Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

files mou geia sas....pira to tharos na sas rotiso ean sas perisevei kati...i kolliti fili tis geitonissas mou gennise teli maiou ena agoraki...ola tous ta lefta ta edosan gia na kanoun eksosomatiki kai den emeine tipota gia na psonisoun gia to moro,giafto ean sas perisevei kati kai den to xreiazeste tha mpopousame na to dosoume se aftin tin kopela,ego edosa sti geitonissa mou kati mpimpero kai tis to eipe sto tilefono k eklaige apo xara,i kopela menei sti thessaloniki,efxaristo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βεβαίως να βοηθήσουμε!

Εγώ βέβαια έχω κοριτσάκι, αλλά θα ρωτήσω την κουμπάρα μου που έχει αγόρι.

Δώσε μας κάποια στοιχεία τί χρειάζεται περισσότερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Βεβαίως να βοηθήσουμε!

Εγώ βέβαια έχω κοριτσάκι, αλλά θα ρωτήσω την κουμπάρα μου που έχει αγόρι.

Δώσε μας κάποια στοιχεία τί χρειάζεται περισσότερο?

sissio mou apoti mou eipee i kopela den exei sxedon tipota ,fantazomai pos rouxakia k esorouxakia tha xreiazete,tha rotiso k tha matho pio sugkekrimena k tha sas enimeroso...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι σαβροπιγκουινε μου ρωτα και πεσ μασ.παω να ψαξω να δω τι εχω.ασε που ειναι και καινουρια δε ταχω χρησιμοποιησει ακομη γιατι ο μπεμπακοσ ειναι 20 ημερων.οτι εχω με ολη μου την καρδια.αλλα στειλε μου πμ να ξερω που θα τα στειλω η επειδη δε μπορω να βγω ασ ερθουν να τα παρουν αν μπορουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα πάρα πολύ να βοηθήσω!Εχω ρουχαλάκια του Δημητράκη σχεδόν ανέπαφα! ΠΕς μου διεύθυνση να τα στείλω! Αν είναι προτιμότερο να τα στείλω σε σένα και εσύ να τα δώσεις στην κοπέλα!Περιμένω στοιχεία σου!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

ax re zntroula mou me katasugkinises opos k i sisio,giafto sas agapao oles sto mammy,eiste psuxares!!!!

Τί το συζητάς βρε Γιώτα? Σε λίγο που θα δουν το ποστ και οι υπόλοιπες δε θα έχει που να τα βάλει η γυναίκα.

Θα μιλήσουμε και π.μ. Να δούμε με ποιο τρόπο θα μπορέσουμε να σου στείλουμε ό,τι έχουμε, εμείς οι νότιες. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σοβαρα μιλασ?εννοειτε με οτι μπορουμε θα βοηθησουμε .οι καιροι ειναι δυσκολοι.ο καθενασ μασ μπορει να βρεθει στη θεση αυτη.και δε καταλαβα...ολα δανεικα ειναι ανακυκλωμενα.ποσο μαλλον τα αντικειμενα.γιατι να τα κλεισω στο ντουλαπι.αφου εχω να κανω τη δουλεια μου ασ χρησιμευσουν και σε εναν αλλο ανθρωπο...φιλακια περιμενω νεα γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ θέλω να βοηθήσω!! Εμένα ήδη μου έχουν δώσει πολλά ρουχαλάκια και σχεδόν καινούρια!! Με πολύ χαρά θα βοηθήσω! Είναι όλα αγορίστικα!! Στείλε μου οδηγίες και που να στα στείλω! Είμαι από Αθήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω απο το Σταυρο καποια πραγματα και τα δινω με ολη μου τη καρδια επισης εχω και αποστειρωτη και ενα παρκο .

Κοριτσια αν ολες βαλουμε απο ενα πραγματακι μπορουμε να τη βοηθησουμε.

Το θεμα ειναι οτι εμεις που μενουμε Αθηνα πως να τα στειλουμε με το ταχυδρομειο;η με το κτελ αντε το mammyland εχει δειξει την ευαισθησια του μπορουμε και τωρα .Ενημερωσε μας που μπορουμε να τα στειλουμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας μα φοβαμαι οτι για εσας που ειστε εκτος θεσσαλονικης το κοστος θα ειναι μεγαλο κ δεν θα ηθελα να σας βαλω σε τετοια εξοδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΥΡΟΠΙΓΚΟΥΙΝΕ , ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 1 ΕΤΟΥΣ.

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΙΣΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ.

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΤΙ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

Εγω εχω απο το Σταυρο καποια πραγματα και τα δινω με ολη μου τη καρδια επισης εχω και αποστειρωτη και ενα παρκο .

Κοριτσια αν ολες βαλουμε απο ενα πραγματακι μπορουμε να τη βοηθησουμε.

