Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ADMIN & SITE


TEO COOL

Recommended Posts

ΜΕΤΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΤΗΣ HOPE_89

ΠΡΟΤΕΙΝΩ , ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ , ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΧΩΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΟΠΩς ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ.

ΟΠΟΙΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΨΕΙ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!

ΛΕΝΑ, ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΠΟΠΗ

ΕΥΧΑΡ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως δεν είναι και τόσο καλό να γράφουμε τα προσωπικά μας στοιχεία...εάν κάποια κοπέλα έχει αποκτήσει φιλικές σχέσεις με κάποια άλλη, μπορεί πολύ απλά μέσω pm να τις στείλει τα στοιχεία της. Εξάλλου νομίζω οτι αυτό γίνεται τόσο καιρό. Δεν ξέρω τί γνώμη έχουν και οι άλλες κοπέλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεο πολυ καλη ιδεα,γιατι αν ειχαμε για παραδειγμα το κινητο της θα την ειχαμε βρει και θα μπορουσαμε να βρεθουμε διπλα της.. ουφ ακομα δεν μπορω να το χωνεψω οτι δεν τα καταφεραμε!

ομως πιστευω οτι τα στοιχεια μας πρεπει να προστατευονται..αν γινει πραγματικοτητα η ιδεα σου, νομιζω οτι πρεπει να τα μπορουν να ταβλεπουν τα στοιχεια μας μονο οσες επιλεγουμε να ειναι 'φιλες''μας,δηλαδη τα κοριτσια που κανουμε add. και επισης επειδη προσφατα ανακαλυψα οτι αν πατησεις στο Google ενα ψευδονυμο,μπορεις κατευθειαν να μπεις στο προφιλ του σε οσα site ειναι μελος στο internet, πρεπει νομιζω να κλειδωθει και με καποιο τροπο ωστε αν πληκτρολογησει καποιος για παραδειγμα ''mikroulaxristos'', να μην μπορει να μπει στο προφιλ μου και να δει τα στοιχεια μου. το λενακι βεβαια τα ξερει αυτα καλυτερα,οποτε αν το καταφερει θα ειναι μια χαρα!!!! φιλακια και η ιδεα ηταν πολυκαλη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις τωρα πατησα στο google το ψευδονυμο μου και μου εβγαλε τη σελιδα του προφιλ μου στο μαμυλαντ!!! οποτε ειναι ''ανοιχτο'' στον καθενα! οποτε μαλλον πρεπει καπως να το φτιαξουμε να κλειδωνονται τα ψευδονυμα και οποιος παει να κανει αναζητηση για καποια απο εμας να μην βγαζει αποτελεσματα στο google και φαινομαστε στον οποιονδηποτε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόπη μου, αυτό θα ήταν νομίζω καλό, μόνο υπό την προϋπόθεση τα στοιχεία αυτά να είναι ορατά στα μέλη και μάλιστα, ίσως μόνο σ'αυτά τα μέλη που έχουμε κάνει φίλες. Θεωρώ πως δεν είναι σωστό να'χουμε εκτεθειμένα στον οποιοδήποτε τα προσωπικά μας στοιχεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Νομίζω πως δεν είναι και τόσο καλό να γράφουμε τα προσωπικά μας στοιχεία...εάν κάποια κοπέλα έχει αποκτήσει φιλικές σχέσεις με κάποια άλλη, μπορεί πολύ απλά μέσω pm να τις στείλει τα στοιχεία της. Εξάλλου νομίζω οτι αυτό γίνεται τόσο καιρό. Δεν ξέρω τί γνώμη έχουν και οι άλλες κοπέλες..

ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ Η΄ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ (ΓΙΆΥΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΗΣ ΝΕΛΛΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ), ΓΙΆΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑ.

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΑΝΤΩΣ!!!!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera

exei dikio h mikroulaxristos

patisa k ego tora sto google k mou to ebgale se poia themata exei apantish,

fysika to diko mou den to ebgale giati yparxoun alla themata me thn ellada!!

pantos an mporeis na to kaneis lena tha htan kalytero,,,,na kleidonontai ta pseydonima,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μου εννοειται οτι δεν ειναι καλο να γραφουμε τα πιο προσωπικα μας στοιχεια,αλλα αν μπορεσουμε να το κανουμε ''υπο προστασια'' θα ειναι πολυ χρησιμο...γιατι να ειδες τωρα που τρεχαμε ολη μερα να βρουμε την πιτσιρικα αν ειχαμε ενα κηνιτο δεν θα ειχα εγω ταποδια στη λεκανη!! χιχι!!! αλλα ομως πρεπει τα ψευδονυμα να κλειδωθουν,εχω πατησει αρκετα και μου εχει βγαλει τη σελιδα του προφιλ τους,και που εχουν απαντησει και τι.

αν δεν φαινομασταν ομως πουθενα στο ινερνετ και τα στοιχεια μας φαινονταν μονο σε αυτους που επιλεγαμε εμεις για φιλες,τοτε θα ημασταν πληρως καλυμμενες πιστευω..

