Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούρια στην παρεούλα της μανουλοχώρας....


abou

Recommended Posts

κοριτσι μου καλως μας βρηκες!!! ειμαι η αναστασια και εχω εναν μπεμπουλη 10 μηνων σου ευχομαι η κοιλιτσα σου να εχει ενα μικρο σπορακι και να μαθουμε συντομα νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ 28 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ 2 ΜΗΝΩΝ(ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ) ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, σας ευχαριστώ πάρα πολύ ΟΛΕΣ για την ανταπόκριση!!!

Παρόλο που ο καιρός ζεσταίνει, είναι ΠΑΝΤΑ ευπρόσδεκτη μία τόσο ΖΕΣΤΗ αγκαλίτσα!!!!!!!!

:) :woohoo: :P

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που είστε στην προσπάθεια, πολύ πιο σύντομα απόσο περιμένετε, να δείτε-ακούσετε τις "επιθυμητές" τιμές εγκυμοσύνης!!!! ;)

Μπαίνω και βγαίνω όποτε μπορώ στο φόρουμ,

Παίρνω(στην κυριολεξία) την... ΔΟΣΗ μου:) και συνεχίζω....!!!

Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες και σε όσες έχετε απο σποράκι μέχρι ολόκληρο παιδάκι στην κοιλίτσα, ένα απαλό χαδάκι!!!!

ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜάκια!!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Abou! Καλωσηλθες στην παρεουλα του mammyland!Εγω είμαι η Αυγή, 27 χρονών και ειμαι στον 3ο μήνα της εγκυμοσυνης. Κι εγω με αφορμή τις ιδιες αποριες μπήκα στο φορουμ... καθυστερηση με σταθεροτατο κύκλο κτλ. Και τελικα το μαμυ ήταν οντως γουρλίδικο! Εύχομαι το ίδιο και για σένα:P ! Να μας πεις νέα μολις μαθεις ε;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Abou, καλώς ήρθες κι από μένα! Εύχομαι ολόψυχα να έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου! Κι αν δεν είναι αυτόν τον μήνα θα είναι τον επόμενο! Μην στενοχωρηθείς και προπαντώς μην αγχώνεσαι! Το mammyland όπως σου είπαν και τα κορίτσια είναι γουρλίδικο! Έτσι μπήκα κι έγω με απορίες για την καθυστέρηση που είχα και τελικά ήμουνα έγκυος! Μου έφερε πολύ τύχη!! :) Όσο για μένα είμαι η Έλενα 27 χρονών, περιμένω το καψουράκι μου μέχρι 6 Αυγούστου! Είναι το πρώτο μου και είναι αγοράκι! Θα χαρώ να τα λέμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

abou καλως ηρθες!!!!!και εμεις σαν και εσενα!δεν κανουμε ολοκληρωμενη προσπαθεια!και δεν εμεινα εγκυος!!!οποτε μαλλον δε πιανει ετσι!αν και λενε οτι υπαρχουν λιγες πιθανοτητες!

αλλα ΟΛΑ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

και εγω οταν προτομειναμε μαζι ηθελα πολυ!αλλα τωρα λεω γιατι να μη χαρω το γαμο μου και μετα να φουσκωσει η κοιλιτσα???????????:P

φιλιαααααααα:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Abou και απο μενα.Καλως ηρθες στην πρεα μας.εγω ειμαι η Μαρια 28 χρονων και ειμαστε στην προσπαθεια για baby.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ...ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

abou καλώς όρισες κοπέλα μου στην παρέα μας!!!

εύχομαι να είσαι κοπέλα μου έγκυος!!!αλλά και αν δεν είσαι τώρα μη στεναχωριέσαι...θα έρθει!!!!μακάρι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!!

εγώ είμαι η Θέη 24 χρονών και δεν έχω ακόμα παιδάκια...

φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...