Μετάβαση σε περιεχόμενο

(mina2) EPITELOUS 8A GINW MANAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Πολύ λυπάμαι με αυτό που συνέβη!! Εύχομαι πολύ σύντομα να μας ανακοινώσεις πάλι για την εγκυμοσύνη σου κι ολά να πάνε καλά μέχρι το τέλος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

:( :( :( :( Λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου,τι αλλο να πω??Ολο δυσαρεστα τις τελ μερες...Τριτωσε ελπιζω να τελειωσει εδω...

Κουραγιο αγαπη μου και συντομα θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα παλι και θα κρατησει αυτη τη φορα!!!!

Ειμαστε διπλα σου σε οτι χρειαστεις..

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hai μου κατι λαθοσ γλυκεια μου καταλαβες.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινα μου ναι...καλη μου πολλα απο τα ονειρα κρατανε λιγο....αυτο δεν σημαινει ομως οτι το καλο ονειρο δεν επαναλαμβανεται!!!!!!!!ή οτι δεν ξαναβλεπεις καλο ονειρο!!!

εδω ειμαστε..εσυ οπως κι εγω,κι αλλες κοπελες.. ζησαμε ενα ονειρο που δυστυχως τελειωσε ασχημα.......αλλα υπαρχει η συνεχεια......

ενα εργο δεν τελειωνει σε ενα μονο επεισοδιο!!!!

Θα το δεις!!!

σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου τα καλυτερα!!

εδω εχεις κοπελες που σε νιωθουν !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου λυπάμαι πολύ.....

εύχομαι σύντομα να το ξεπεράσεις και να πάρεις κουράγιο, δύναμη και θέληση για προσπάθειες ξανά.....

Εύχομαι πραγματικά ότι καλύτερο...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mina2 lipame para ma para poli:(ma ti ginetai re koritsia autes tis meres?olo asxima nea:(

min stenaxwriesai kali m, na deis oti ta kalitera erxontai!kathe empodio gia kalo na les kai na mi xaseis tin pisti sou!O THEOS einai Megalos kai mas stelnei osa mporoume na antexoume agapi m!

oti de se skotwnei se kanei pio dinato!

kali dinami kai ypomoni kai sintoma mia ugiestati egkimosini me ena ugiestato sporaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς κάποια ονειράκια κρατάνε λίγο... μη μου στενοχωριέσαι (προσπάθησε τουλάχιστον!) κι όλα θα πάνε καλύτερα την επόμενη φορά. Και μην ξεχνάς Μίνα μου, πως ο Θεός, όταν θέλει να δει εάν τον Πιστεύουμε και τον Σεβόμαστε, μας παιδεύει... γι' αυτό και μας ταλαιπωρεί λιγάκι, μας δοκιμάζει! Καλή υπομονή κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΝΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΕΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ...ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΤΣΙ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου,πόσο σε καταλαβαίνω!Κάθε εμπόδιο για καλό,μόνο αυτό να σκέφτεσαι...Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα όπως ποθείς από δω και στο εξής.Είσαι πολύ καλόψυχος άνθρωπος και σου αξίζει το καλύτερο,το οποίο είναι στο δρόμο κι έρχεται.Κι εγώ δοκιμάστηκα στο θέμα της εγκυμοσύνης,τώρα όμως όλα καλά(Δόξα τω Θεώ)!Δείξε δύναμη και πίστη.Είμαστε μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...