Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνει καμιά συνάντηση στην Αθήνα?


SOFOU

Recommended Posts

Μικρουλα ασ'τα αυτα...:laugh: αν κανονισουμε να παμε για μπανιο θα ερθεις και θα πεις κι'ενα τραγουδι... κατα προτιμησει ενα του Ρουβα... χεχεχε...:woohoo: θα κανεις γυμναστικη στην παραλια την ωρα που θα πεζουμε ρακετες... χιχιχι...:P

Σας δροσισα καθολου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 297
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mikroulaxristos τι λες μωρέ!:P :P Που να με δεις εμένα με μαγιό!Το καλό είναι οτι μόλις με βλέπουν στην παραλία φεύγουν όλοι οπότε μένουμε μόνοι μας!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Να ημουνα τωρα σε μια παραλια... alykes.jpg

Aχ βρε Μαρινακι, μπράβο!Ακριβώς έτσι μεταμορφώνεται η παραλία όταν σκάω μύτη!:P :P Είδατε τι ωραία που είναι!Όλες οι ξαπλώστρες δικές μας!Διαλέξτε!:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ε? εχετε πολυ φαση!!!! δημητρα δεν εχεις δει εμενα στη παραλια ποσο ερημικη γινεται, γιαυτο το λες!!!!!! χαχχαιχιχιιιχαιιχαιιιαχ

μαρινακι αχ αχ αχ εγω θελω την μπλε ξαπλωστρα!!!!! :P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos σκασίλα μας!Σιγά μην κλειστό εγώ μέσα επειδή έχω 2-3(Αυτό που απάντησες είναι "Ψέμα")ραγάδες!Σε όποιον δεν αρέσουμε ας κοιτάει από την άλλη!:P

Μαρινακι το Σάββατο θα είμαι Πασαλιμάνι για βάπτιση!Στην Αγ. Αικατερίνη!Άσχετο!:woohoo: :woohoo: :woohoo: Απλά ήθελα να πω και εγώ κάτι που να έχει σχέση με Πειραιά!:blink::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ!!!! ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΟ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗΣ ΣΤΑ ΣΟΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΤΣΕΧΙΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΗ ΜΟΥ,(ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ) ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΗΣ ΠΡΑΓΑΣ ΦΟΒΕΡΗ!!!! ΑΛΛΑ ΚΡΙΜΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ (ΓΑ....Ο) ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΑΛΙ:( :( ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΑΘΗΝΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ:( :( ΕΛΠΙΖΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΕΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!;) ;) ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΨΙΛΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ MSN ΑΛΛΑ ΕΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ,ΟΠΟΤΕ ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΤΕ ΜΕ MAIL MONO ,ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!;) ;) :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Steisi τον ξερω τον αχινο φυσικα... πριν 1 χρονο εμενα πανω απο την πισινα... ωραιο μερος για συναντηση κοριτσια η πισινα... εχει και παρκιν και Κυριακη πρωι θα ειναι και πολυ χαλαρα... να το κανονισουμε...:P

Ουαου!!!!!!!!!!!!!!!!! Μακαρι να το κανονισουμε!!!! Δεν ξερω ομως τι θα γινει με τα βλασταρια σας!!!! Θα μπορεσουμε να τα κρατησουμε να μη πεσουν μεσα στο νερο?????????????????:P :P Φανταζεστε σκηνικο?? Πολυ γελιο!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

steisi το γελιο θα ειναι οταν θα πεταξω την δημητρουλα στο νερο!!!! εκει φαντασου σκηνικο!!!! χιχιχιχι!!!!!!! για να μαθει να λεει οτι εχει 2-3 ραγαδες!!! αφου εχει μονο μια!!!! :P καλα τωρα σοβαρα,μιλαμε για πολυ ραγαδα εχω κανει!!!μια αδυνατιζω μια παχαινω,τα εχει παιξει το δερματακι μου!!!!! απαπα χαλιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μαζι σου ουτε εγω θελω φετος να βγω στην παραλια (θα φυγουν ολοι!!!!!!!! μα ΟΛΟΙ!!!!!!!!!!) αλλα τι να κανω που πρεπει να πηγαινω το μικρο γοργονακι-μπεμπουλη για μπανιο????? ααααχχχχχ η θυσια της μανας:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: τι να κανω λοιπον πρεπει ερημικη δεν βρησκω εδω κοντα οποτε θα βγει το μοσχαρακι γαλακτος στην πλαζ και τοτε θα εχω μια υπεροχη ερημικη παραλια για παρτυ μου χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια μπεμπουλης , θα πηγενουμε στη παραλια εμεις για να αδειαζει και μετα θα φωναζουμε και τις αλλες!!!!!!!!!! χιχιχιχιχιααιχαιαιχχαιαιαχιαιιαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παμε όλοι μαζίιιιιιιιιιι σε μια παραλίαααααααααααααααα!!

Θα χω πάρει μαζίιιιιιιιι τη θεία τη Λίααααααααααααααααααα!!

Θα βγαλουμε τις κορμάρες μας σε κοινή θέα??????????????

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Παμε όλοι μαζίιιιιιιιιιι σε μια παραλίαααααααααααααααα!!

Θα χω πάρει μαζίιιιιιιιι τη θεία τη Λίααααααααααααααααααα!!

Θα βγαλουμε τις κορμάρες μας σε κοινή θέα??????????????

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!!!!!

