Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακή 16/6..παρεούλα εμείς που περιμένουμε νέα!


Recommended Posts

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΧΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 203
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Andriani συγχαρητήρια!!!!!!

Όλα να πάνε καλά και με το καλό να κρατήσεις το παιδάκι σου αγκαλιά!!! :)

Άντε μπράβο, να παίρνουν σειρά και οι υπόλοιπες!!!!! :) :) ;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! :laugh:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΠΩ,ΠΩ ΤΙ ΤΡΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ? :woohoo:

ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΑΚΟΜΗ.

ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ POLY ΓIA AΥΡΙΟ.

Ο ΙΟΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟΣ ΜΗΝΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ!!!:kiss:

ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Yeeeeeeeeeeeeeeessssss!!!!!!!!!!:silly: :) :)

Τα καταφερες! Yupiiiiiiiii!:laugh: :laugh: :laugh:

Andriani καταπληκτικα νεα.Πολυ χαρηκα για σενα!!!!

Σου ευχομαι μια τελεια και απροβληματιστη εγκυμοσυνη.:)

Μακαρι οπως ευχαριστα ξεκινησε η εβδοαμαδα ετσι να τελειωσει.

Φιλακια κοριτσακι :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανη , Αννελια και Κιττυ

ειχατε καθολου συμπτωματα εγκυμοσυνης πριν τη χοριακη???

Πειτε μας γιατι εγω δεν εχω καθολου και ανησυχω.

Αν και ουτε στη Μαγδουλα ειχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανη συγχαρητηρια πολλά πολλά πολλά!!!!

να έχεις μια ηρεμη και ευτυχισμένη εγκυμοσύνη!!!

ευχομαι ολόψυχα τα ιδια καλά αποτελέσματα σε Πόλυ και Γλύκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδριαννουλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!! :) :) :) :) :) yesssss yeeeessssss yes YES YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSS!!!!!!!!!!!! :) ΣΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΓΩ ΒΡΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!! ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΑΤΣΑ!!! ;) ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΑΛΑΑΑ!!!!!!!! :) ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ Υ Γ Ε Ι Α !!!!!!!!!!!!! :) :) :) ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ....ΟΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΙ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΖΩΟΥΛΑΣ ΣΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΝ!!!!!!!! :)

ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!! ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΑ ΟΜΟΡΦΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ,ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ!!!! ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΕΤΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!! :) :) ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!! :) :) ΑΧ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΕΝΟΙΩΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΟΥΣΚΟΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΤΩΡΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΗ ΖΩΗ!!!!!!!:woohoo:

ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΙΕΡΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΜΕ!!!!;)

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ανδριανη μου χαρηκα παρα παρα πολυ για σενα γλυκεια μου,σου ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε τελεια μεχρι το τελος και να κρατησεις το μωρακι κη τα μωρακια σου αγκαλιτσα σου αυτη τη φορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και ετσι θα γινει κοπελα μου....Αυτη τη φορα ολα θα πανε τελεια!!!!!!!

Φιλακιαααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου και Πολυ μου ευχομαι και σε σας καλη επιτυχιαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμενουμε με αγωνια τα νεα σας!!!!!!!!!!

Φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΜΟΥΝΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑ ΣΑΣ.!!!!:)

Η ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.

ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani έγραψε:

NAI NAI NAI NAI!!! Είμαι έγκυος!!!!!

Λοιπόν, ο Ιούνιος είναι ο μήνας μας: Polly + Glyka, η σειρά σας κορίτσια, αύριο και μεθαύριο θα είναι η επισφράγιση του υπέροχου αυτού μήνα που ξεκίνησε και με τα καλά νέα της ΚΙΤΤΥ.

Θέλω αισιοδοξία και χαμόγελα..ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΝΝΕΑ ΜΗΝΕΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΗΡΕΜΑ, ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!! ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ Κ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!

(ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ Η ΚΑΝΤΕΜΟ ΣΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟ?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΔΙΡΙΑΝΗ!!:cheer::P ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!:cheer: ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΝΕΑ!!:P ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ!:P:) ΑΧ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani έγραψε:

NAI NAI NAI NAI!!! Είμαι έγκυος!!!!!

Λοιπόν, ο Ιούνιος είναι ο μήνας μας: Polly + Glyka, η σειρά σας κορίτσια, αύριο και μεθαύριο θα είναι η επισφράγιση του υπέροχου αυτού μήνα που ξεκίνησε και με τα καλά νέα της ΚΙΤΤΥ.

Θέλω αισιοδοξία και χαμόγελα..ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΝΝΕΑ ΜΗΝΕΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΗΡΕΜΑ, ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!

συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!!!!ευχομαι ολα να πανε καλα και στις υπολοιπες της παρεας!!!!!!:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ανδριανή!!!!!!!!!!!!!! Εύχομαι και τα υπόλοιπα κορίτσια να έχουν εξίσου καλά αποτελέσματα!!!! Να έχεις μια όμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α Α Α Α Α Α Α Α Α Α Α Adriani! !

Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Κορίτσια έρχεται και η σειρά σας!!!

Περιμένουμε και απο εσας τα ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανή μου χάρηκα τόσο πολύ. Κάτι τέτοια νέα μόνο χαρά και αισιοδοξία μπορούν να σε γεμίσουν. Μπράβο κορίτσι μου σου εύχομαι τα καλύτερα.

Γλύκα και στα δικά μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανη συγχαρητηρια!!!

Ευχομαι μια ηρεμη και χωρις προβληματα εγκυμοσυνη

Γλυκα και Polly ευχομαι να ανακοινωσετε και σεις ευχαριστα νεα .:cheer:

:) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...