Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνει καμιά συνάντηση στην Αθήνα?


SOFOU

Recommended Posts

dimitroula29 έγραψε:

ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ

25/5/2009

ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΤO ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚO 30 & 31 MAIOY 2009

Η ΑΕ ΗΣΑΠ ενημερώνει το επιβατικό κοινό ότι λόγω εργασιών ανακαίνισης της Σιδηροδρομικής Γραμμής

το Σαββατοκύριακo 30 και 31 Μαϊου 2009

ο Ηλεκτρικός Σιδηρόδρομος θα εκτελεί δρομολόγια

από ΠΕΙΡΑΙΑ έως ΑΤΤΙΚΗ και

από ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ έως ΚΗΦΙΣΙΑ

Για το τμήμα ΑΤΤΙΚΗ - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ οι επιβάτες εφόσον επιθυμούν να συνεχίσουν τη διαδρομή μπορούν να συνεχίσουν τη διαδρομή μπορούν να εξυπηρετηθούν με τη λεωφορειακή γραμμή της ΕΘΕΛ Χ8.

Ζητάμε την κατανόηση του επιβατικού μας κοινού.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕ ΗΣΑΠ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 297
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικα μηπως να αλλαξετε τον τοπο συναντησης?Πως θα ερθουν τα κοριτσια ?Η καλλια ασ πουμε μενει μαρουσι την βολευει το ΗΣΑΠ αλλα με το κλεισιμο του πως θα ερθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Moussa μου!Κάθε φορά που κάνουμε συνάντηση ο ΗΣΑΠ αλλάζει τα δρομολόγια! :whistle:Τα κορίτσια μας όμως πάντα ήταν εκεί!:) Δεν παίρνουμε χαμπάρι από τέτοια!;) Είναι λίγο δύσκολο να αλλάξουμε σημείο συνάντησης!Ευτυχώς το τμήμα που μένει εκτός είναι μικρο οπότε μπορεί να χρησιμοποιήσει το λεωφορείο του ΗΣΑΠ. Πάντως όποια κοπέλα δεν τα καταφέρει δεν πειράζει! Να είμαστε καλά και από συναντήσεις άλλο τίποτα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ναι, πάλι μας την "έκανε" ο ΗΣΑΠ! Αμάν πια δηλαδή! Κάθε φορά... και να φανταστείς, είχα μπει στο site τους πριν βγάλουμε την ανακοίνωση για την συνάντηση και δεν ανέφεραν αλλαγές στα δρομολόγια γι'αυτήν την Κυριακή - προφανώς τα ανακοινώνουν τελευταία στιγμή!

Μπορείτε να μπείτε στο www.youdrive.gr, να του βάλετε αφετηρία το σημείο απ' όπου ξεκινάτε και προορισμό το Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας και θα σας βγάλει την προτεινόμενη διαδρομή με τις συγκοινωνίες. Από κάτω έχει τις διάφορες συγκοινωνίες να επιλέξεις ή να αποκλείσεις. Πχ τώρα αν αποκλείσω τον ηλεκτρικό, μου βγάζει ότι από Μαρούσι μπορώ να πάρω το λεωφορείο 550 και στη συνέχεια να πάρω το τραμ που πάει ΣΕΦ.

Είναι πολύ πρακτικό αυτό το site!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιληναδες!!!! τι μου κανετε?????????????????

εγω ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!! ηπια κατι ουζακια εχθες με τον χρηστο και με κρατανε ακομα!!!! χχαχχαχαχχααχαχχα!!!! :P

moussa μου θα ερθεις??????????????????????????????????

ποπο κοριτσια δεν μπορω να περιμενω μεχρι αυριο να σας δω να αρχισουμε τα κουτσομπολια!!! χααχχαιχαιαχιχιχιχιχχιαιχαιαιχ καλε με αντρες και παιδια θα ερθουμε ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουζάκια εεε;;; Γουστάρωωωωω!!!! :laugh: :woohoo: :P

Ναι, με παιδιά και άντρες! Γιατί νομιζεις πάμε σε παιδότοπο;;! :):P

Αν ήμασταν μόνες μας θα πηγαίναμε για... ούζα!! :laugh: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι ουζακια!!!!!!! πηγαμε το απογευμα για καφε στο θησιο,αλλα απο την πισω πλευρα,στα ρομαντικα!!! χιχιιχχιιχιχ και μετα πηγαμε εκει στη γειτονιτσα στο λοφο του φιλοπαπου,σε ενα ταβερνακι και ηπιαμε ουζακιιιιιι!!!!!!!!! ξεκινησαμε τον καφε το απογευμα και μετα στο καπακι το ουζακι...και δεν καταλαβαμε πως περασαν οι ωρες.......ειχαμε καιρο να βγουμε τα δυο μας χωρις να ακουμε κινητα και να συζηταμε τα παντα.....απο το απογευμα στις 5 μαζευτηκαμε σπιτι στις 2.. μου αρεσε,περασαμε τελεια!!!!!! καποιες φορες χρειαζεται αυτο τελικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια ο αντρας μου θελει να κατσει να δει τον αγωνα αυριο οποτε δεν θα ερθουμε εκτος αν τον καταφερω και του αλλαξω γνωμη, μακαρι γιατι θελω πολυ να σας δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εγω ρωτησα γιατι δεν θυμομουνα καλα(η γνωστη μαλακινση) και λεω κατσε μην ειναι ο χρηστος μονος του!!! :P

αλλα κοριτσια μου αυτο με τα ουζακια πρεπει να το κανουμε!!!!!!! καλοκαιρι ερχεται!!! μη σας πω οτι ηρθε!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το μαμμυ οντως ειναι γουρλιδικο μολις εγραψα για τον αγωνα, και αρχισα να ψηνω τον αντρα μου να ερθουμε ψαχτηκε και ειδε οτι ο αγωνας ειναι στις 9 και τον δειχνει ο νοβα οποτε κοριτσια, Θα ερθουμε και εμεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

καλα το μαμμυ οντως ειναι γουρλιδικο μολις εγραψα για τον αγωνα, και αρχισα να ψηνω τον αντρα μου να ερθουμε ψαχτηκε και ειδε οτι ο αγωνας ειναι στις 9 και τον δειχνει ο νοβα οποτε κοριτσια, Θα ερθουμε και εμεις!!!!!!

