Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΕΒΑΣΑ ΠΙΕΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!


Recommended Posts

κοριτσακι μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα σημερα.ευχομαι την επομενη φορα που θα πας σε γυναικολογο{οχι σαν κι αυτο το καθικι}να εισαι και εγκυουλα.εγω αντιμετωπιζω κατι αλλο,η γυναικολογος μου εχει παρα πολυ κοσμο και φαινετα οτι προσπαθει να σε διωξει κατευθειαν.σκεφτομαι να κανω σπερματευγχυση αλλα θελω να βρω καποιον αλλο γιατρο. ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ-Α ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι που καποια τερατα αποκαλουνται γιατροι....το λιγοτερο που του χρειαζεται ειναι ξυλο!!!Θα επρεπε να ειχες τον αντρα σου μαζι απ εξω και να εμπαινε μετα και να του τα χωνε....επρεπε να πας στον διευθυντη....τι να πω....επρεπε να του πεις κατι!!!!Δεν καταλαβα δεν τα πληρωνουμε τα τομαρια?????Τα παιρνω αφανταστα....βρισκουν και τα κανουν....ετσι πηγε μια φορα να μου κανει και μενα μια και της βγηκε ξινο....με ειδε μικρη μαζεμενη ειπε θα της την πω αλλα ειλικρινα μεταμορφωνομαι με κατι τετοιους ανθρωπους....λεμε τωρα...ανθρωπους..!!!!Ολο το νοσοκομειο με ακουσε!!!!!!!!!!!!!!Τι να πω....παει περασε....ηρεμησε μην δινεις σημασια πια αλλα μην επιτρεψεις σε κανεναν πια να σου μιλαει ετσι!!!Τι ειναι Θεοι???Αν και σιγουρα ετσι νομιζουν!!!Ολα θα πανε καλα καλη μου....συνεχισε να εχεις θετικη σκεψη και απλα βρες καποιον καλο γιατρο...ειναι σημαντικο!Σου ευχομαι οτι καλυτερο κοπελα μου ολα να βρουν τον δρομο τους,το ιδιο και το σπορακι!!!!και συγνωμη για το ξεσπαμα δεν κρατιεμαι με κατι τετοια

!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...