Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΝΤΑ ΔΩΡΟΥ ΑΠΟ CARREFOUR-ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ.


Recommended Posts

Κορίτσια πριν μία εβδομάδα περίπου μου ήρθε με το απλό ταχυδρομείο ένας φάκελος απο CARREFOUR-ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ. Μου έκανε εντύπωση γιατί δεν ψωνίζω σχεδόν ποτέ απο εκεί. Μέσα υπήρχαν κάποια εκπτωτικά κουπόνια για πάνες Pampers και κρέμες Nutricia και ένα κουπόνι για να πάρεις απο τα καταστήματα μια τσάντα με διάφορα δείγματα, χωρίς την υποχρέωση οποιασδήποτε αγοράς.

Σήμερα το πρωί, πήγα να πάρω πάνες απο εκεί μιας και είχα το εκπτωτικό και πήρα και την τσάντα. Σας γράφω λοιπόν τί περιλαμβάνει:

- Ενα μαλακτικό Lenor 750ml υποαλλερικό

- Μωρομάντηλα Pampers sensitive 15τεμ.

- Κρέμα εντατικής ενυδάτωσης Johnsons baby natural 100ml

- Διάφορα εκπτωτικά κουπόνια για Pampers, μωρομάντηλα, κρέμες Nutricia, είδη Johnsons, και διάφορα άλλα προϊόντα καθημερινής ανάγκης (απορρυπαντικά, σαμπουάν κα) όλα για αγορές απο CARREFOUR-ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ.

- Το περιοδικό "Παιδί και νέοι γονείς" τεύχος Μαρτίου

Να σημειώσω ότι ο μπέμπης είναι 4 μηνών (ίσως κάποιες να θέλετε να υπολογίσετε πότε περίπου το στέλνουν). Καλού κακού πάντως, όσες ενδιαφέρεστε, ρωτήστε και στα ταμεία, αν δεν σας έχει έρθει το κουπόνι με το ταχυδρομείο, πως μπορείτε να πάρετε την τσάντα. Μόνο η αξία των κουπονιών για τις πάνες, φτάνει. 5 ευρώ για την οικονομική συσκευασία και 3 ευρώ για την μικρή.

Αυτά για την ώρα, ελπίζω να βρείτε και εσείς χρήσιμη την τσαντούλα όπως εγώ.

Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ,

ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΚΑΤΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΑΠΟ P & G ΚΑΙ ΑΠΟ PRODERM ΓΙΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΚΑΙ ΚΡΕΜΕΣ-ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ. ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΑΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ACTIVE FIT ΓΙΑ ΒΑΡΟΣ 4-9 kgr ΔΩΡΟ.

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥ ΤΑΧΥΔΡΤΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...