Μετάβαση σε περιεχόμενο

perasa pola omos den to bazo kato.


Recommended Posts

σουλιτσα μου περασες πραγματι πολλα κοπελα μου αλλα αντεχεις το βλεπω στα λογια σου οτι αντεχεις και ειμαι απολυτα σιγουρη οτι στο τελος θα τα καταφερεις!!!!!! αν αφησεις και λιγακι τον εαυτο σου χαλαρο και ελευθερο θα δεις τα αποτελεσματα απολαυσε το καλοκαιρακι που ερχεται κανε αγκαλιτσες με τον αντρουλη σου και το χειμωνα μπορει να εχεις ενα νινακι στην κοιλιτσα σου φιλακια κοπελα μου και να εισαι παντα ετσι δυνατη και να μην το βαζεις κατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soulitsa kalosirthes sthn parea mas!

Ksero poso dyskolo einai na to vgaleis apo to myalo sou,alla ayto to kalokairi zhse to san na mhn prospatheis gia tipota. Sigoura tha sas voithisei kai tous dyo psychologika...ksanaeroteyteite apo thn arxh kai pou ksereis?Oi ekplhkseis erxontai ekei pou den tis perimeneis :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre koritsia me exete sklabosh me tis eyxoules sas.meta apo to xeirourgio pou ekana den to poli skeutome giati ekana kako ston eauto mou kai ston anroulh mou.tora pia leo opote tgelei o theos.eimai sth fash na apolambano pragmata kai katastaseis me ton antra mou.[kai h ataka mou ....gia oles mas tha fejh]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soulitsa καλωσηρθες στην παρεα του mammy

Eyxομαι συντομα να γινεις μανοουλα.

Παρολες τις ταλαιπωριες σου εισαι αισιοδοξη και αυτο ειναι πολυ καλο..

Λιγη υπομονη χρειαζεται και ολα θα πανε καλα :cheer::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλιτσα αυτα που περασες ειναι σιγουρα σημαντικα και οντως πολλα και ειδικα για την ηλικια σου,αλλα ομως εισαι αισιοδοξος ανθρωπος και γιαυτο θα πετυχεις το θαυματακι!!!!!! και τοτε θα τα ξεχασεις ολα την επομενη στιγμη..... ευχομαι τα καλυτερα και ειμαι σιγουρη οτι θα ερθουν!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιά εύχομαι να σας πάνε όλα καλα και σύντομα να έρθει το σποράκι σας... και εγω έχω 3,5 χρόνια που προσπαθώ για μωράκι... Υπομονή!!! το καλό πράγμα αργει να έρθει δεν λένε????? Φιλάκια και όχι αγχος ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ.3 12 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ, ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΜΑΖΙ, 6 ΜΗΝΕΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΑΡΒΕΚΑΠ , ΣΥΝΟΛΟ 8 ΜΗΝΕΣ ΠΑΥΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ Η 20 ΜΕΡΑ.ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!:) ΔΕΝ ΜΑΣ ΗΡΘΑΝ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!!;) ΠΟΛΛΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΦΙΛΙΑ!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλίτσα μου όντως πέρασες δύσκολες καταστάσεις.

Εύχομαι όλα να πάνε καλά απο δω και πέρα και σύντομα ν' αποκτήσεις μωράκι!!

Να είσαι αισιόδοξη και να μην έχεις άγχος.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ !!!

ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥΣ!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ (ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ) !!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ, ΕΧΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο για την επιμονή και τη δύναμή σου!!!

...και θα δεις που σύντομα θα μας ανακοινώσεις την εγκυμοσύνη σου ....

... και θα γίνεις και συ, όπως και άλλες κοπέλες, παράδειγμα και ελπίδα για τα υπόλοιπα κορίτσια που προσπαθούν...!!!

Καλή καινούρια αρχή και σύντομα με φουσκωτή κοιλίτσα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...