Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αρχίζω να εξαντλούμαι..


Recommended Posts

Καλημέρα Milina μου.

Και εγώ είμαι μια από αυτές που άργησαν πάάάάάάρα πολύύύύ να μείνουν έγκυες. Έχω κάνει 5 σπερματεγχύσεις και ετοιμαζόμουν για εξωσωματική ώσπου τα παράτησα γιατί μου την έδωσε στα νεύρα.

Τελικά χωρίς να το περιμένω μετά από δύο χρόνια αποχής από γυναικολόγους, ενέσεις κ.λ.π.... Τα κατάφερα...

Σήμερα έχω έναν γιό περίπου 1 έτους και ζω την απόλυτη ευτυχία....

Θα έρθει και σε σένα μην ανησυχείς κοριτσάκι μου....

Και προπάντων μην το σκέφτεσαι συνέχεια !

Καλή σου τύχη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Βασούλα λυπάμαι πολύ για την απώλεια του μωρού σου. Σου εύχομαι γρήγορα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου και να πάνε όλα καλά!! Και σ' ευχαριστώ για την ευχή σου!

Μαρινιώ έχεις απόλυτο δίκιο. Κι εγώ έτσι τον έχω τον αντρούλη μου και σίγουρα νιώθω πολύ τυχερή που τον έχω στη ζωή μου και που θέλει να κάνει οικογένεια μαζί μου. Θέλω όμως να έρθει και το μωράκι στη ζωή μας να μας ολοκληρώσει. Το θέλω κι εγώ πολύ, αλλά και ο αντρούλης μου πολύ περισσότερο.

Giolanda μου σου εύχομαι από καρδιάς να σου ζήσει ο γιόκας και είστε όλοι γεροί και ευτυχισμένοι πάντα! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου και μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες τις κοπέλες!

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για το κουράγιο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

milina μου οντως και εγω οταν αντικρυζα μωρο σκεφτομουν το δικο μου ποτε θα ρθει θελοντας και μη μου περνουσε αστραπιαια απο το μυαλο

αυτη η σκεψη ,και αν αφηνα λιγο τον εαυτο μου με επαιρνε απο κατω

γιατι καθε μηνα μετρουσα τις μερες εκανα τα τεστακια και καθε φορα ελεγα στον εαυτο μου το πετυχαμε αυτη τη φορα και ευχομουν απο μεσα μου να μην εμφανιστουν τα συμπτωματα της "σιχαμενης":angry: πρηξιμο κ.τ.λ. και ομως καθε φορα ερχεται.Οπως ειπες και εσυ ας χαλαρωσουμε να απολαυσουμε το καλοκαιρακι και που ξερεις απο την πολυ χαλαρωση μπορει να ξεχασουμε τις σερβιετες για 9 μηνες:woohoo: αλλιως απο Σεπτεμβρη παλι :kiss: πολλα.ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια ακούστε μια ιστορία από μια θεία μου! Πήγε στον γιατρό και την είδε αγχωμένη με το θέμα " Πότε θα κάνει παιδί!" Και τι έκανε ο έξυπνος γιατρούλης....;;; Της είπε, θα πας να κάνεις κάποιες εξετάσεις και θα έρθεις σ'ένα μήνα να σε δω! Επαφές θα έχεις, αλλά δεν πρόκειτε να μείνεις έγκυος αυτό το μήνα! Θα σου δώσω μια θεραπεία από τον άλλον μήνα που θα έχω τις εξετάσεις σου για να κάνεις παιδάκι! Δεν χρειάστηκε.. Και μόνο που της είπε ότι δεν πρόκειται να μείνει έγκυος εκείνο το μήνα και το απέβαλλε από το μυαλό της, έκανε έναν άντρακλα.. τον ξάδερφο μου.. 2 μέτρα παληκάρι τώρα!! Κι όταν ξαναπήγε, της είπε ο γιατρός ότι της το είπε επίτηδες για να ξεαγχωθεί!!

Γι 'αυτό σας λέω... Απολαύστε τους αντρούληδες σας!! Είναι οι καλύτερες φάσεις αυτές!! Μην σας γίνεται αυτοσκοπός το θέμα παιδί!! Ακο΄θστε κι εμένα... που έχω ξεχάσει και πως είναι.. :( :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera kai apo emena ....Mhn apogohtebese kai fisika den thelei anxos....ksereis ths perisoteres fores erxete ekei pou den to perimeneis....Anebase to htiko sou kai fisika kalh diathesh sta ypsh kai sinexeise apolambanontas ton erota....ksero einai diskolo alla prospathise...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel μου, πόσο σε νιώθω! Το ίδιο συμβαίνει και με μένα. Συνέχεια αναρωτιέμαι πότε θα συμβεί και σε μένα...

