Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΘΕΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ.ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΖΗΤΗΣΑ ΤΟ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΤΟ YES OR NO.TO EKANA ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ(ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ 2,5 ΩΡΕΣ,ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ) ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ!ΚΛΑΨ!Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ,ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙΣ ΧΩΡΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΔΕΣ Η ΝΑ ΒΑΣΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ;Ε,ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα νανα2,θα σου ελεγα να περιμενεις ακομα λιγο και να παρεις το self clear,πιστευω πως ειναι το πιο αξιοπιστο,εγω το εκανα με 3 μερες καθηστεριση κ μου βγηκε αμεσως θετικο ενω μετα πηγα κ πηρα το predictor και βγηκε αρνητικο ενω τελικα ειμαι εγκυος!!!κανε λιγες μερες υπομονη κ μην αγxονεσαι,σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά καλημέρα κι από μένα.

Καλό είναι να κάνουμε τεστ με τα πρωινά ούρα και όχι μέσα στη μέρα. Νομίζω όμως ότι είναι πολύ νωρίς ακόμη. Άφησε να περάσουν κάποιες μέρες και πήγαινε να κάνεις χοριακή.

Μακάρι να πάνε όλα καλά και να έχεις το θετικό αποτέλεσμα!!

Καλή τύχη σε όλες που περιμένουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα νανά μου!!!!κοπέλα μου καλύτερα να περιμένεις λίγο ακόμα μέχρι το επόμενο test σε περίπτωση που δεν σου έχει έρθει περίοδος...σε πολλές περιπτώσεις δεν είναι και πολύ αξιόπιστα....έχω διαβάει πολλά έδω για αρνητικά test ενώ τελικά οι κοπέλες ήταν έγκυες...περίμενε λίγες μέρες ακόμη και το καλύτερο είναι να κάνεις μια β χοριακή...σου εύχομαι τα καλύτερα και μακάρι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νανά και εγώ είμαι υπέρ της χορειακής.Τα τεστ δεν είναι και τόσο αξιόπιστα και έχουν και ένα κόστος.Εγώ έκανα 4 για καταλήξω μπερδεμένη και τελικά κατέληξα να κάνω χορειακή (20 ευρώ) για να ξέρω σίγουρα (1 μέρα νωρίτερα από την αναμενόμενη περίοδο).Άλλωστε αν είσαι θα στην ζητήσει και ο γυναικολόγος σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Η ΠΟΙΟ ΑΣΦΑΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΠΡΕΝΤΙΚΤΟΡ ΜΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΚΥΟΣ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου παντα ενα αρνητικο μπορει να ειναι και λανθασμενο!Εγω θα σου προτεινα να περιμενεις λιγακι ακομα,αν δεν μπορεις πηγαινε κανε μια χοριακη αλλιως ενα αλλο τεστ...εγω ξερω οτι καλο ειναι και το clear blue....ευχομαι ολοψυχα να μας πεις τα ευχαριστα αυτες τις μερες!!!Α επισης το καλυτερο ειναι με τα πρωτα πρωινα να το κανεις!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΟΛΟΨΥΧΑ!ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ.ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΝΕΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...