Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΕΒΑΣΑ ΠΙΕΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΙΝΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΤΕ, ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ 2 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΝΑΝ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ ΓΙΑΤΡΟ (ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΗΠΙΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΩ), ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60. ΕΙΧΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΠΑΦΗΣ. ΗΤΑΝ ΕΙΡΩΝΙΚΟΣ, ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΑΠΑΙΣΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ. ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ. ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΛΑΤΙΣΣΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ ΔΙΟΤΙ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΝΩ ΛΕΦΤΑ, ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ.ΕΘΑΨΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ 2 ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ. "ΚΑΙ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΣ, ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?". ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑΡΑΓΜΕΝΗ, ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑ ΠΙΕΣΗ, ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ. ΜΟΥ ΠΗΡΕ 120 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΕΡΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, ΕΙΧΑ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ. ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΜΠΟΓΥΑΛΟ. ΕΤΟΙΜΗ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ "ΕΠΙΣΚΕΨΗ". ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ Ο ΚΑΒΑΛΗΜΕΝΟΣ!ΣΙΓΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ? ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ : ΑΝ ΕΙΧΕ ΚΟΡΗ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΤΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ohmy:

και του εδωσες 120 ευρο για να σε προσβαλει????

αν ξαναπας τουλαχιστον κατεγραψε σε ενα κασετοφωνακι η στο κινιτο σου αυτα που θα σου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδαληνη το περασα και γω αυτο τον περασμενο μηνα πηγα να παρω μια δευτερη γνωμη απο ενα ΜΠΑΜΠΟΥΛΑ!!!Με εκανε κομματια και τι δεν μου πε κ ενας τροπος απαπαπαπα!!!!!Δεν αλλαζω τον γιατρο μου με τιποτα!!!Αποφασισαμε τον Ιουλιο να κανουμε εξωσωματικη και ειμαι πολυ χαρουμενη γι αυτο!!!Ανυπομονω να ρθει ο Ιουλιος!!!!!!!!!:) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ. ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΟΥ, ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩΣΑ ΚΑΜΙΑ ΜΠΟΥΝΙΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδαληνη πως τον αφησες να σου μιλησει ετσι? Και πηρε και 120 ευρω.

Δηλαδη οση ωρα ησουν εκει δεν σου ειπε τιποτα? Αχ αυτοι οι γιατροι .Και γω ειμαι προβληματισμενη πανω στο θεμα του γιατρου..Προσπαθησε να τον ξεχασεις και ηρεμησε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οποια και να ηταν στην θεση σου θα ειχε μεινει αναυδη !!!!!!!

Απλα αν αποφασισεις να ξαναπας και μπορεις να τον καταγραψεις κανε του μια καταγγελια στον ιατρικο συλογο ωστε να μαθει να συγκραταει την γλωσσα του αν δεν μπορει να σεβεται τον ανθρωπο που εχει μπροστα του:angry: :angry: :angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΕΤΣΙ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΠΑΝΟΣ.SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΑΛΛΑ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕ!ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ "ΕΧΩΝΕΣ" ΚΑΙ ΕΣΥ..ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟΣΑ ΑΣΧΗΜΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΠΡΕΠΕ..ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΛΕΓΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΦΕΥΓΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΤΣΙ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΥΤΟΙ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΡΔΙΑ...ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ ΤΕΤΟΙΑ ΛΟΓΙΑ.ΑΣ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ.ΕΧΩ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ.ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ...;):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως ολα για τα λεφτα οπως εγραψα σε ενα ποστ κι εμενα η πρωτη γυναικολογος,17 χρονων κοριτσακι να μου λεει οτι εχω ενα σωρο προβληματα χωρις να εχω τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blink::blink::angry:

Εντελώς απαράδεκτος...... Μακάρι να είχες το κουράγιο να τον βρίσεις και να φύγεις χωρίς να πληρώσεις...Αλλά εκείνη την ώρα, μεσ'τον πόνο σου και την αγωνία σου είναι πολύ δύσκολο να κάνεις κάτι τέτοιο φυσικά.... Και αυτό εκμεταλεύονται κάτι τέτοιοι...και καλά γιατροί...:angry:

Μαγδαληνή μου ξέχασε το...πες ότι δεν πήγες ποτέ και μην το σκέφτεσαι άλλο και συγχίζεσαι. Άλλωστε σίγουρα σε λίγο καιρό θα μείνεις εγκυούλα και όλα αυτα θα είναι παρελθόν :)

Σε φιλώ και σου εύχομαι να έρθει γρήγορα ένα μωράκι και να μη χρειαστεί να αντιμετωπίσεις πάλι τέτοιου είδους μ.....ς!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρώτον: Δεν μπορώ να καταλάβω με τι μούτρα δίνουν αυτόν τον όρκο στον δόλιο Ιπποκράτη! Θα τρίζουν τα κόκκαλα του καημένου! Για φακελάκια είναι μόνο και πως να τα αρπάξουν!