λενακι μου απο οτι μπορω να καταλαβω θα θελει πολυ ψαξιμο και τρεξιμο,οποτε προκαταλαβολικα ζηταω συγνωμη που σε βαλαμε σε τετοιο μπελα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια νομίζω οτι μπερδευτήκατε λίγο..το να κλειδώσω τα ψευδώνυμα ολων των μελών, δηλαδή ατό που λέτε "πατάω στο google το mikroylaxristos και μου εμφανίζει το προφίλ μου σε όλα τα site που είμαι γραμμένη", αυτό δεν μπορώ να το αλλάξω με τίποτε. Τώτα το να γράψουμε τα προσωπικά μας στοιχεία όπως τηλέφωνα κτλ και αυτό το κομμάτι να το κλειδώσω έτσι ώστε να το βλέπουν μόνο ορισμένα άτομα αυτό υπάρχει περίπτωση να μπορεί να γίνει. Αυτό εννοώ οτι θα ψάξω. Νομίζω να έγινα κατανοητή.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ λενακι καταλαβα τι εννοεις, αλλα αν κλειδωσεις μονο τα προσωπικα μας στοιχεια, ημαστε σιγουρες οτι δεν θα εμφανιζονται μαζι με τα προφιλ μας στο Google???? γιατι οκ για το μαμυλαντ να ειναι κλειδωμενα,αλλα και στο ιντερνετ γενικα θα ειναι..???

θα φτιαξεις ξεχωριστη καρτελα για τα προσωπικα στοιχεια??? αλλα νομιζω οτι και ξεχωριστη καρτελα να φτιαξεις και κλειδωμενη να ειναι για το μαμυλαντ,λογικα δεν θα ειναι και για το Google...δεν ξερω απλα σε ρωταω για να το σκεφτουμε και αυτο το ενδεχομενο.... συγνωμη κιολας αν σε επρηξα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου εχεις δικιο....Δεν ειναι δυνατον να κλειδωσεις μια λεξη(δλδ ενα ψευδονυμο) σε ολο το νετ!!!!!!!!!! Το ψευδονυμο το εχουμε σε καποιο σαιτ εμεις...Σε καποιο αλλο το εχει πιθανον καποιος αλλος!

Τωρα για τα προσωπικα στοιχεια....Ετσι κι αλλιως τις φωτο μας πχ τις βλεπουν μονο οι επαφες που εχουμε καταχωρησει σαν φιλους μας....Μαλλον ετσι θα μπορουσαμε να βαλουμε κ αλλα στοιχεια μας!

Αλλα να πω κατι αλλο????

Πχ για την περιπτωση της Νελλυ(hope)... Η κοπελα ειναι ελαχιστες μερες στο σαιτ...Μπορει να μην ηθελε καν να βαλει στοιχεια της!Παντως νομιζω πως το κοριτσι ειναι μια χαρα,αγκαλια με την κορουλα κ τον αντρουλη της!Γιατι αγχωθηκαμε βρεεεεεεε???Μηπως εχω χασει κανα επεισοδιο?Μηπως η εγκυμοσυνη κ η ζεστη????? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω πατησα στο Google το ψευδωνυμο μου και μπηκε στο προφιλ μου και ειδα ΚΑΙ τις φωτο μου!!!!!!!! οποτε κλειδωμενες ειναι μονο στο μαμυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα μου μηπως επειδη εισαι συνδεμενη?Το δοκιμασες να βγεια απ'το μαμμυ κ να κανεις μετα την αναζητηση?

Εμενα την Anastacia την τραγουδιστρια μου βγαζει!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι 8α ελεγα στην λιστα που εχουμε για τις φιλες "που και ποτε γεννατε" να βαζουμε και το ονομα του γιατρου.Ετσι αν μια περιπτωση σαν της νελλης ξανασυμβει τουλαχιστον να ξερουμε το νοσοκομειο και το ονομα του γιατρου.Πωπω κοριτσια σημερα ελιωσα απο την ζεστη και παλι δεν την βρηκα.ασε την ξεφτυλα να μπαινω απο δωματιο σε δωματιο και να ρωταω αν ειναι καποια απο το μαμμυλαντ.Βρε ας την εβρισκα και χαλαλι της ουφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφηγενεια μου Δεν με ενοιαξε που πηγα μεχρι το Ελενας σιγα (εκανα και βολτιτσα την μικρη :) ) αλλα στεναχωρεθηκα που δεν βρηκα το κοριτσι μας :( .Ασ ειναι καλα και αυτη και το μωρακι της μονο αυτο 8ελω παναγια μου :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω καλη μου.Εχτες πηγαμε τοσα κοριτσια σημερα παλι πηγα.Αν δεν ξερουμε το επωνυμο η το ονομα του γιατρου δουλεια δεν γινετε δυστηχως :( .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...