Μετάβαση σε περιεχόμενο

SALPIGOGRAFIA!


Recommended Posts

GEIA SAS KORITSIA!TELIKA O KALO O GIATROULIS MOU,MOU EGRAPSE THN EXSETASI GIA TI SALPIGGOGRAFIA...THELO NA SAS ROTISO AN KAMIA XSEREI TO KOSTOS GIATI EGO EXO ASFALISI IKA KAI O GIATROS MOU EINAI SE KLINIKI...APO TON ENTHOUSIASMO MOU XSEXASA NA ROTISO..EPISIS MOU EGRAPSE KAI KATI IPOTHETA NA BALO ENA MISI ORA PRIN..XSEREI KAMIA TO LOGO?MPOREI NA PONAEI ALLA DEN ME NOIAZEI KATHOLOU!PAME GERA STON AGONA!HEHEHE!PEITE MOU ESEIS POU EISTE PIO EMPEIRES PLEASE...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gai μου για την τιμη δεν ξερω να σου πω δυστυχως.

Τα υποθετα μαλλον ειναι για να μην πονεσεις. Δεν ειμαι σιγουρη ομως. Ελπιζω να σε βοηθησει καποια κοπελα που ξερει καλυτερα.

Καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GAI MOY ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟΤΕ 150Ε.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΥΠΟΘΕΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΗΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ,ΟΧΙ ΦΡΟΥΤΑ,ΛΑΧΑΝΙΚΑ,ΟΣΠΡΙΑ.

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το υποθετο τι βαζεις (μερικοι γιατροι δεν δινουν καθολου) για να αισθανεσαι λιγοτερο την εξεταση

Δεν ειναι τιποτα για να ανυσηχεις παντως Η εξεταση δεν πονα ιδιαιτερα

Σε ιδιωτικη κλινικη με ικα δεν ξερω τι δικαιουσαι Παρε τηλ στην κλινικη και ρωτησε θα σου πουνε τηλεφωνικα για το κοστς και οτι αλλο ..

Εγω ειχα κανει στο Λητω τελη 2007 και πληρωσα 100 ευρω

Επισης αν γραψεις σαλπιγγογραφια στην αναζητηση του φορουμ (πανω δεξια) θα βρεις πολλες πληροφοριες απο κοπελες που εκαναν την εξεταση προσφατα Πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου με το καλο να κανεις την εξεταση και να βγει μια χαρα, κοιτα πονο δε τον λες, απλα ειναι ενα τρανταγμα, μ'αρεσει που το βλεπεις δυναμικα...ετσι εκανα και γω και χαλαρωσα και τιποτα δεν ηταν, ειναι συμαντικο να εισαι χαλαρη...το υποθετο ειναι για τον πονο αλλα εγω δε το ηθελα, για να αισθανομαι ποιο ανετα και καθαρη, οποτε μου εδωσε ενα buscopan, αλλωστε και στο μητερα που πηγα να την κανω με ρωτησαν αν ηθελα να παρω buscopan λιγη ωρα πριν. Ολα να πανε καλα, καλα αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου καλησπερα,εγω εκανα την σαλπιγγογραφια σε γιατρο ακτινολογο ειδικος στην σαλπιγγογραφια πολυ καλος δεν πονεσα καθολου,ουτε πηρα παυσιπονο, λεγεται Στελιος Λιονης απεναντι απο την Αμερικανικη πρεσβεια Λαμψακου 4 210.7799051 κιν. 6944515959.Κοστισε 150 ευρω και σου δινει αποδειξη καιτα παιρνεις απο το ΙΚΑ.

Καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω έκανα τον μάρτιο σαλπιγγογραφία στο ΙΑΣΩ. Πλήρωσα 165 €. Πήρα 2 buscopan 2 ωρες πριν την εξέταση. Είναι για να μην πονάμε απο τις συσπάσεις της μήτρας κατά την εξέταση... γενικά δεν πόνεσα με την εξέταση. (λίγο ενόχληση οταν μου εβαλαν τον κολποδιαστολέα). Πήγαινε γερά με τσαμπουκά!!!! και πες μας τα νέα σου...

αααα και μην ξεχάσω... για του επόμενους 3 μηνες μετά τη σαλπιγγογραφία λέγεται οτι συλλαμβάνουμε πιο εύκολα γιατι ανοιγουν οι σαλπιγγες...

Καλή επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΡΚΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ,ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gai καλημερα .Μια φιλη μου εκανε τον Οκτωβριο στη θεσσαλονικη στην ευρωδιαγνωση και πληρωσε 130 .Απο οτι μου ειπε υποθετο δεν της βαλανε

Οσο για το Ικα απο τα 130 πηρε μονο 15 ευρω πισω εκανε ενσταση και πηρε νομιζω αλλα 50 ευρω .Παντως δεν πηρε πισω ολα τα χρηματα που εδωσε..Ευχομαι να σου πανε ολα καλα μετην εξεταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia tin ekana telika ola pigan teleia!eimai mia xara eipe o giatros kai den thelei na me xsanadei mexri to telos tou xronou!hehehheouf mou efuge kai ayto to baros...tora mou edose antibiosi ta vibramicin(antimukitika)tha ta perno 4 meres...eperne kamia tetoia antibiosi ?kai kati akoma molis teleisei na xsanakano prospatheies i paei aytos o minas?eyxaristo ek ton proteron filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...