Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ...


Recommended Posts

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!:cheer: ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!:) ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!;) :silly: ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΩΟΛΗΨΙΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ.:( ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΕΕΙ ΜΕ ΜΕΘΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΛΙΓΟ.ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?:dry: ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ :unsure: ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΝΑΡΚΩΣΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου καλη επιτυχια κ περιμενουμε σε δυο εβδομαδες τα ευχαριστα:)

mwro σε αυτο που ρωτας εγω την μερα της ωοληψιας δεν καταλαβα απολυτως τιποτε,εγινε αυτη η μεθη που λενε κ οταν ξυπνησα ειχαν ολα τελειωσει μπορει πολυ πιο μετα να νιωσεις κατι μικρα πονακια σαν περιοδου αλλα ειναι φυσιολογικο...;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκα μου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου σε 15 μερες να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!

πολυ πολυ πολυ πολυ πολυ θετικη ενεργεια για να πανε ολα καλα!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina έγραψε:

Γλυκα μου καλη επιτυχια κ περιμενουμε σε δυο εβδομαδες τα ευχαριστα:)

mwro σε αυτο που ρωτας εγω την μερα της ωοληψιας δεν καταλαβα απολυτως τιποτε,εγινε αυτη η μεθη που λενε κ οταν ξυπνησα ειχαν ολα τελειωσει μπορει πολυ πιο μετα να νιωσεις κατι μικρα πονακια σαν περιοδου αλλα ειναι φυσιολογικο...;):)

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΙΝΙΝΑ!!:) ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΕΣ!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα :)

Σας ευχαριστω τοσο πολυ για τις ευχες σας, για το ενδιαφερον, για τη θετικη σας ενεργεια...:cheer: Με συγκινειτε ειλικρινα...

Ειμαστε τελικα φοβερη ομαδα υποστηριξης !!!!;)

Μωρο αντε καλη πορεια να εχεις και φυσικα τα καλυτερα αποτελεσματα.:)Με τη μεθη θα νιωσεις μονο ελαφρια ενοχληση, μη μασας αντεχεται.

Με οσες θα πορευομαστε μαζι αυτες τις δυσκολες μερες της αναμονης...τουλαχιστον θα μετραμε παρεουλα την αντιστροφη μετρηση.B)

Ρουλα μου αγαπημενη το συστημενο...παρεληφθη!!!:laugh: :laugh:

Juliana κατ αρχην εντελως αδικαιολογητα και πολυ καθυστερημενα :blush: θελω να σου ευχηθω να σου σου ζησει το ζουζουνι σου κι να εχει ολα τα καλα του κοσμου!!!:) Οσον αφορα τον υπολογιστη...ας ερθει το αδελφακι της Μαγδας και μας βλεπω να γραφουμε αλαμπουρνεζχικα οι τρεις μας στο Μαμμυ!!!:P :P :silly:

Εννοειται οτι θα ενημερωθειτε απο τους πρωτους, ουτε καν επρεπε να το αναφερετε.

Πολλα φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου τωρα ειδα το post σου.Λογω της υπνηλιας και των εμετων δεν πολυμπαινω στο mammy αυτες τις μερες.

ΜΠραβο χαρηκα παρα πολυ!!!!!

Ευχομαι να πανε ολα καλα και να χαρισεις ενα η περισσοτερα αδερφακια στο Μαγδουλινι σου !!!!! Σε ποσο καιρο θα ξερεις για τα αποτελεσματα?

Πολλα πολλα φιλακια :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκουλα μου!!!!Τωρα το ειδα,τελευταια μου ξεφευγουν πολλα θεματα μωρε γιατι μπαινω για λιγο και περιεργες ωρες συνηθως:P

Κι οτι σε σκεφτομουνα και μου ελλειψες!Ευχομαι καλη επιτυχια!Να εχεις θετικο αποτελεσμα και να χαρουμε ολες μαζι!Η σκεψη μου θα ειναι κοντα σου!Σε φιλω και περιμενω τα νεα σου με αγωνια!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΙΤΣΑΚΙ!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.. ΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΜΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ... ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΝΕ Κ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ..

ΚΑΛΑ ΑΠΟΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!! ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία ζουζουνα!!!!!!

Όλη η θετική ενέργεια των κοριτσιών του mammyland είναι μαζί σου!!!!!

Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Όλα να πάνε καλά και με το καλό να έχεις τα παιδάκια σου στην αγκαλίτσα!!

Κορίτσια από καρδιάς εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία!!!!

Περιμένουμε νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά

σας ευχαριστω για αλλη μια φορα για τις ευχες σας!!!:)

Αντε να φτασουν οι ευχουλες σας στα αυτακια των "σπορακίων" :silly: που ειναι στην κοιλια μου και να κατσουν εκει που ειναι...:lol:

Τωρα βεβαια, αν στρογγυλοκαθησουν και τα 3 ... τοτε θα εχουμε ενα θεμα!!!:blink:

Φιλακια σε ολα τα γλυκα μαμμυλαντοκοριτσα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν καθήσανε και τα 3 θα είσαι πολύτεκνη!!!

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να μας ανακοινώνεις την εγκυμοσύνη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Γλύκα...

Σου εύχομαι ολόψυχα γερά μωράκια μέχρι το τέλος!

Πω πω, για φαντάσου η Μαγδούλα να περιμένει 3 αδερφάκια...

Μακάρι ρε κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα έγραψε:

Κοριτσακια μου γλυκά

σας ευχαριστω για αλλη μια φορα για τις ευχες σας!!!:)

Αντε να φτασουν οι ευχουλες σας στα αυτακια των "σπορακίων" :silly: που ειναι στην κοιλια μου και να κατσουν εκει που ειναι...:lol:

Τωρα βεβαια, αν στρογγυλοκαθησουν και τα 3 ... τοτε θα εχουμε ενα θεμα!!!:blink:

Φιλακια σε ολα τα γλυκα μαμμυλαντοκοριτσα;)

Γλύκα εγώ νομίζω πως θα κάνεις δίδυμα!Απο την πρώτη στιγμή που διάβασα το ποστ σου μου κόλλησε:blush: Μακάρι!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε θηρίο πότε έκανες θεραπεία πότε εμβρυομεταφορα χαμπάρι δεν πήρα:woohoo: !!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις καλά αποτελέσματα και μια βαρβάτη χοριακή!!!!

Σε βλέπω πολύτεκνη:laugh:

περιμένουμε τα ευχάριστα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...