Μετάβαση σε περιεχόμενο

εσεις ποτε κανατε τις πρωτες αγορες?


Recommended Posts

Καλημερα για μενα ειναι πολυ νωρις απλα αναρωτιεμαι ποτε ειναι η σωστη εποχη για να κανεις τις αγορες του δωματιου κτλ. Η αδελφη μου περιμενε να μπει στον 7ο-8ο...εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena imama mou epeidi eixe pathei mia trella mas ta psonise ta perissotera otan imoun 13 evdomadon,an eitan sto diko mou xeri tha pigaina ston 8o,afto pou xreiazesai amesa se periptosi pou genniseis proora (xtupa ksulo ) einai mmia kalathouna,nomizo oti an sumvei kati tetoio mporei na paei na psonisei oso eisai sto meeftirio o antras sou i i mama sou,esu kane tis voltes sou dialekse oti theleis k min ksexnas ton augousto exei ekptoseis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα gilie εγω ξεκινησα τις αγορες λιγες μερες αφου μπηκα στον 8 μηνα εξαλου ηθελα τα ρουχακια του να ειναι της εποχης που γενναω κ ετσι το αφησα για τοτε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ κορίτσια,αν κ έχω Π.Η.Τ.18/6,ακόμη δεν έχω ολοκληρώσει τις αγορές!!τα περισσότερα βέβαια έχω ξεκινήσει να τα αγοράζω από το τέλος του 8ου,γενικά φοβόμουν να μπω στη διαδικασία αυτή νωρίτερα κ έλεγα πως αν κάτι γινόταν κ γεννούσα πρόωρα,θα προλάβαινε η οικογένειά μου να πάρει τα βασικά όσο θα ήμουν στην κλινική..πάντως τώρα που τελειώνω το παιδικό δωμάτιο έχω ξετρελαθεί!!!:cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...