Μετάβαση σε περιεχόμενο

(mina2) EPITELOUS 8A GINW MANAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Συγχαρητήριαααα!! Πολύ χαίρομαι για σένα! Ευχομαι να είναι όλα πιο ήρεμα από δω και πέρα για τους επόμενους μήνες! Χωρίς άγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

................. KALIMERA KORITSIA

GIA ALLI MIA FORA 8ELONA SAS EFXARISTISO GIA TIS EFXES SAS K GIA TIN 8ETIKI SAS ENERGEIA

LYPAMAI POLIIIIII POU ANAGAZOMAI NA ALAKSO TON TITLO MOU ............

TELIKA GIA ALLI MIA FORA EIMAI ATYXI ..............

I GNOMI TOU GIATROU EINAI OTI I EGIMOSINI ITANE APO TON PROIGOUMENO MINA K PALINDROMISE K TORA PREPEI NA PROLAVOUME NA VROUME AN TO EMVRIO EINAI STIN MITRA ALLA NEKRO K NA TO KA8ARISOUME I AN EINAI STI SALPIGA K EPISIS PREPEI NA TO PROLAVOUME PRIN XASOUME TIN SALPIGA K KINDINEFSO K EGO .......................

DEN KSERO TI NA PO ..............APLA EXO ENA MEGALO KENO K PONOOOSTIN PSIXI MOU

PADOS GIA ALLI MIA FORA SAS EFXARISTO POU YPARXETE STI ZOI MOU SAS TO LEO MESA APO TIN PSIXI MOU . DEN EVLEPA TIN ORA NA KSIMEROSI GIA NA ER8O NA SAS PO DISTIXOS VEVEA TA ASXIMA NEA MOU ALLA EI8ELA NA SAS TA PO PROTA SE SAS . K PALI SAS EFXARISTO K EFXOMAI ME OOOOOOOOOOLI TI DINAMI TIS PSIXIS MOU SE KAMIA KOPELA NA MIN SIMVEI KATI TETIO NA EIMAI I TELEFTEA POU PONAEI GIA DYO STIS DYO APOTYXIES .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....αχ βρε κοριτσακι μου γλυκο..τι να πω τωρα..και εγω πριν δυο μηνες το ιδιο....

δεν ξερω γιατι συμβαινει αυτο πια....νευριαζω...ελεος πιααααα!!!!!!!

ηρεμησε και προσπαθησε να αντλησεις ολη τη δυναμη που κρυβεις στην ψυχη σου για να το ξεπερασεις και αυτο το χτυπημα...

και να σαι σιγουρη θα ερθει η στιγμη που θα κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου, μην το βάλεις κατω...

ευχομαι ολα να πανε καλα απο δω και περα...

"ονειρα θα ξανακανεις και θα ναι πολυχρωμα.."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινάκι μου, αγάπη μου

ειλικρινά λυπάμαι για αυτό....

Εύχομαι να σε "καθαρίσει" ο γιατρός και ένα νέο γερό θαυματάκι να ..."καθαρίσει" και την ψυχούλα σου σύντομα!!!!!!!!!!!!!!

Μην πονάς κοριτσάκι μου και μην θρηνείς.... Ήταν ένα κακό όνειρο

που ...πάει τελείωσε και θα προχωρήσετε παρακάτω...........!

Θα βρεις την δύναμη, θα σε βοηθήσει ο Θεός....

Είμαστε κοντά σου!

Σου στέλνω μια αγκαλίτσα ζεστή

μήπως απαλύνει λιγάκι τον πόνο σου.............!

Σε φιλώ γλυκά Μινάκι μου..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινα ευχομαι γρηγορα να ξεμπερδεψεις με τα δυσαρεστα και συντομα το ονειρο σου να γινει πραγματικοτητα! κουραγιο και δυναμη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίνα μου λυπάμαι πάρα πολύ :(:(:(

Όντως βρε κοριτσάκια τι γίνεται αυτές τις μέρες;

Γιατί ρε γαμώτο γυναίκες που θέλουν ένα παιδί να μην τα καταφέρνουν;Και άλλες να τα πετάνε; Γιατί τόση αδικία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου κουράγιο. μόλις που μπορώ να καταλάβω τι περνάς γιατί εμένα μου έτυχε μια μόνο φορά και.... είμαστε δίπλα σου. Την επόμενη φορά να δώσει ο θεούλης να είμαστε πιο τυχερές.

