Μετάβαση σε περιεχόμενο

thelo tin gnomi sas!!!!!!!!!


hai

Recommended Posts

kalimera koritsia.tha ithela tis gnomes sas.mpaino kateytheian sto thema.eixa teleutaia periodo stis 27/4/09 thelo na sas po pos exo stathero kiklo kathe 28 imeres.ekana agkalitses stis 6/5/09 kai simera epidi den antexa ekana test kai mou vgike arnitiko.to xerw voiastika alla mipos iparxei mia mikri pithanotita na gino manoula?filia se oles sas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περι ωορηξιας πολυ λιγα γνωριζω..αλλα πιστευω πως οταν κανεις ερωτα παντα υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης

Γιατι ομως βιαζεσαι ..θα σε μαλωσω:silly: Και να εισαι εγκυος πιθανοτατα δεν μπορει να φανει απο τωρα στο τεστ.. Αδικα το εκανες

Κανε το μετα την καθυστερηση την 29η ημερα αφου εχεις σταθερο κυκλο 28 ημερων

Ευχομαι ο,τι επιθυμεις να συμβει!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα hai!!!!νομιζω πως ειναι λιγο νωρις για να κανεις τεστ!!!ποιο τεστ εκανες?εγω θα σου προτετεινα να κανεις το self clear,γιατι εμενα αυτο μου εδειξε με 3 μερες καθυστεριση,το predictor μου ειχε βγει αρνητικο!!!κανε λιγες μερες υπομονη και σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπη μου, η οωρρηξία πραγματοποιείται στη μέση του κύκλου!

Το ωάριο μπορεί να ζήσει μέχρι και 2 24ωρα!

Τα σπερματοζωάριο, όμως, μπορούν να ζήσυον μέχρι και 6 μέρες!

Άρα έχεις ελπίδες!

Γιατί, όμως, δεν έκνες κι άλλες αγκαλίτσες;

Θα βοηθούσανε περισσότερο!

Να μη βιάζεσαι με τα τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηαι, και εγω αδιαθετησα στις 23/4 και τρώγομαι να παρω τεστ αλλα νομιζω ειναι νωρις και θα μου δειξει ετσι κια αλλιως αρνητικο.Ο κυκλος μου εχει αποκλιση 3-4 μερες. Αλλα για σενα νομιζω ειναι πολυ νωρις.Ακομη δεν εχεις συμπληρωσει 28 μερες.Όποτε μην απογοητευεσαι έχεις μελλον ακομη. αντε ευχομαι να δουμε το + συντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ,ΑΠΛΑ Η ΟΡΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΧΝΕΥΣΙΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ.ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΕΙΜΑΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ.ΟΥΦ!ΘΑ ΔΟΥΜΕ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα hai!!!!!!!! και εγω εχω κυκλο 28 ημερων και εκανα αγκαλιτσες για πρωτη φορα ελευθερα την 14η μερα (απο την εναρξη της περιοδου )και τωρα εχω ενα μπεμπουλη 10 μηνων απο οτι μου ειχε πει ο γιατρος μου αγκαλιτσες ειναι χρησιμες:laugh: απο την 10η μεχρι την 15η μερα

παντως αν εχεις υποψιες για νινακι υπαρχει και τεστ που διχνει απο την ημερα της συλληψης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an ypothesoume oti i worriksia sou egine stis 10/5 afou exeis stathero kyklo 28 hmerwn tote exoun perasei mono 8 meres apo tin pithani syllipsi.akoma kai me ta pio euaisthita test egkymosinis tha itan dyskolo na anixneutei i ormoni apo toso nwris an kai den einai apithano na tin entopisei.gia na eisai pio sygouri kane to test 10 meres meta thn pithani sillipsi .tote mporeis fysika na kaneis kai xoriaki se mikrobiologiko ergastirio!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki mou.ekana to clear blue .eixa kanei paleotera to self clear kai mou eixe vgei thetiko kai istera ego adiathetisa.opote na eimai ilikrinis den to empisteuomai to self clear.tha kano ipomoni na dw an tha mou erthei i periodos.alla den pairnane grigores imeres :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Βουλα, η αληθεια ειναι οτι χθες δεν αντεξα και εκανα τεστ με self clear και βγηκε αρνητικο, ειναι νωρις ομως. απότι φαινεται μαλλον αρνητικο θα παραμεινει.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΔΥΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΘΕΤΙΚΟ. ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΤΗΝ ΔΩΔΕΚΑΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.:P ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX!!!!!KORITSIA MIN AGXONESTE!!!!!

K EGO OTAN EMINA EGYOS TO TEST ITAN ARNITIKO.EKANA TIN XORIAKI K EDIKSE OTI PERIMENA MORAKI.K TORA EXO TO ASTERAKI MOY,TIN PRIGIPISA MOY POY EINAI 2 1/2 MINON K MOY XAMOGELAEI K EGO LIONO....TELIOS XAZOMAMA.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...