Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ


Recommended Posts

olia mou mallon to priksimo einai diaforetiko se kathe mia ,emena mesa se mia vdomada apo tote pou ematha oti eimai egguos (imoun 6 evdomadon ) arxisan na min me kanoun ta rouxa mou apo to priksimo,vevaia itan kai iounios kai eixan arxisei oi zestes den ksero ama paizei kai afto rolo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Olia αγαπη μου σημερα ειδα το ποστ σου κ απ'οτι διαβασα η χοριακη σου ειναι πολυ καλυτερη συνχαρητιρια κουκλα μου μια καλη κ ηρεμη εγκυμοσηνη σου ευχομαι, να προσεχεις αγαπη μου φιλακια.....:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλια μου γλυκιά τώρα είδα το post σου!!!!συγχαρητήρια κοπέλα μου,χάρηκα τόσο πολύ μόλις το είδα!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα....να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να προσέχεις!!!εύχομαι να τα πούμε και από κοντα σε κάποια επόμενη συνάντηση στη πόλη μας!!!!σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κοπέλα μου,σου εύχομαι να απολαύσεις το διάστημα της εγκυμοσύνης σου και να γεννήσεις ένα υγιειέστατο μωράκι.:)

Καλή συνέχεια!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια ολια! σου ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!και με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!!

ετσι θελω ευχαριστα νεα-μας ανεβαζει την διαθεση! και εμεις οι υπολοιπες που προσπαθουμε για μωρακι να μας ερθει γρηγορα!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...