Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;;


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ.ΕΙΜΑΙ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΟΥ;ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ Κ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΡΙΝ 7 ΜΗΝΕΣ Κ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ,ΤΟ ΕΧΑΣΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΣΤΙΣ 24 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΠΤΥΣΟΤΑΝ Κ ΕΙΧΕ Κ ΕΝΑ ΣΠΑΝΙΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ Σ'ΑΥΤΗ ΤΗ ΝΕΑ ΑΡΧΗ Κ ΟΛΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι καταρχας να σε καλοσωρισω στην παρεα μας και ευχομαι να σε βοηθησουμε σε οτι απορια εχεις..Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!ειναι φυσιολογικο θα ελεγα και γω στην αρχη ειχα κανονικα πονους περιόδου..πρησμενο και φουσκωμενο στηθος..πονοι στη μεση..υπνηλια κ.τ.λ..Λοιπαμαι γι αυτο που σου συνεβη στο παρελθόν καθε εγκυμοσυνη ειναι ομως διαφορετική!!!μην στεναχωριεσαι και πανω απ ολα να εχεις πιστη και να κανεις θετικες σκεψεις!!!ολα καλα θα πανε!!αυτο να σκεφτεσαι μονο!!και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου αφηνοντας πισω σου τις ασχημες στιγμες του παρελθόντος!!!!

φιλακια ευχομαι να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!ΑΠΛΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΣΤΗΘΟΣ,ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ.ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΦΟΒΙΑ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΛΑ..ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ 40 ΗΜΕΡΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΞΑΠΛΑ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ,ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΗ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ Κ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ.ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ.ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κι από μένα! Λυπάμαι γι'αυτό που σου συνέβη, είναι πραγματικά λυπηρό! Αλλά μην στενοχωριέσαι! Δεν σημαίνει ότι επειδή κάτι συνέβη θα συμβαίνει κάθε φορά! Αυτή τη φορά θα είναι όλα τέλεια!

Όσο για τα πονάκια, είναι φυσιολογικά! Και εγώ τα είχα! Και ο γιατρός μου είχε πει ότι είναι απολύτως φυσιολογικά! Είναι επειδή μεγαλώνει η μήτρα ώστε να φιλοξενήσει το θαυματάκι σου!!

Καλή συνέχεια, εύχομαι! Να έχεις μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη! Θα χαρώ να τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες και ευχομαι να πανε ολα καλα, δεν εχω τις γνωσεις να σου απαντησω σε αυτο που ρωτας αλλα θα σου πω οτι με θετικη σκεψη και πολλες ερωτησεις στον γιατρο σου ολα θα πανε καλα, λογω του ιστορικου σου μαλλον θα πρεπει να μη προχωρας σε συμπερασματα απο μονη σου και να "ενοχλεις" τον γιατρο σου για το παραμικρο

σου ευχομαι να πανε ολα καλα και σε λιγο καιρο να κρατας το μωρακι σου αγκαλια...και μη ξεχνας, ολα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ!ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ Κ ΕΓΩ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΠΕΡΣΥ 24 ΜΑΙΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ καλως ηρθες κοριτσι μου στην παρεα μας, ναι τα πονακια ειναι κατι πολυ συνηθησμενο στους πρωτους μηνες ισως να εχεις διαβασει κ αλλα ποστ με αναλογο θεμα,τα ειχα κ εγω ως τον 4 μηνα περιπου,λυπαμαι για την ατυχη καταληξη της προηγουμενης εγκυμοσηνης σου αλλα αυτο δε σημενει πως θα συμβει ξανα το ιδιο,εξαλου καθε εγκυμοσηνη ειναι διαφορετικη, σου ευχομαι λοιπον αυτη τη φορα να κρατησεις στην αγκαλια σου το αγγελουδι σου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσαι ειναι υσιολογικα τα πονακια. Υποχωρούν συνηθως στο 2ο τριμηνο και επανερχονται πλησιαζοντας τση γεννα! Με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKAKI έγραψε:

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ!ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ Κ ΕΓΩ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΠΕΡΣΥ 24 ΜΑΙΟΥ!!!

Καλωσήλθες και καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Κι εγώ την ίδια μέρα παντρεύτηκα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ΒΙΚΑΚΙ καλώς ήρθες στην παρέα μας,τα πονάκια είναι φυσιολογικά στην αρχή της εγκυμοσύνης .Εγώ τα είχα μέχρι τα μέσα του τρίτου μήνα (πόναγα χαμηλά στην κοιλιά στην αριστερή πλευρά) και ο γιατρός μου που είχε πει ότι μπορεί να τα προκαλούσε και το έντερο.Οπότε μην αγχώνεσαι και θα πάνε όλα καλά.Λυπάμαι πολύ την προηγούμενη εγκυμοσύνη θα δεις όμως ότι όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...