Το θεμα ειναι οτι εμεις που μενουμε Αθηνα πως να τα στειλουμε με το ταχυδρομειο;η με το κτελ αντε το mammyland εχει δειξει την ευαισθησια του μπορουμε και τωρα .Ενημερωσε μας που μπορουμε να τα στειλουμε .

ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ Ο ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗΣ Κ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΘΑ ΗΤΑΝ Κ ΑΥΤΑ ΙΔΑΝΙΚΑ ΜΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΤΕΛ ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ,ΣΑΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ ΟΛΕΣ....ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΕΣ....ΞΕΡΕΤΕ ΞΕΧΝΑΩ...:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου απαντησα και εγω και το λεω και σε όλες οσες ενδιαφερονται μπορουμε να ρωτησουμε ποσο ειναι το κοστος με το κτελ και να το μοιραστουμε θα παρω να ρωτησω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια... εγω γεννησα Ιουνιο και περσι τετοια εποχη ο δικος μου φοραγε οτι θα πρεπει να φοραει τωρα το μωρακι αυτο... εχω μερικα φορμακια να δωσω, ενα μπουφανακι και μερικα καλτσακια... ειχα κι'αλλα αλλα τα εχω δωσει... ισως αν μας στειλεις με πμ την διευθυνση της κοπελας να της τα στειλουμε προσωπικα... τι λες;:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΟΣΑ ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΘΑ ΚΑΛΥΦΘΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΡΚΕΤΑ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΚΑΛΑ ΕΣΑΣ Κ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΥΡΟΠΗΓΚΟΥΙΝΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΚΥΠΡΟ ΟΜΩΣ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΘΗΝΑ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ

ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ...ΟΚ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ?

ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ Π.Μ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΙΗΘΗΣΩ ΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

ΠΑΩ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ(ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ

ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ) ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΦΕΡΩ ΑΘΗΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου, θα ηθελα κι εγω να βοηθησω, αν χρειαζεται!! μενω Αθηνα βεβαια, αλλα μπορω να τα στειλω!! αγοριστικα δεν εχω, αλλα μπορω να αγορασω ο,τι μου πεις! επισης εχω κατι ολοκαινουργια σεντονακια απο τα δωρα της βαπτισης, που δεν τα εχω ανοιξει καν!!!;)

ενημερωσε με, αν ειναι!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω εχω αφορετα ρουχαλακια της μικρης,μου φερανε ενα σωρο δωρα κ δεν προλαβαινουμε να τα φορεσουμε,λογω αναπτυξης,εχω κ αθικτα με καρτελακια ακομη,ειναι κριμα ειναι ολοκαινουρια!θα χαρω παρα πολυ να πιασουν τοπο

δεν διαβασα ομως προκειται για αγορακι;

μπορω να τα στειλω με το κτελ, απο Σερρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω και εγω καποια πραγματα του μπεμπουλη αποστηρωτη ενα ολοκαινουργιο μπανακι που δεν χρησημοποιησαμε καθολου και αλλα διαφορα μονο ρουχαλακια δεν εχω γιατι τα μικρα τα εχω ηδη δωσει σε μια κοπελα με αναλογη περιπτωση θα χαρω πολυ να τα στειλω στειλε μου πμ πως και που να τα στειλω

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΡΟΥΧΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΤΟΥς ΙΔΙΟΥΣ.ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμεις που ειμαστε απο Αθηνα να τα στειλουμε με κτελ στη θεσσαλονικη . Αντε να κανουμε την αρχη και επισης αυτο ειναι μια καλαη κινηση αν ξερει και καποια αλλη κοπελα ανλογη περιπτωση ασ βοηθησουμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia geia sas ,loipon ematha ti xreiazetai i kopela perissotero,rouxakia,esorouxa,parko,thermos,mikra mpimpero k pipiles kai sentonakia ,tin dieuthinsi tis den tin ematha akomi tha tin matho omos k tha sas po ,se polles edosa tin diki mou ,mporo na tis ta doso k ego,efxaristoume polu polu polu!!!!! Metaniono pou edosa rouxalakia tis mikris aforeta stin ekklisia dioti tha mporousame na ta dosoume se kapoia kopela pou ta exei anagki...i kopela afti pige stin ekklisia k tis eipan oti den mporoun na tin voithisoun!!!!!to moro eftuxos thulazei kai glitonei gia tin ora to gala....AMA kserete k alles periptoseis polu tha xaroume na voithisoume k emeis!!!!!Ante na kanoume mia arxi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν παιρνουν πολλα λεφτα τα κτελ,ξερω απο εμπειρια,σε πιο ογκωδη πραγματα παιρναν 10ε,οποτε δεν υπαρχει προβλημα,ποιος θα τα παρει ομως απο τα κτελ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...