Μετάβαση σε περιεχόμενο

KORITSIA SOS..!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα TETOULINA μόλις είδα το POST σου και απορώ με κάτι τέτοιους γιατρούς . Και εγώ άλλαξα τον δικό μου στην αρχή της εγκυμοσύνης μου ,ενώ τον είχα αρκετά χρόνια γιατί κάνοντας τις συνηθισμένες προγεννητικές εξετάσεις και ενώ όλα ήταν αρνητικά ,ερμήνευε μια εξέταση διαφορετικά (τοξόπλασμα,που δεν είχα τελικά ) και ήθελε να κλείσουμε άμεσα ραντεβού για έκτρωση για να ρίξω το μωράκι μου .Βέβαια με συμβούλεψε να πάρω εγώ !!!!! ένα τηλ.στο Αττικό νοσοκομείο που είναι εξπέρ στο θέμα αυτό μπας και μου δώσουν καμία αντιβίωση και το σώσουμε ... όταν τους πήρα γιατί είχα αγχωθεί πολύ με το θέμα και τους διάβασα τα αποτελέσματα γελούσανε!!!

Κάνε λοιπόν κοριτσάκι μου την χορειακή και μετά βλέπεις τι θα κάνεις.Ελπίζω και περιμένω τα ευχάριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετουλίνα κι εγώ βρίσκομαι σε αναμονή της σιχαμένης και όσο κι αν με τρώει να αγοράσω τεστ, δεν πρόκειται να με αφήσω. Έχω σκοπό να πάω Τετάρτη ή Παρασκευή να κάνω χοριακή.

Είναι πολά τα παραδείγματα με αυτά τα τεστ. Γνωστή ήταν έγκυος και δεν το έδειξαν δυο τεστ παρόλο που είχε πολλές μέρες καθυστέρησης.

Σου εύχομαι η χοριακή να δείξει ότι έχεις μωράκι στην κοιλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετουλινα ευχομαι να εχεις το ποθητο αποτελεσμα ,μακαρι !!!

Αλλα κι ετσι να μην ειναι θα μπορεις ανετα πλεον και χωρις φοβο να παρεις τη θεραπεια που λεει ο γιατρος

Μιλινα ευχομα και σ εσενα υπομονη μεχρι το τελος της εβδομαδας και καλα αποτελεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε κοπέλα μου μία χοριακή. Καμιά φορά μερικοί γιατροί γίνονται κυνικοί και δεν μπορούν να καταλάβουν την αγωνία μας. Βρες κάποιον που θα σε κάνει να αισθάνεσαι οικειότητα και ασφάλεια και στον οποίο θα μπορείς να εμπιστευτείς την υγιεία του παιδιού σου. Καλά αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Τετουλίνα κι εγώ βρίσκομαι σε αναμονή της σιχαμένης και όσο κι αν με τρώει να αγοράσω τεστ, δεν πρόκειται να με αφήσω. Έχω σκοπό να πάω Τετάρτη ή Παρασκευή να κάνω χοριακή.

Είναι πολά τα παραδείγματα με αυτά τα τεστ. Γνωστή ήταν έγκυος και δεν το έδειξαν δυο τεστ παρόλο που είχε πολλές μέρες καθυστέρησης.

Σου εύχομαι η χοριακή να δείξει ότι έχεις μωράκι στην κοιλίτσα!!

KALISPERA MILINA!

EGO PRIN ENA XRONO EKANA EKSOSOMATIKI K 2 MERES PRIN APO TIN HMEROMINIA POY EIPE O GIATROS NA KANO XORIAKI EKANA TEST K BGIKE ARNITIKO.EYTIXOS H XORIAKI EDIKSE OTI HMOYN EGYOS!!!

GI'AYTO KANE YPOMONI 2-3 MERES AKOMA.

:) KALA APOTELESMATA:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA φαντάζομαι την απογοήτευσή σου...

Με όλα αυτά που έχω διαβάσει και ακούσει, τρέμω να κάνω τέστ. Δεν αντέχω να ξαναδώ αρνητικό. Έχω κάνει τόσα πολλά...

Γι' αυτό λοιπόν χοριακή και πάλι χοριακή!

Τετουλίνα βγήκαν τα αποτελέσματα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Τετουλίνα ακόμη παιδεύεσαι? Μέχρι τώρα θα ήξερες το αποτέλεσμα αν από την αρχή έκανες χοριακή!!!

Εγώ τον Φεβρουάριο πέρασα ίδια κατάσταση με την δική σου. Είχα καθυστέρηση περίπου 20 ημέρες και λογικό είναι να πιστεύω ότι είμαι έγκυος!!! Τι πιο φυσιολογικό να κάνω τεστ? Και τα δύο που έκανα ήταν αρνητικά!!! Λογικό είναι να πάρω μια ψυχρολουσία από το αποτέλεσμα.

Πήρα τον γιατρό μου τηλέφωνο και με παρέπεμψε να κάνω εξέταση χοριακής και φυσικά δεν μου έδωσε κάποια αγωγή με φάρμακα από το τηλέφωνο χωρίς να με εξετάσει ο άνθρωπος!!! Ήθελε πρώτα να δει τα αποτελέσματα της χοριακής,τα οποία ήταν αρνητικά και μετά να μου δώσει την ανάλογη θεραπεία.

Σου συνιστώ σε πρώτο στάδιο να κάνεις χοριακή και σε δεύτερο να αλλάξεις γιατρό!!! Απαράδεκτο να σου δώσει φάρμακα από το τηλέφωνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

VOYLA φαντάζομαι την απογοήτευσή σου...

Με όλα αυτά που έχω διαβάσει και ακούσει, τρέμω να κάνω τέστ. Δεν αντέχω να ξαναδώ αρνητικό. Έχω κάνει τόσα πολλά...

Γι' αυτό λοιπόν χοριακή και πάλι χοριακή!

Τετουλίνα βγήκαν τα αποτελέσματα???[/quo

KALISPERA MILINA!!!!

H ALITHIA EINAI OTI STIN ARXI APOGOITEYTIKA,ALLA META SKEFTIKA OTI GIA NA EIPE O GIATROS NA KANO XORIAKI META APO 2-3 MERES MPOREI NA EINAI LATHOS TO TEST K ETSI PROSPATHISA NA SKEFTOME THETIKA.GI'AYTO KALYTERA XORIAKI GIA NA EISAI SIGOYRI!!!!!!

KALA APOTELESMATA!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...