Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακή 16/6..παρεούλα εμείς που περιμένουμε νέα!


Recommended Posts

Polly, αν και έχω κι εγώ ταλαιπωρηθεί με εξωσωματικές, σπερματεγχύσεις κλπ., ακούγοντας τη δικιά σου ιστορία δυστυχώς καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει..διά πυρός και σιδήρου. Εύχομαι ολόψυχα αυτή να είναι η τελευταία φορά που περνάς αυτή τη διαδικασία και να μοιραστείς μαζί μας τα καλύτερα νέα αυτή τη βδομάδα και στη συνέχεια να πάνε όλα ομαλά. Θα είσαι στις σκέψεις μου κορίτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 203
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κοριτσάκια καλά αποτελέσματα να έχουμε , εγώ την Παρασκευή θα κάνω αλλά είμαι σε δίλημμα....έκανα ένεση Pregnyl την 14η μέρα αρα ο κύκλος μου λογικά θα είναι 28 μέρες. Αν την κάνω Παρασκευή θα είναι η 28η μέρα. Αν την αφήσω για Δευτέρα (μεσολαβεί κ ΣΚ:S ) μπορεί να αδιαθετήσω. Θα μου πεις γιατί δεν περιμένεις μέχρι την Δευτέρα....γιατί θέλει ο γιατρός να αποκλείσει βιοχημική εγκυμοσύνη.

Σε κύκλο 28 ημερών η 28η μέρα θα δείξει τίποτα??

Φιλιά κοριτσάκια περιμένω με αγωνία τα αποτελέσματα, πιστεύω θα έχουμε καλά νέα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μιλαμε αυτη η εβδομαδα... ειναι εβδομαδα για γερα νευρα.:blink:

Νικολ εμενα μου ειπανε οτι τις ημερες τις μετρανε απο την ημερα της ωοληψιας, δηλαδη ωοληψια εκανα Πεμπτη και Πεμπτη θα παω για χοριακη.

Μετρωντας απο την επομενη 14 μερες μετα.Σωστα? Οπως και να εχει το πραγμα σου ευχομαι κι εσυ να εχεις θετικα αποτελεσματα και μονο!!!:cheer:

Andriani χαιρομαι που περασες ομορφα, αντε και αυριο να εχεις ευχαριστες ανακοινωσεις.:)

Πολυ τι ιστοριες ειναι αυτες???:blink: Μπραβο σου για την δυναμη, το κουραγιο, την υπομονη...τι να πω , οτι και να πω ειναι λιγο.Εισαι η ζωνατανη αποδειξη του οτι αν βαλουμε εμεις οι γυναικες σκοπο δεν μας σταματαει τιποτε, ε? Οσο για τους υπολοιπους αστους να απορουν γιατι κανενας τους δεν ειναι μεσα στην ψυχουλα σου για να σε καταλαβει και να σε νιωσει , οποτε...;) Να εισαι καλα, και μακαρι απο αυριο και για ολη την εβδομαδα να εχουμε πανηγυρισμους.:silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia egw exw adiathetisi 1/6!alla exw ponous sth mesh akoma...

kai ponous periodou...de stamatisan akoma...kai lew na kanw ena testaki!eseis ti lete????

einai spanio na eisai egkios kai na adiathetiseis kanonika?????

pantws mou fenontai perierga ola aytaaaaaa:blink: :blink:

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου, σε ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεσαι..δεν σου κρύβω ότι όσο πλησιάζει η ώρα τα'χω δεί όλα, με πιάνει μιά απαισιοδοξία, μία μαυρίλα..έχω φάει αρκετά χαστούκια στο παρελθόν με άλλες προσπάθειες και με έχουν επηρρεάσει αρνητικά..θα προσπαθήσω να είμαι πιό ψύχραιμη αλλά όσο θέλω να έρθει το αύριο, άλλο τόσο δεν θέλω (μιλάμε για πολύ μπέρδεμα, έτσι?). Για να δούμε τί θα δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Adriani καλά αποτελέσματα για αύριο!!!

Περιμένουμε όλες τα ευχάριστα!!!

Η σκέψη μας είναι μαζί σου!!! :kiss:

Καλά αποτελέσματα σε όλες σας κορίτσια!!!

Γλυκα μου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αποτελέσματα κοριτσάρες μου!

Περιμένουμε νέα σας..

Πρώτης και καλύτερης της Ανδριανής αύριο!

Σας φιλώ και σας καληνυχτώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε κορίτσια, που είστε;

Μπαίνω, ξαναμπαίνω, μήπως γράψατε τίποτα......

Θα γκαστρωθούμε εμείς στο τέλος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα!!! καλε που εισαστε??????????????? μετα απο ξενυχτι βρε τρελοκομεια ξυπνησα να δω να σας πω συγχαρητηρια!!! :) που ειστε????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI NAI NAI NAI!!! Είμαι έγκυος!!!!!

Λοιπόν, ο Ιούνιος είναι ο μήνας μας: Polly + Glyka, η σειρά σας κορίτσια, αύριο και μεθαύριο θα είναι η επισφράγιση του υπέροχου αυτού μήνα που ξεκίνησε και με τα καλά νέα της ΚΙΤΤΥ.

Θέλω αισιοδοξία και χαμόγελα..ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΝΝΕΑ ΜΗΝΕΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΗΡΕΜΑ, ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Αndriani μου!!! Τα θερμά μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!

Σου εύχομαι να είναι υπέροχη η περίοδος της εγκυμοσύνης και με το καλό το μωράκι ή τα μωράκια!!! Τι αγωνία κι αυτή?

Άντε κοριτσάκια και στα δικά σας εσείς που περιμένετε!

Περιμένουμε και τα δικά σας ευχάριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...