Κοριτσάκι μου εύχομαι κι εγώ να μην τη δούμε τη σιχαμένη για τους επόμενους 9 μήνες!!!

dallia μου, ωραίος ο γιατρός! Ρε γμτ προσπαθώ να το βγάλω από το μυαλό μου αλλά δεν καταφέρνω τίποτα. Ακόμη και κατά τη διάρκεια των επαφών μας εκεί είναι το μυαλό μου. Προσπαθώ να το χαρώ, να χαλαρώσω και να το αφήσω λίγο, ΤΙΠΟΤΑ όμως!

ekoliou μου, όντως είναι δύσκολο να έχεις το ίδιο κέφι κάθε φορά και γενικά να έχω την καλή διάθεση που χρειάζεται γενικά στην καθημερινότητά μας αλλά και για τις προσπάθειες. Κάνω ό,τι μπορώ και εύχομαι να έχουμε τα καλύτερα αποτελέσματα.

Πρέπει όμως να καταφέρω να πείσω τον εαυτό μου να χαλαρώσει το καλοκαιράκι και ξανά το Σεπτέμβρη με εξετασούλες.

Σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας και εύχομαι σε όλες ξεχωριστά να αποκτήσουν αυτό που η κάθε μία επιθυμεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον Milina το πηρα αποφαση εγω δν θα αγχωθω ξανα διοτι κανω κακο στο ευατο μου και στην ουσια ζω μονο γι αυτη τη μερα που δεν θα μου ερθει η περιοδος και θα αντιληφθω οτι κατι υπαρχει εκει μεσα.STOΡ.αυτο δεν μπορω να το συνεχισω αλλο διοτι ειναι ψυχοφθορο.ειναι πιο σημαντικο να ειμαστε καλα με τον ανθρωπο μας και το ζουζουνι αν θελει να ερθει καλοδεχουμενο:silly: εμεις κανουμε οτι πρεπει:woohoo: :blush: τωρα τι να πω ισως αυτο να μη θελει γονεις .Φυσικα αυτο που με ενοχλει αφανταστα ειναι οι ερωτησεις του κοινωνικου μας περιγυρου "εσεις παιδακι?".δεν καταλαβαινουν οτι σε αγχωνουν ,οτι κατι κανεις λαθος ,οτι ισως εσυ δν κανεις παιδι ποτε ,οτι σε κανουν να αισθανεσαι μειονεκτικα γιατι εσυ δεν εχεις καταφερει( στην περιπτωση μου σε 3 χρονια )αυτο το οποιο εχουν καταφερει αυτοι οποτε το ειχαν θελησει,δεν ξερω εσεις, παντως εμενα τετοιου ειδους ερωτησεις με τις οποιες δηλωνουν το "ενδιαφερον "τους καποιοι με εκνευριζουν μου χαλανε την ψυχολογια ,και γι αυτο αποφευγω τα πολλα πολλα με οποιον τον εχω ικανο να μπει αδιακριτα και να αγγιξει τοσο ευαισθητα προσωπικα θεματα για μενα.ελπιζω να μην σας κουρασα thanks.oti einai na ginei tha ginei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSARES MOU,,,

Sas euxwmai ta kalitera oso pio suntoma ginetai...

O theoullis na sas voithisei gligora {{{Gia mwraki}}}...

LIgi ypomonoulla kai tha exetai auto pou theletai min fwvaste...

Sas filw...

To kalo pragma argei na erthei,,,

Kai mas erxetai ekei pou den to perimenoume PANTA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν θα σταματήσεις να το σκέφτεσαι θα γίνει. Το ξέρω δεν είναι εύκολο αλλά ευτυχώς που κουράστηκες γιατί αν αφήσεις το θέμα στην τύχη του τότε σύντομα θα ακούσουμε τα ευχάριστα !

Καλή σου τύχη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel, άψογα κάνεις! Κι εγώ αυτό λέω στον εαυτό μου συνεχώς. Όταν περνάει η σκέψη από το μυαλό μου λέω στον εαυτό μου "Λίνα άσε τα χαζά κι αν αυτό θελήσει να έρθει, θα έρθει και δε θα σε ρωτήσει". Μακάρι να καταφέρω να το βγάλω από το μυαλό μου.