Καλώς το μου!Καλά Ε!Σε πάω!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα με την φορα που εχουμε παρει μας βλεπω να φτιαχνουμε κατασκηνωσεις MAMMYLAND!!!!

καμια υποψηφια για ομαδαρχης???? η θεση του φωτογραφου ειναι καλυμενη ουχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχχχχ!! Θέλω και εγώ παραλίαααα!! Με το καρπουζοκοιλάκι μου!! Δεν με νοιάζει! Ας σκέφτονται ότι θέλουν οι άλλοι!! Αν μου επιτρέψει ο γιατρός να πάω... δεν το συζητώ... Κάθε μέρα θα πηγαίνω μέχρι να γεννήσω!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

mikroulaxristos σκασίλα μας!Σιγά μην κλειστό εγώ μέσα επειδή έχω 2-3(Αυτό που απάντησες είναι "Ψέμα")ραγάδες!Σε όποιον δεν αρέσουμε ας κοιτάει από την άλλη!:P

Μαρινακι το Σάββατο θα είμαι Πασαλιμάνι για βάπτιση!Στην Αγ. Αικατερίνη!Άσχετο!:woohoo: :woohoo: :woohoo: Απλά ήθελα να πω και εγώ κάτι που να έχει σχέση με Πειραιά!:blink::huh:

Δημητρουλα μου πολυ ωραια εκκλησια η Αγια Αικατερινη... τι ωρα ειναι η βαπτιση; καλα να περασετε σας ευχομαι...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

dimitroula29 έγραψε:

Δημητρουλα μου πολυ ωραια εκκλησια η Αγια Αικατερινη... τι ωρα ειναι η βαπτιση; καλα να περασετε σας ευχομαι...:)[/quote:2t7l5a00]

Μαρινακι μου είναι στης 8 το βράδυ!Ελπίζω να έχει δροσίσει!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα θα ειναι... παρε και καμια ζακετουλα καλου κακου... εμεις βγηκαμε χθες μια βολτα στο Πασσαλιμανι και παγωσαν τα μπρατσακια του... του εβαλα ζακετουλα...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Ααααχχχχ!! Θέλω και εγώ παραλίαααα!! Με το καρπουζοκοιλάκι μου!! Δεν με νοιάζει! Ας σκέφτονται ότι θέλουν οι άλλοι!! Αν μου επιτρέψει ο γιατρός να πάω... δεν το συζητώ... Κάθε μέρα θα πηγαίνω μέχρι να γεννήσω!! :laugh:

καλε φιλεναδα εγω οταν βλεπω στη παραλια καμια εγκυουλα με το μαγιουδακιτης και την κοιλιτσα της και καθεται στη θαλασσα και δροσιζεται και βρεχει και την κοιλιτσα τρελενομαι! ειναι πολυ γλυκουλες,εχει τυχει να δεις???? φυσικα και να πηγενεις στη θαλασσα, ομως οχι στον ηλιο.. να βαζεις τις κρεμουλες τις ειδικες που κανει και να καθεσαι και εκει που σκαει το κυμα,μια χαρα δροσουλα....εχω δει μια φορα μια εγκυουλα με μια μεγαλη κοιλιτσα και καθοταν ετσι,ηταν για φωτογραφια!!!! γλυκα! και ειχα πιασει κουβεντα εγω και μου ειπε οτι επειδη σε 2 μηνες θα γεννουσε,δεν την αφηναν να κολυμπησει,αλλα να καθεται εξω εξω να χαλαρωνει και να δροσιζεται ηταν απιστευτη ανακουφηση και χαλαρωση!!!!!!!

αλλα οταν πηγενουμε θα φορας καπελο,ε???????? αλλιως δεν σε αφηνω!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως όταν μπήκα στο μήνα μου, έφυγα για το χωριό του άντρα μου για 15 μερούλες. Πήγα στο μαιευτήριο μαυρισμένη!!

Ρε κορίτσια σας πληροφορώ οτι ήταν η μόνη φορά που δεν ντρεπόμουν για το σώμα μου!! Η κοιλιά μου ήταν το κάτι άλλο!! χαχαχα

Άσε δε την ανακούφιση που αισθανόμουν καθε φορά που βούταγα!! Μου έφευγε ένα βάρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε σισσυ αυτο πιστευω και εγω για τις εγκυουλες!!! εδω γενικα οι γυναικες το καλοκαιρι,οπως και ολος ο κοσμος, ζεσταινεται και σκαει,και με ενα μπανακι στηθαλασσα αμεσως δροσιζομαστε και ερχομαστε στα ισα μας!!! οποτε οι εγκυουλες που εχουν και το γλυκο βαρος της κοιλιτσας και με τις ορμονες στο φουλ, ενα μπανακι στη θαλασσα θα ειναι βαλσαμο!!! οσες εγκυουλες εχω δει στη θαλασσα,βγαινουν με ενα χαμογελο....σαν να ξαναγεννηθηκαν!!!!!! ασε που ειναι το πιο γλυκο θεαμα να βλεπεις κοιλιτσες ομορφες!!! εγω μολις δω,αρχιζω τα ''φτου φτου''!!!!! μη τις ματιασω!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!

Να θυμίσω πως η συνάντηση είναι αύριο Κυριακή,

31/5 και ώρα 5.30 μ.μ., στον παιδότοπο ΜΠΑΚ ΜΠΑΚ FUN PARK

http://www.e-pireas.gr/index.php?option ... Itemid=514.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...