Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γλύκα μου σου εύχομαι ολόψυχα να μας ανακοινώσεις την εγκυμοσύνη σου λίαν συντόμως! Ξεκουράσου και να προσέχεις! Προσπάθησε όχι άγχος! Όλα καλά θα πάνε! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιστευω οτι θα πανε ολα καλα!!!!!ειναι γουρλιδικο το mammy μας!!!σε ολες θα φερει μωρακι!!!

μεχρι να μαθεις το παοτελεσμα πανε βολτιτσες,κανε πραγματα που σου αρεσουν και θα ξεκολλαει το μυαλο σου απο κεικαι θα ερθει και η ωρα του αποτελεσματος...μακαρι να μεινεις εγκυουλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μο γλυκα :)με τις ευχουλες σας...

Καραμελενια ολα καλα με την εγκυμοσυνη, ετσι?Ξεκινησα θεραπεια στο καπακι με το που πηρα την κρυαδα, μου ηρθε περιοδος και αρχισα αμεσως ενεσεις και τα συναφη.:P Γι αυτο δε με πηρες χαμπαρι, πιο ρηγορη κι απο τη σκια μου!!!:laugh: :laugh:

Αλκοστ σε ευχαριστω για τις συμβουλες σου, αυτο ακριβως κανω...:silly:

Πιπιτσαζουζουνα μακαρι να ακουστουν οι ευχες σου.Ποσο το θελωωωωωωω!!

Θουλη, Bourique, Ολια και οσες αλλες ευχεστε η Μαγδουλα να αποκτησει αδελφακια, ετσι και πιασει η ευχη σας θα εχεστε στο σπιτι μια ανα εβδομαδα για να βοηθατε!!!Οχι ριχνουμε την ευχη και μετα εξαφανιζολ.:blink: Και μετα αλλος να βγαλει το φιδι απο την τρυπα...:silly: :silly:

Μωρε ας ερθουν και την ακρη την βρισκουμε.

Φιλακια σε ολες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκεια μου γλυκα ευχομαι ολα καλα να πανε.....μεσα απο την καρδια μου σας ευχομαι η οικογενεια σας να μεγαλωσει και το μαγδουλινι να αρχισει να μετραει αντιστροφα για την μεγαλη αγκαλια που θα δωσει στο αδερφακι της..

εσυ ξεκουρασου και μην αγχωνεσαι ..σου στελνω την θετικη μου ενεργεια και π'ολλα φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. :laugh:

ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσες μου

τι καλα που εχω κι εσας...:)

Αρετουλα καλα που μου στελνεις θετικη ενεργεια γιατι ωρες ωρες τη χρειαζομαι τοσο πολυ!:unsure:

Γιωτακι η προσφορα σου για βοηθεια κατοχυρωθηκε, εχω και μαρτυρες!!!:silly:

Χρυσουλα και Αννα σας ευχαριστω πολυ πολυ για τα γλυκα σας λογια.

Παντως νομιζω οτι αν δεν ειχα το Μαμμυ σε αυτη τη φαση, θα μου ειχε στριψει!!!!:silly: :blink::P

Φιλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκα μου με το καλο μακαρι τωρα που μιλαμε ενα σπορακι η δυο να κανουν παρτυ στην κοιλιτσα σου με το καλο κουκλα μου σου ευχομαι τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Γλυκα τωρα το ειδα η απαραδεκτη......:unsure::unsure::unsure:

Φτου μου δε ντρεπομαι!

Αντε ευχομαι να πηγαν οοοοοοοοοολα τελεια και συντομα να αποκτησει το Μαγδουλινι 3 αδερφακια!!!!:silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Ποτε θα εχουμε νεοτερα??????

Αντε ενημερωσε γιατι θα σκασουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι μεσα απ τη ψυχη μου συντομα να ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!!

ολα να πανε δεξια! και γω απο βδομαδα θα κανω σπερματεχγυση! φιλακια! :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...