Όσο για τα σχόλια, τι να πω? Τα ίδια λένε και σε μας. Οι συγγενείς μας έχουν σταματήσει ακόμη και να μας εύχονται. Προφανώς έχουν καταλάβει και δεν μας ζορίζουν. Οι φίλοι ή μάλλον οι γνωστοί που έχουν παιδιά μας κολάνε πιο πολύ. Οι καλοί μας φίλοι μας στηρίζουν απίστευτα και μας ενθαρρύνουν.

Μην τους αφήνεις να σε νευριάζουν και να σε στενοχωρούν.

Τζοάννα μου ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου και τα καλά σου λόγια!! Είσαι τόσο καλή πάντα! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να είσαι πάντα καλά! Και εγώ πιστεύω ότι όταν ηρεμήσουμε θα έρθει και το μωρούλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακια τισ καλυτερεσ ευχεσ μου σασ στελνω για να αποκτησετε το σπορακι στην κοιλιτσα σασ και να το τρελανεται απο την αγαπη σασ....;)

milina κοριτσαρα μου ελα μην σε παιρνει απο κατω χαλαρα.........

τι ειπαμε;;; διακοπεσ θελεισ ......

σταματα να το σκεφτεσαι τοοοοσο πολυυυυυυ;)

θα ερθει η ωρα που θα ξεχασεισ τισ always για πολυ πολυ καιροοοο......:silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ MILINAKI..ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΝΑΙ ΜΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΒΑΘΜΟ ΑΓΧΩΔΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΑΓΧΟΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ..ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ..ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΨΥΧΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΥΣΙΑ ΚΑΙ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΜΜΟΝΕΣ ( ΣΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ)...ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΑΠΛΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΑΣ ...ΟΠΛΙΣΟΥ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΕ ΑΠΛΑ ΤΗ ΖΩΗ ΝΑ ΚΥΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΙΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΙΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΗ ΣΤΙΓΜΗ ..

ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milinaki μου επισης αυτα που μου περνανε απο το μυαλο "-μηπως δεν ειμαστε καταλληλοι για γονεις και αυτο το βλεπει ο θεουλης?,-μηπως δεν ειμαστε ακομα ετοιμοι να γινουμε γονεις? ,-μηπως μας εχει γινει εμμονη ιδεα? γιατι ετσι μας εχουν μεγαλωσει γαμος =παιδια (αλλιως δν υπαρχει λογος να παντρευτεις ),μηπως Αυτος ξερει κατι παραπανω ?μηπως αν γινουμε γονεις δεν ειμαστε καλοι και αυτο το βλεπει ο θεουλης ? μηπως..............? κ αλλα τετοια .Στην αρχη το ειχαμε αφησει κ εμεις στην τυχη οποτε ερθει λεγαμε και πραγματι δεν αγχωνομασταν για κατι τετοιο μετα απο 2 χρονια αποφασισαμε τεστ,θερμοκρασιες αλλα παλι τιποτα .εχουμε κανει τις εξετασεις αλλα φοβαμαι να τις παω στο γιατρο γιατι δν ξερω τι θα ακουσω ,μηπως βιαζουμε καταστασεις εν τελει? δεν ξερω :(

ερωτηση: ειμαι παραλογη η τα εχετε σκεφτει κ εσεις αυτα ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, με συγκινήσατε βρε!

Ευη μου μακάρι να πάνε όλα καλά και όλα τα κορίτσια να τα καταφέρουμε. Νομίζω πως σιγά σιγά θα το καταφέρω. Έχω καταφέρει να τη διώχνω τη σκέψη και πιστεύω πως θα καταφέρω να ηρεμήσω. Πρέπει το διάστημα του καλοκαιριού να το εκεμεταλλευτώ για να χαλαρώσω. Ευχαριστούμε για τις ευχές!!!! Και συ να είναι καλά και να χαίρεσαι την κούκλα σου!!!!

