Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενήθηκε το κοριτσάκι μου!(hope_89)


Recommended Posts

αχ βρε κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ Σ0Υ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!! ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΖΩΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ!!!!!

αχ και να ξερες κοπελαρα μου.......μολις εστειλες μηνυμα οτι σπασαν τα νερα,σηκωθηκα με τον αντρα μου,και την crazy και πηγαμε στο Ελενας να σε βρουμε μηπως θελεις κατι και να ημαστε κοντα σου...να σου κανουμε παρεα...γυρισαμε ολα τα νοσοκομεια της αθηνας...πηγαμε και στο Μητερα αλλα ηταν μια ξινη υπαλληλος εκει και δεν μας ελεγε αν ησουν εκει ή οχι.....απο τις 2 μεχρι τις 7 σε ψαχναμε..να σουμε αν εισαι καλα.... ειχαμε και την dimitroula29 που μας βοηθουσε τηλεφωνικα κοπελα, επερνε τηλεφωνα μηπως σε βρει... ΑΝΗΣΥΧΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!! δοξα τω Θεο που εισαι καλα κουκλα μου, αχ το μικρουλι μας εισαι.... σε αγαπαμε πολυ,αυτο να ξερεις...και το συνειδητοποιησαμε μολις βγηκες απο το φορουμ και τρομαξαμε τοσο που σε ψαχναμε... αφου εισαι καλα,αυτο μας νοιαζει... κοπελαρα μου εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 195
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki,Elenitsa,gorgina,ranini,thouli,ZOUZOUZNITSA,Argi,Moussa,evhdal ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!:silly: :laugh: :kiss:

Δεν ξέρω γιατί μου έκανε τέτοια επίθεση και μάλιστα σε τέτοιο χώρο!:dry: Πάντως τα επιχειρηρήματα της ήταν μέσες άκρες οτι ''τυλιξα''τον γιο της με το παιδι και οτι τον κατεστρεψα κτλ κτλ κτλ μαζί με επίθετα του δρόμου.Αλλά δεν μπορώ να την κατηγορήσω κιόλας την κακομοίρα...Η παιδεία της είναι τουλάχιστον ληψή.Ο καθένας μιλάιε όπως έχει μάθει:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΝΕΛΛΗ ΜΟΥ!!!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΟΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ, ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ, ΕΝΩΜΕΝΟΙ!!!!ΟΛΑ ΝΑ ΣΑς ΠΑΝΕ ΔΕΞΙΑ..ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΔΥΟ ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΓΟΝΕΙς!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΝΤΡΟΠΗ ΤΗΣ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας............

Να είσαστε πάντα γεροί και ευτυχισμένη οικογένεια!

Καλά σαράντα να έχεις και να μας φιλήσεις την μπέμπα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε mikroula δεν έχω λόγια!!!:laugh: Δεν ξέρω τι να πώ!!!Είστε φανταστικές και με έχετε συγκινλησει αφάνταστα!:silly: Σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ πολύ!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρα μου επιτελους!Κοντεψα να ξεκινησω την κακια συνηθεια με τα νυχια απο την αγωνια μου!Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομαι!Καταρχην να σας ζησει η κορακλα σας!Κατα δευτερον μην αφησεις κανενα να σου χαλασει τις μοναδικες αυτες στιγμες!;) Να ξερεις οτι ειμαστε κοντα σου σε οτι χρειαστεις!Χτυπας τηλεφωνο και φτασαμε.:P Να εισαι καλα που μπηκες να μας γράψεις γιατί σε είχαμε έννοια! Σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ μου, κοριτσάκι μου, είμαι στο γραφείο και μόλις με ειδοποίησε η Σισσιώ ότι είχαμε τα νέα σου! Άνοιξα κατευθείαν το mammy και δε μπορώ να κρατήσω τα δάκρυα...τα μάτια μου τρέχουν... Να σας ζήσει η μπουμπού σας, το θαυματάκι σας, το κοριτσάκι σας.. Να'ναι γερή, να ΄ναι ευτυχισμένη στη ζωή της και να'σαστε καλά κι εσείς να τη μεγαλώσετε και να την καμαρώνετε πάντα!