Δεύτερον: Κακώς τον πλήρωσες! Εγώ θα τον έβριζα αν με προσέβαλλε κατ'άυτόν τον τρόπο!Και χωρίς απόδειξη! Στην τσέπη του κατευθείαν ο...@#$@#$^^%@%@$@$!!! Δε ντρέπονται ήθελα να'ξερα!!

Μην συγχήζεσαι κοριτσάκι μου! Εγώ θα σου έλεγα να πας πάλι, μ'ένα κασετοφωνάκι να τον καταγράψεις και να του κάνεις καταγγελία!! Μόνη σου ήσουν όταν πήγες εκεί;;; Καλά μιλάμε τώρα τα πήρα μαζί του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε γαμώτο γιατί τους αφήνουμε να μας φέρονται έτσι; Πόσες φορές έχω περάσει μια από τα ίδια και στο τέλος τους πληρώνουμε κιόλας και χωρίς απόδειξη εννοείται..

Τα έχω πάρει με όλους τους δήθεν που θα έπρεπε να είναι πρώτα απ όλα ΑΝΘΡΩΠΟΙ κ μετά γιατροί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω ρε παιδι μου τι ανθρωποι υπαρχουν??

αστον ξεχνατον κοπελα μου δεν αξιζει να ξανααχοληθεις..

αλλα επρεπε να του τα κανεις λαμπογιαλο οντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ενα θετικό βλέπω στην όλη ιστορία που όλοι το παραβλέψαμε!!!:) ΔΕν έχεις κανένα πρόβλημα να μείνεις έγκυος!!:) ΑΠλώς μάλλον λίγο άγχος!!Οπότε χαλάρωσε και άφησε το μυαλό και το σώμα σου ελεύθερο και θα γίνει το όνειρό σου πραγματικότητα!!:) Πάψε να αγχώνεσαι και θα έρθει με το καλό το μωράκι!!!:) Κάι τέτοιους γιατρούς τους κάνουμε delete απο το μυαλό μας οκ????:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μωρε με τον καθενα...ξεχασε το κοριτσάκι μου...ολα θα πανε καλα!

και μενα οι εξετασεις μου δεν εδειχναν τιποτα και τελικα εμεινα με την δευτερη σπερματεγχυση...οκ εσυ μπορει να αργησεις λιγο ακομη αλλα ΘΑ ΕΡΘΕΙ! ολα θα πανε καλα κοριτσαι μου, τις καλυτερες ευχες μου και ελπιζω να μη ξαναπεσεις σε τετοι μαμακα...

α! εγω την εξεταση μετα την επαφη που περιγραφεις την εκανα μριν την σπερματεγχυση στον Σπ. Μηλίγγο επεισης του Αλεξανδρα αλλα εγω τον ειδα εκτος. Δε ξερω αν ειναι ο ιδιος (δε νομιζω ομως)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΙΣΧΟΣ!!:angry: :angry: ΤΙ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!:angry: ΑΝ ΤΟΥ ΤΑ ΧΕΣ ΧΩΣΕΙ ΘΑ ΕΝΟΙΩΘΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΗΡΕΜΗΣΕ, ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΜΕΝΑ ΚΟΡΜΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!;):P ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα έλεγα να στείλεις μία πολύ ωραία επιστολή στο νοσοκομείου, ή να συμπληρώσεις το δελτίο παραπόνων του. Δεν γίνεται να έχει να κάνει με ένα τόσο ευαίσθητο θέμα και να το χειρίζεται έτσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδαληνή μου έχεις απόλυτο δίκαιο. Και τα λεφτά ήταν πάρα πολλά και η συμπεριφορά του απαίσια. Γι αυτό λοιπόν καταστάλλαξε σε ένα γιατρό που θα ξέρει όλο το ιατρικό σου ιστορικό και όλα καλά θα πάνε.