WENDY μου έχεις δίκιο. Πρέπει να είμαστε εμείς καλά για να γίνουν όλα όπως πρέπει. Τα λόγια σου με συγκίνησαν απίστευτα. Σ' ευχαριστώ πολύ, σου εύχομαι κάθε καλό και με το καλό να αγκαλιάσει το μωρό σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΑΝΤΗΣΗ¨..ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΜΟΥ ΘΕΩΡΗΣΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ! ( ΠΑΝΤΑ ΗΜΟΥΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ) ΕΠΙΣΗΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΠΡΙΝ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΡΟΥΣΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑΙ! ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΥΠΑΚΟΥΕΙ..ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΣΕ ΤΙ ΦΑΥΛΟ ΚΥΚΛΟ ΜΠΗΚΑ ..ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΣΚΟΠΟΥΣ ΓΥΡΟΥΣ ! ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΕΙΝΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΟ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ..ΚΑΙ ΟΥΤΟ ΚΑΘΕ ΕΞΗΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάποια στιγμή το σκέφτηκα. Δεν μπορώ να το κρύψω. Όμως το έβγαλα από το μυαλό μου γιατί αγαπώ τρελά τα παιδιά και τα πάω πολύ καλά μαζί τους. Έχω καταφέρει να κερδίσω το πιο δύσκολο παιδί που έχω συναντήσει. Νιώθω πως ξεχυλίζω από αγάπη και πιστεύω ότι θα κάνω τα παιδιά (όταν θα έρθουν) πολύ ευτυχισμένα.

Και συ μην το σκέφτεσαι. Πιστεύω ότι θα γίνεις πολύ καλή μανούλα και τα παιδιά σου θα σ' αγαπούν πολύ.

Και πήγαινε τις εξετάσεις σας στο γιατρό να σου φύγει κάθε υποψία. Θα δεις που όλα θα είναι μια χαρά και θα χαλαρώσεις. Και όταν χαλαρώσεις θα έρθει και το μωράκι!!! Τρέχα!

Βρε WENDY μου, αυτό που αναφέρεις με τι σκέψεις και το μυαλό...έχεις δίκιο. Το μυαλό είναι άτοιμο πράγμα. Εγώ έχω κάθε μήνα όλα μα όλα τα συμπτώματα. Αυτό το μήνα δεν αφήνω τον εαυτό μου με τίποτα να μπει στην ίδια διαδικασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MILINAKI καταρχην ειμαι σιγουρη οτι θα κανεις πολλα παιδακια...Οσον αφορα τα συμπτωματα αυτο το μηνα δεν ειχα απολυτος κανενα συμπτωμα γιατι απλα δεν σκεφτομουν την εγκυμοσυνη καθολου ,αυτο το μηνα εμεινα εγκυος! ειναι πραγματικα απιστευτο το ειχα αποκλεισει πραγματικα απο το μυαλο μου αγχονομουν για αλλα πραγματα..ευχομαι και για σενα αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου κι αν δεν ειναι αυτος θα ειναι ο επομονος !!!θα ερθει παντως κι αφου ειναι στο προγραμμα να ερθει εμεις γιατι να το ζοριζουμε????? καλη επιτυχια ολοψυχα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι μου εχεις δικιο και το ξερω πρεπει να το παρω αποφαση να σηκωθω και να παω στον doctor αλλα το ατιμο το μυαλο που λες και εσυ ωρες ωρες δεν εχει ορια σε αυτα που σκεφτεται:angry: και καταρακωνει την ψυχολογια μας .Που θα μου παει θα μου περασει thanks για τη συμπαρασταση και αυτο ειναι το απιστευτο σ αυτην την παρεα η μια δινει κουραγιο στην αλλη οταν την περνει απο κατω .ειπαμε το καλοκαιρακι θα Χ Α Λ Α Ρ Ω Σ Ο Υ Μ Ε :silly: k oti einai na ginei tha ginei:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY μου μακάρι να κάνω πολλά παιδάκια! Δεν ξέρεις πόσο το θέλω!

Ο Θεός να δώσει να έρθει γρήγορα το πρώτο!

@ngel μου έτσι όπως τα λες είναι! Να δεις πως θα τα καταφέρουμε τελικά και θα είναι ο καλύτερος χειμώνας μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες βρε Λινακι μου να ειναι αυτος ο χειμωνας τελικα ? Ας αργησε και ας ειναι κ αυτος δν πειραζει .Το φανταζεσαι:laugh: :woohoo: :silly: ?μολις το μαθουμε θα κανουμε σαν τρελες η θα μας χτυπησει καμια καταθλιψη ?του τυπου "τι? θα εξαρταται τωρα ανθρωπος αποκλειστικα απο μενα?","θα τα καταφερω?","πως θα ειμαι ?τι θα λεω στο παιδι ?"."πως θα τα πηγαινει στο σχολειο ? "..:laugh: .............και αλλα τετοιου τυπου . χαχα για φαντασου το λιγο .πλακα εχει:laugh: .οσο για το αλλο ειναι να μην κανουμε την αρχη ....μετα ...:blush: ..ποιος μας πιανει ετσι δν ειναι?μη σου πω οτι θα το σκεφτομαστε για δευτερο:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσάκι μου, τελικά είσαι μέσα στο μυαλό μου! Ακριβώς αυτά σκεφτόμουν!! Εχθές ήρθε η ανηψιά μου στο σπίτι και τα πρόσεχα όλα. Περιττό να σου πω πως ο άντρας μου πέρασε από λογοκρισία! ΧΙΧΙΧΙ πολύ γέλιο! "Μην το λες αυτό"..."μη ανεβάζεις τον τόνο της φωνής σου"...κ.λ.π. κ.λ.π.

