασα 2 μεσα σε 1 εβδομαδα(δεν ηξερα,βλεπεις,αν δεν την παθεις...):(

πηρα λοιπον αυτο κ σωθηκα,για ενα μηνα περιπου,γιατι τωρα η μικρη θηλαζει,οποτε δε μου χρειαζεται πλεον

Αν θες μπες στη σελιδα της medela κ δες το swing,στην αρχη εχει συστημα που μιμηται την κινηση του μωρου στο θηλασμο κ μετα στο βγαζει ολοφρεσκο!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΗΛΑΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΛΕΠΤΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ 150 ΓΡ ΞΕΝΟ.ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΤ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΡΩΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΤΕΖΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕΝΕΙ ΦΟΚΑ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩ ΕΤΟΙΜΑ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΕ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΑΡΑΓΕΙ ΚΙΑΛΛΟ.ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ.ΜΟΥ ΤΟΟ ΠΕ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΕΩΣ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ.ΕΧΩ ΓΑΛΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΩ ΜΗ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΖΑΜΠΑ ΞΕΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν πρόκειται να το χρησιμοποιήσεις για αρκετό καιρο μπορείς να πάρεις ένα καινούργιο με 115 € απο τα λητω της medela. Για να νοικιάσεις ένα (το πήρα από ένα μαγαζί μέσα στο "μητέρα" ) όπως είχα κάνει εγω στην αρχή σου ζητάν 25€ το βδομάδα - οποτε δεν αξίζει γιατι με το καινούργιο κάνεις απόσβεση σε 1 μήνα και σου μένει κιόλας για το επόμενο παιδάκι!

Εγώ αυτό έκανα και βρήκα την υγεία μου και τελειώνω και την εξαγωγή στο πι και φι μια και που βάζω και τις 2 αντλίες συγχρόνως :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...