Η ιστορία σου πραγματικά μου θυμίζει στην συνυφάδα μου που προσπαθούσαν για παιδί 4 χρόνια. Έτσι κι αυτή δεν της άρεσε ο ένας και ο άλλος γιατρός και στο τέλος βρήκε έναν πολύ καλό. Συνέχεια εξετάσεις έκαναν και οι δυο και όλα έβγαιναν καλά. Κάνανε και σπερματεύγχυση δυο φορές και στο τέλος εξωσωματική αλλά όλα απέτυχαν. Μέχρι και στον Πάντο έφτασαν, αν έχεις ακουστά που είναι εξπερ στις εξωσωματικές, όμως ΤΙΠΟΤΑ.....

Πέρασε ο καιρός, το πήραν απόφαση ότι δεν θα κάνουν παιδί ποτέ και χαλαρώσανε. Ξαφνικά μετά από λίγο καιρό μαθαίνουμε το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ, έμεινε έγκυος φυσιολογικά..

Περιττό να σου πω για την χαρά όλων μας και πόσο μάλλον γι αυτούς.:woohoo:

Σου εύχομαι λοιπόν αυτό το μήνυμα να μην το ξεχάσεις ποτέ και να σου δίνει θάρρος, πιστεψέ το έτσι θα συμβεί και σε σένα...σύντομα.

Εύχομαι ολόψυχα όλα να σου πάνε καλά!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

Οποια και να ηταν στην θεση σου θα ειχε μεινει αναυδη !!!!!!!

Απλα αν αποφασισεις να ξαναπας και μπορεις να τον καταγραψεις κανε του μια καταγγελια στον ιατρικο συλογο ωστε να μαθει να συγκραταει την γλωσσα του αν δεν μπορει να σεβεται τον ανθρωπο που εχει μπροστα του:angry: :angry: :angry: :angry:

Συμφωνώ απόλυτα! Δεν έπρεπε καν να τον πληρώσεις αφού δεν σου έκανε τίποτα!!! Μην τον αφήσεις έτσι! Του χρειάζεται!

Εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ, ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ ΥΠΝΟΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΟΥ. ΜΑΛΛΟΝ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. Ο ΚΟΠΑΝΟΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ, ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ, ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ.

GILIE ΜΟΥ, ΑΝΤΣΑΚΛΗΣ ΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΚΑΒΑΛΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ¨ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ¨ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΝΑ ΤΟ ΒΡΑΣΩ ΤΟ ΑΞΙΩΜΑ ΤΟΥ!!!). ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΠΗΓΑ.

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...

ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήστε βρε κοριτσια υπαρχουν κατι καθικια:angry: !!!!!:angry: Εγω ειχα μια περιοδο υποτροπιαζουσες κυστιτιδες!!Ειχα παει και γω αναμεσα σε τοσους και σε εναν καθηγητη!ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΑΣΩ!!!ΧΑΛΙΑΑΑΑΑ!!!Και η συμπεριφορα και τουπε και και και......ενα σωρο!!Ειναι κατι γιατροι!Και ειδικα ρε παιδια οι γυναικολογοι που οτι μας λενε παιζει απιστευτο ρολο στην ψυχολογια μας πρεπει να ειναι τυπος!Ολοι οι γιατροι δηλαδη!Εχουν να κανουν με τις ζωες μας!Κανουν λειτουργημα και οχι επαγγελμα!!Και κυρηγματα απο αυτους δεν χρειαζομαστε!!!Ουστ απο κει!!!Και κατι τελευταιο.Γενναγε μια συγγενης μου και εγω θεωρησα να παω να την δω την ωρα που κοιλοποναγε!Ειχε ταλαιπωρηθει πολλες ωρες!ΕΕ μολις ειδα τον γιατρο της εβαλα τα κλαματα!!(ορμονες βλεπετε)Ειχε μια φατσα!!!Δολοφονικη!!Το μοσχαρι!!!!Παναγια μου λεω!!!Μακρυα!!!Σκιαχτηκα!!!Τους λεω συγκινηθηκα και σηκωθηκα και εφυγα!Κοριτσια τον φοβηθηκα!!Μια επιθετικοτητα μια αδιαφορια!!!Αστα να πανε!Ειναι να μη σου τυχει να σου κατσει τετοιος τυπος!!!Μαγδαληνη μου απ'οτι διαβασα εισαι καλυτερα σημερα και θα δεις που θα τα ξεχασεις ολα!Ολοι εχουμε πεσει σε τετοια μοσχαρια!!!Καλη επιτυχια σου ευχομαι και θα δεις θα γινεις συντομα μανουλα!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι απαισιος .. απαραδεκτος..και ο πιο μεγαλος γιατρος της Ελλαδας να ηταν δεν εχει να δωσει τιποτα οταν κουβαλα αυτη τη μικρη ψυχη

Προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...