Πολλές αγκαλιές στον άντρα σου να σου δώσει και να του δώσεις κουράγιο.

Σε σκεφτόμαστε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI NA PO ...................... K NA FADASTEITE PRIN 4 MERES MIA GNOSTI MOU EKANE EKTROSI ENO OOOOOOOOOOLA EITANE TELEIA ALLA O SIDROFOS TIS DEN ITANE ETOIMOS OIKONOMIKA NA STIRIKSI TO PAIDI TOU K TI GYNAIKA TOU ............................................ I O 8EOS EINAI POLYYYYYYYY ADIKOS I APLA DEN MAS PROLAVENI PIA ............. TI NA PO DEN KSERO PLEON TI NA PO K TI NA SEKFTO ENA KENO PADOU STIN PSIXI STO MIALO KENOOOOOO MONO KENO. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρε Μινα μου λυπαμαι τοσο πολυ...μα μην απογοητευεσαι...Κανε μια καινουρια αρχη και θα δεις πως σε λιγο καιρο θα εχεις ενα γερο μωρακι αγκαλιτα σου!Κανε κουραγιο..τις περισσοτερες φορες η φυση προνοει για καποιο λογο!Επισης συνηθως μετα απο μια παλλινδρομη ερχεται μια υγειης εγκυμοσυνη κοπελα μου!!Φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αθηνουλα μου....Στεναχωρεθηκα πολυ....Δεν εχω λογια... :(

Ας κρατησουμε σαν θετικο πως ο πελαργος θυμηθηκε το δρομο για το σπιτι σου και συντομα θα τον ξαναβρει!Σε φιλω και οτι χρειαστεις ειμαι παρουσα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αποκλειέται να είναι άδικος ο Θεός... απλά έχει διαφορετικά σχέδια για εμάς!

Μην χάσεις την πίστη σου και αυτή η ταλαιπωρία θα είναι για καλό,,, θα δεις...

Είσαι καλός άνθρωπος και θα σου ετοιμάζει κάτι καλύτερο, δοκιμάζοντας την πίστη σου........ Αυτή είναι η γνώμη μου, γιάυτό και εγώ θα προσευχηθώ για σένα!

Θα πάνε όλα καλά Μινάκι μου.... Μην μου απογοητεύεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινά , δεν ξέρω τι να πώ ??? Δεν αντέχω άλλα άσχημα νέα !! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!

Μίνα μου, μόνο κουράγιο μπορώ να σου πω να κάνεις .. ! την επόμενη φορά όλα θα πάνε καλά ΕΙΜΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΗ ....

Γαμώτο μου έσκασα πάλι σήμερα ... !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Αθηνα μου λυπαμαι πολυ...

Δεν ξερω τι να πω ειλικρινα...

δεν ειμαι καλη στα λογια...

sorry...

υπομονη αγαπη μου...

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

τι γινετε ρε κοριτσια αυτες τις δυο μερες? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mina μου λυπαμαι πολυ ρε γ@μωτο ... Τι γινεται

ρε κοριτσια αυτες τις μερες :(

Μαυρισε η ψυχή μου πια !:( Εκει που

ελεγα μπραβο ολο ευχαριστα γινονται

ηρθαν τα πανω κατω:(

Κουραγιο Μινα μου ολα για καλο γινονται

Ετσι πιστευω εγω ...

Γινεσαι πιο δυνατος ανθρωπος μεσα απο

τις δυσκολιες!

Εχε πιστη και ολα θα γινουν !:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μινα μου πραγματικα δεν ξερω τι να σου πω........σε τετοιες περιπτωσεις οτι και να πεις ειναι....λιγο.......απλα λυπαμαι πολυ!!!!!

πραγματικα αυτες τις δυο μερες μου εχει μαυρισει η ψυχη μου....και αυριο εχω αυχενικη διαφανεια και σκεφτομαι τα χειροτερα.......:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια !!!!

Με το καλό γλυκιά μου .... να έχεις μια πέροχη εγκυμοσύνη ... και αυτό που περνάς τώρα να είναι και το τελευταίο πρόβλημα.

Με το καλό να μας ξαναγράψεις νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...