Σας ψάχναμε το Σάββατο...θα στα πούμε άλλη ώρα με την Ντάντη το τι κάναμε.. χαχαχα.. και το΄πα εγώ στο Μητέρα για την ξινή! :P

Κάτι μου κρύβει!! Αλλά δεν πειράζει, χαλάλι το τρέξιμο, αρκεί που όλα πήγαν καλά και τώρα έχετε το μωράκι σας αγκαλίτσα!

Χάρηκα πολύ που οι γονείς σου είναι κοντά σου. Όσο για την πεθερά σου, δεν πειράζει, εκείνη χάνει, εκείνη κάνει το λάθος, εκείνη θα το μετανιώσει κάποτε. Το'χω ζήσει και με μια φίλη μου αυτό, δε μπορείς να κάνεις κάτι να το αλλάξεις, αν δεν το αποφασίσει μόνη της. Οπότε, μην το σκέφτεσαι και μη σε απασχολεί καθόλου.

Φιλάκια μικρή μου μανούλα! :) Και μια μεγάλη αγκαλιά! Μπράβο σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX, BRE KOΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΤΟΘΗΚΕ ΟΛΛΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΟΛΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΙΣΘΗΣΗ. ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗ ΖΩΗ. ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για σενα βρε και στον Εβρο φταναμε!!!!!!!!!! σου στελνω πμ να σου πω!!!! αχ αχ αχ δεν μπορω να το πιστεψω...ειχα τρομαξει μηπως δεν εμπαινες στο μαμυλαντ και σε χαναμε... παλιοπαιδο μας τρομαξες!!!! αυτη η ξινη τα φταιει ολα στο Μητερα!!!! εμεις πηγαμε εκει κατα τις 4 και δεν μας ειπε τιποτα...... αλλα την εκοψα εγω οτι δεν ελεγε αληθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula,crazy σας ευχαριστώ παρα πολύ!Είστε φοβερές ρε κορίτσια,πώς να το κάνουμε;:laugh: Και εγώ σας σκεφτόμουνα και ένας λόγος που ήθελα να γυρίσω σπίτι ήταν για να σας πω τα νέα μας!

Φιλάκια :kiss: :kiss: :kiss:

matakiaefh,marimari,καντινου σας ευχαριστώ πολύ και εσάς για τις ευχές σας!να χαίρεσετε τις οικογένειες σας:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ μου να σου ζησει το μωρακι, να εισαι καλα να το χαιρεσαι...!!! Εχασα λιγα επεισοδια βλεπω... καπου διαβασα που ελεγε η Νταντη οτι τρεχανε για σενα αλλα δεν το καταλαβα... εισαι πολυ τυχερη παντως γιατι εχεις διπλα σου τα καλυτερα κοριτσια...;) οσο για τα υπολοιπα... ξερεις να μην δινεις σημασια... το μωρακι σου και ο αντρουλης σου πανω απ'ολα... φιλακια πολλα και καλη λοχεια...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα μας χρωστάς και μια συνάντηση να μας τα πεις και απο κοντά να γνωριστουμε κιόλας!!!

Για τα κοριτσάκια μου που κουραστηκαν και ανησυχούσαν!!

φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλάκι μου να σας ζήσει το κοριτσάκι σας γλυκειά μου! Να είναι πάντα γερό και καλότυχο και εσείς να το χαίρεστε!! :laugh:

Υ.Γ. Μάλλον πρέπει να αλλάξεις το τικεράκι της εγκυμοσύνης σου και να το αντικαταστήσεις με την ηλικία της μπεμπούλας σου. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Νελλη!!Μια μια τις μετρουσαμε τις μέρες μέχρι να πεις τα νεα!!!:)))Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι για σένα!!!:) Και για μωράκι που επιτέλους ήρθε στην αγκαλιά σου αλλά και για τους γονείς σου που επιτέλους είναι στο πλάι σου!!!:)) ΜΠράβο τους..έστω και αργά..ποτέ δεν είναι αργά να δείξεις την αγάπη σου!!:) Ευχομαι αυτό το μωράκι να είναι καλοτυχο και να είναι η αρχή για μια ευτυχισμένη ζωή!!:)

