Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑΤΙ????


mk23

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΠΩΣ ΠΑΤΕ?ΕΣΕΙΣ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ??ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο 2ος ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ 1ο ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ..ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΩ ΠΟΛΥ!ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ,ΟΜΩΣ,ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥΣ 2 ΑΥΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ "ΠΕΡΙΕΡΓΑ".:unsure: 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΣΤΑ ΟΥΡΑ..ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ??ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ Ή ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ???:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mk23 soy euxomai na foyskwsei h koilitsa soy poly grhgora :D

Mono tha sou pw na mhn exeis agxos.Mh to skeftesai poly.Apla apolause tis prospatheies oso mporeis.An einai na erthei to ninaki tha erthei,an thelei k o theoulhs.

Egw eimai pandremenh 3 xronia k apthn arxh kaname eleuthera alla den etyxe na meinw egkyos parolo pou den exw kanena provlimma k oute k o andras mou.

K irthe twra k diplo thaumataki :D

Soy deinw euxoyla na erthei poly poly grhgora loipon (lene oti h euxh ths eggyoy pianei) :)

Kai eipame oxi agxos!

Oso gia ta kafe ygra pou les dystyxws de kserw na sou apandhsw :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με την αγαπημένη μου διδυμομανούλα Ελενίτσα.. Σου στέλνω τις καλύτερες ευχές μου για να φουσκώσει όσο πιο γρήγορα γίνεται η κοιλίτσα σου!! Και όχι άγχος!! Εγώ έπιασα στους 3 μήνες προσπαθειών με πολυκυστικές ωοθήκες και κύκλο περιόδου 30 -40 μέρες! Δεν περίμενα ότι θα έπιανα τόσο γρήγορα γι'αύτο δεν το σκεφτόμουνα συνέχεια! Παίζει πολύ σημαντικό ρόλο! Πίστεψε με! Θα έρθει εκεί που δεν το περιμένεις! Τους 2 πρώτους μήνες, μέτραγα, σημείωνα μέρες και τέτοια χαζά, αλλά τον 3ο μήνα είπα φτάνει! Ότι είναι να γίνει θα γίνει! Κι έρχεται το νινάκι...

Όσο για τα καφέ υγρά δεν ξέρω! Αλλά είχα παρατηρήσει και εγώ κάποιες αλλαγές στο σώμα μου από τότε που κάναμε ελεύθερα! Όπως κάποια τσιμπηματάκια την επόμενη της επαφής ! Κάποιες κοπέλες είπαν πως μπορεί όταν γίνει εμφύτευση να βγει λίγο καφέ ή ροζ! Όπως και να 'ναι εύχομαι τα καλύτερα!!! Και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mk23 νομιζω οτι εισαι ετοιμη να γινεις μανουλα!!!! πηρες ευχες απο 2 εγκυουλες(απιστευτο γουρι )!!!!!!!!!!!!!! και οχι απλα εγκυουλες.....καρδουλινακια εγκυουλες!!!!!! οποτε η τυχη ειναι με το μερος σου!!! καλη επιτυχια!!!!! ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:unsure: ELENA,ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ+ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΤΕ.ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΝΑΙ ΕΙΧΑ+ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ,ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ,ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ..ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ??ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ,ΜΟΝΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΝΗΜΑ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ,Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ,ΤΩΡΑ ΑΥΤΑ....ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλημερα

προσπαθεις 2 μηνες, νωρις ειναι για να ανησυχεις, τι ηλικια εχεις? οταν μπηκα σ'αυτη τη διαδικασια ειχα και γω πολλες αποριες, τι μεθοδο αντισυληψης ειχες πριν? μηπως τωρα παρατηρεις περισοτερο το σωμα σου απο οτι πριν αρχισεις τις προσπαθειες? παντως γενικα ειναι καλο να αρχησεις να διαβαζεις το σωμα σου. Ακομη μπορει και να ναι συμπτωματικο αυτο με τα υγρα, να ναι απο κατι ασχετο με γυναικολογικα...χαλαρωσε και ολα θα ερθουν! με το καλο, και μη ξεχνας οτι οσο ποιο πολυ αγαπας τον ανθρωπο σου, οσο ποιο ερωτευμενη νιωθεος τοσο ποιο γονιμη θα εισαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ....!!!!!ΞΕΡΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΠΟΤΕ..GILIE,ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ.ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗΣ..ΕΙΜΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ....!!!!!ΕΧΕΙΣ ΙΣΩΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΜΑ.+ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ 2 ΑΥΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ.ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΗΞΕΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ,ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ+ΗΞΕΡΑ ΠΟΠΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 9 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΞΕΡΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ....!!!!!ΞΕΡΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΠΟΤΕ..GILIE,ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ.ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΜΕΘΟΔΟ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗΣ..ΕΙΜΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ....!!!!!ΕΧΕΙΣ ΙΣΩΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΜΑ.+ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ 2 ΑΥΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ.ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΗΞΕΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ,ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ+ΗΞΕΡΑ ΠΟΠΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 9 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΞΕΡΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...