Συμφωνω!Αλλά είναι και αυτό το πάθος σου να μας συναντήσεις που προσθέτει θετική ενέργεια( Τι είπα πάλι:blink:)!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα 8α σας πω αν ειναι λιγο καλυτερα η φραουλιτσα μου (εχτες ειχαμε βουλωμενη μυτουλα και ελαφρο βηχαλακι) θα σασ ερθουμε και εμεις (μιας και δεν πηγαμε στην θεσσαλονικη :( ).Ξερω ξερω εσκασα βομβα....:laugh: :laugh: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ ατζουλα μου περαστικα της φραουλιτσας.... ελα μωρε θα της κανει καλο ο ηλιος! :) αν ειναι καλα να ερθετε ε??????????????? σου εχω στειλει και μηνυμα στο κινητο σου!!!!!! μου φαινεται θα παμε μαζι θεσαλονικη!!! χιχιιχχιιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa έγραψε:

Ενα 8α σας πω αν ειναι λιγο καλυτερα η φραουλιτσα μου (εχτες ειχαμε βουλωμενη μυτουλα και ελαφρο βηχαλακι) θα σασ ερθουμε και εμεις (μιας και δεν πηγαμε στην θεσσαλονικη :( ).Ξερω ξερω εσκασα βομβα....:laugh: :laugh: .

Μόνο βόμβα!:P Περαστικά σας πάντως και εύχομαι να είστε καλύτερα ώστε να καταφέρετε να έρθετε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα μου τωρα μιλαγαμε με τον μπαμπα μας.Το μερος συναντησης το ξερει γιατι κατα τυχη ειχε παει για δουλεια εκει κοντα και χα8ηκε χαχαχα.Οποτε περασε απο εκει.Τωρα απομενει να δουμε τι 8α κανει το μπεμπε μας.Αν ερθουμε 8α φερω και την καλλια μαζι μου :laugh: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε αυτο το παιδοτοπο εχει ξαναπαει καμια κοπελα; απο οτι καταλαβα απο τις φωτογραφιες ειναι ανοιχτος καλοκαιρινος ηθελα να μαθω αν ξερει καμια αν εχει απλο εισητηριο οπως όλοι οι παιδοτοποι η αν το καθε παιχνιδι εχει και το αντιτιμο του απλα για να ξερουμε σε περιπτωση που ερθουμε .Και επισης το πιο σημαντικο αν υπαρχει παρκιν .Αχ μακαρι να σας δω .Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια τους πήρα τηλ. και ρώτησα:

Κάποια παιχνίδια έχουν εισιτήριο των 2,5 ευρώ, κάποια άλλα έχουν κερματοδέκτες που παίρνουν 2-3 ευρώ κλπ κλπ. Υπάρχουν διάφορα δηλαδή.

Επίσης η κοπέλα είπε πως υπάρχει parking εκεί κοντά. Αλλά δεν ξέρω αν εννοούσε με πληρωμή ή ανοιχτό. Πάντως γενικά εκεί στο στάδιο δε θα'χει αρκετούς χώρους παρκαρίσματος; Δε νομίζω να'χετε πρόβλημα με το παρκάρισμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Βάνια τους πήρα τηλ. και ρώτησα:

Κάποια παιχνίδια έχουν εισιτήριο των 2,5 ευρώ, κάποια άλλα έχουν κερματοδέκτες που παίρνουν 2-3 ευρώ κλπ κλπ. Υπάρχουν διάφορα δηλαδή.

Επίσης η κοπέλα είπε πως υπάρχει parking εκεί κοντά. Αλλά δεν ξέρω αν εννοούσε με πληρωμή ή ανοιχτό. Πάντως γενικά εκεί στο στάδιο δε θα'χει αρκετούς χώρους παρκαρίσματος; Δε νομίζω να'χετε πρόβλημα με το παρκάρισμα.

ευχαριστω ρουλακι θα δω αν τα καταφερουμε να ερθουμε ειναι λιγο μακρια ο πειραιας ελπιζω να μην βαριετε ο Κυριακος .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!!!! :( βρε κοριτσια!!!! παλι δεν θα καταφερω να σας γνωρισω!!!:angry: Ανωτερα βια βεβαια!!!!! Πηγα χθες στον γιστρο σε προγραμματισμενο ρσντεβου και δυστυχως μου ειπε οτι κανω συσπασεις!!! και ειμαι μονο στην 33η εβδομαδα!!!! ΑΓΧΩΘΗΚΑ!!!! η μπεμπα μαλλον βιαζεται να βγει!!!!!!Με χαπακωσε καθε 3 ωρες,τερμα οι βολτες και ξαπλα μεχρι να φτασουμε τουλαχιστον την 36η εβδομαδα!!! Α!! βρε κοριτσια καντε μια ευχη να κατσει στα αυγα της η μπουμπουκα μου!!!! και να μη βγει ακομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...