Όσο για την πεθερά σου δε θα πω πολλά,μια κουβέντα μόνο. Αν κάποιος δεν μπορεί να σε αγαπήσει ,δε χαίρεται πραγματικά με τη χαρά σου και να λυπάται με τη λύπη σου απλώς δεν έχει θέση στη ζωή σου. Εσύ ότι σε κάνει ευτυχισμένη το έχεις, οπότε..τα περιττά άστα πίσω και μη γυρνάς να τα δεις καν!!:) Να είσαι πάντα ευτυχισμένη κορίτσι μου, όλα στη ζωή σου να είναι έτσι όμορφα οπως η κορούλα σου!!:) Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpravo Nellh mou!Syfxarhthria gia th mpoumpou sas!Sygoura tha einai monadikh empeiria!

Xairomai poly pou telika oi goneis sou xarhkan kai irthan na se doun :)

Twra gia th pethera asth...DROPH THS.Tha valoume th gata mas na klaiei :P

Sou euxomai oti kalytero koritsi mou.Na xaireste th mpoumpouka sas,na exei ygeia kai na eiste oloi eutyxismenoi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει!!!!!!!!!!! τρομερη αποζημιωση η μπεμπα ε???

μπραβο σας και σας ευχομαι να εχετε την πιο ευτυχισμενη οικογενεια γιατι πραγματικα πιστευω πως το αξιζετε!

γερη και ευτυχισμενη!!!!!!!!!!:) :) :) :)

καλη λοχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sas zhsei to ninaki sas Nelly mou!!

Na einai panta gerh kai kalotyxh sthn zwoula ths!!

Ezhsa kai egw olh thn agwnia gia thn eyresh sou parolo

tou oti den exoume milisei pote kai thelw na pw oti eimai

poly xaroumenh pou phgan ola kala!! Filakia!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 ευχαριστώ!Είχα σκοπό να αλλάξω και tickeraki αλλά συγκινήθηκα με όσα άκουσα σήμερα από εσάς και το ξέχασα τελείως:P

tirogaridaki μου ευχαριστώ!:kiss: Έχω το παιδί μου,αρά τα έχω όλα!

Elena333f να είσαι καλά!Με το καλό να φέρεις στον κόσμο τα διδυμοζουζούνια σου!Τυχερή μανούλα:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλημερα!!ΑΑΧ ποσο ευτυχισμενη θα εισαι με τη κορουλα σου αγκαλιτσα!!Μια περηφανη μανουλα!!:cheer: Πολυ συγκινητικη ιστορια σου!!

Καλα η πεθερα σου σε εβρισε????????????Ειναι με τα καλα της εβρισε λεχωνα γυναικα??:blink:

Παντως αυτη θα χασει!Να ειναι παντα ευτυχισμενη η κορουλα σου τυχερη και πανω απ ολα γερη!!Σιδερενια και εσυ κοπελα μου!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI και mom πετάω στα σύννεφα με την μπέμπα!!!:woohoo: Να τώρα την έχω εδώ δίπλα μου στο λίκνο και την κοιτάω που κοιμάται:laugh: Να χαίρεστε τα αγόρια σας!:kiss:

Lenaki μου καλό με έχετε συγκινήσιε με το ενδιαφέρον σας!Να χαίρεσαι την Ειρηνούλα σου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρα μου συγχαρητηρια!!!:woohoo:

Πολυ χαρηκα!!! Να σου ζησει η μπεμπουλα σου και να ειστε γεροι κι ευτυχισμενοι ολοι οικογενειακως!!!:)

Χαρηκα πολυ για τους γονεις σου ... μπραβο τους !!!

Οσο για την πεθερα ...

να σκασει απο το κακο της ... η αθλια!!! :angry:

Εκανε τοσο κοπο να ερθει μεχρι το μαιευτηριο μονο

για να σε συγχυσει?

Αν αυτο δεν ειναι κακια τοτε πιο ειναι ?

Μην τη δικαιολογεις !!!

Ειναι απαραδεκτη!!!:angry:

Να ειστε γεροι κι ευτυχισμενοι!!!

Φιλακια!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...