Πάντως πιστεύω πως θα τα πάμε μια χαρά και θα μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας!! Ε....και να τα παίξουμε και λίγο..θα τη βρούμε την άκρη!

Έχουμε πολύ γέλιο. Θετική σκέψη θέλει και θα δεις που θα πάνε όλα σούπερ!!

Εχθές λοιπόν, έφαγα μια ήττα άλλο πράγμα. Όπως είπα ήρθε η ανηψιά μου. Καθόμασταν στην βεράντα και μείναμε για λίγο μόνες. Εκείνη τη στιγμή καθάριζα τα φυτά μου και γυρνάει η μικρή και μου κοπανάει στο κεφάλι!

- Θεία αγαπάς πολύ τα φυτά ε?

- Ναι καλή μου, πολύ!

- Ε αφού δεν έχεις παιδιά, αγαπάς τα φυτά!

Έμεινα! Πρώτη φορά πόνεσα έτσι! Αμέσως μου ήρθε στο μυαλό η εικόνα της γριάς, χοντρής με τις γάτες και τα λουλούδια! Τα 'παιξα. Σε άλλων σχόλια νευρίαζα. Εχθές πληγώθηκα, αλλά και πείσπωσα! Ε όχι, εγώ θα κάνω παιδιά και μάλιστα πολλά!!

Άντε @ngel πάμε! Ψηλά το κεφάλι και βουρ στην αγκαλιά του αντρούλη μας γιατί τις μισώ τις γάτες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι μου την εχω πατησει κ εγω με την ανηψια μου μη σκας:laugh: .Λοιπον ειμαστε στο σπιτι της αδερφης μου κ εχει ερθει κ η αδερφη μου η πιο μεγαλη με το μωρο γυριζει λοιπον η 4χρονη ανιψια μου κ μου λεει "θεια η θεια Φανη εκανε μωρακι εσυ ποτε θα μας κανεις ενα :blink: ?" ε! τι να πεις εκεινη τη στιγμη?:blush: επιστρατευεις το χιουμορ για τις αναπαντεχες και περιεργες ερωτησεις των παιδιων.καλα εχω πεθανει στο γελιο :laugh: τα ιδια παθαινουμε ?κ ΟΧΙ κυρια μου εμεις ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΓΑΤΕΣ !Ως τοοοοοοοοοοοοοτε θα εχουμε αποκτησει εγγονια .χα χα καλα εχουμε πολυ πλακα τελικα :laugh: ουτε και εμενα μ αρεσουν να τις εχω σπιτι εξω ελευθερες ειναι πολυ ωραιες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια πλακα εχετε....τελικα ουτε εμενα μου αρεσου οι γατες..χαχαχα ψηλα το κεφαλι καλοκαιρι ειναι θα βγουμε θα πιουμε θα διασκεδασουμε θα κανουμε και τα μπανακια μας..και που θα παει θα μας κατσει ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sas po k go ti kanei i dikia m i anipsia?opou stathei k opou vrethei leei oti eimai egkios k to krivo!erxete m xaidevei tin koilia k ego gelao."vre koritsaki m den eimai egkios".mexri k sti daskala tis to eipe.k sti fetini k stin persini!rezili ton skilion!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

garfield μαλλον η ανιψια σου θελει ξαδερφακι για να παιζει:laugh: οπως και η δικια μου θελει να κανει τη μανουλα και αυτη ! ε μα τι αλλο θα σκεφτουν να μας πουν ? αφου οταν θα της πεις οτι εισαι δεν θα το πιστευει:lol: . φαντασου τη μουριτσα της πως θα κανει δεν θα ξεκολλαει απο πανω σου :silly: !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...