Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΛΗΡΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ?


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ (ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ).ΤΙΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΛΛΑ Κ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ!

ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΛΙΓΑΚΙ,ΠΡΗΣΤΗΚΕ Κ ΣΚΛΗΡΥΝΕ...ΝΟΜΙΖΩ...

ΕΧΩ Κ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΤΟΥ SUPER MARKET ΣΗΜΕΡΑ.ΕΙΧΑ Κ "ΠΥΡΕΤΟ" 37,1 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.

ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΘΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΣΚΛΗΡΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ?

ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ (Ω!ΤΙ ΘΑΥΜΑ) ΤΙΣ LAST 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 30 Κ ΣΤΙΣ 20 ΜΕΡΕΣ(ΜΠΟΡΕΙ ΛΟΓΩ ΑΛΛΑΓΗΣ ΚΑΙΡΟΥ).ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΙΣ 20/4 Κ ΤΕΛΙΚΑ Η ΓΟΝΙΜΗ ΗΤΑΝ Η 16Η.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ .....ΛΕΤΕ.........????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειτονακι μου μακαρι!!!!!!

Αντε πολυ θετικα ειναι ολα αυτα που λες!!!

Εγω παντως θυμαμαι οτι δεν ειχα συμπτωματα.

Μονο το στηθος μου ηταν λιγο πρησμενο αλλα οχι τοσο ωστε να το καταλαβω.

Μαλλον δεν ειχα ιδεα τι γινοταν οποτε μην αγχωνεσαι!

Χαλαρωσε και περιμενε μεχρι να αρχισει ουσιαστικα η καθυστερηση!

Μακαρι να μην ερθει ποτε η ρημαδα η περιοδος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσακι μου να εισαι,αυτο με το στηθος ειναι ενα καλο συμπτωμα.δεν ειμαι μανουλα αλλα οι περισσοτερες ετσι λενε.περιμενε λιγες μερες και κανε μια χωριακη.θα περιμενουμε νεα σου.ΦΙΛΑΚΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου......μακαρι να ειναι θετικα για σενα τα πραγματα....ομως μην δινεις και πολυ σημασια στα συμπτωματα γιατι πολλες φορες απο τη λαχταρα μας τα δημιουργουμε και μονες μας....

ευχομαι να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!

lovie ΜΟΥ Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΚΟΥΚΛΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ COSMOS ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ(ΕΓΚΥΟΣ ΕΛΠΙΖΩ).

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ.ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΓΙΝΕ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ Κ Η ΣΥΛΛΗΨΗ!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Μ΄ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ,ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ,ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ...

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΠΑΛΙ,ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ,ΔΕ ΘΑ ΣΚΑΣΩ.ΠΑΛΙ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ.ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟΧΟ.ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ.

ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΕΛΕΓΧΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ,ΤΟ ΧΩ ΡΙΞΕΙ Κ ΣΤΗ ΜΕΛΕΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ!!!!ΔΙΑΒΑΖΩ ΒΙΒΛΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΤΥΠΟΥ SECRET,THE KEY,H ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΤΛ.ΜΗ ΓΕΛΑΣΕΤΕ ΑΛΛΑ Μ΄ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΞΕΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 26 ΕΤΩΝ. ΕΙΧΑΜΕ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΘΕ 28 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 23 ΜΑΙΟΥ. ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ. ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΞΕΝΙΑ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 29 Κ ΕΙΧΑ ΚΙ ΓΩ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ,ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΠΩΣ Κ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΓΩ(1 ΧΡΟΝΟ).

ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ?

ΕΜΕΝΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΣ,ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ,ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.

ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 20/4,ΤΗΝ Α ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΙΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΔΕΙΞΕ ΘΕΤΙΚΟ,ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ,ΟΠΩΣ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ!!!ΦΙΛΑΙ,ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο, εγώ μετά την ωορρηξία της Τρίτης εχθές έπαθα συχνουρία............... Άσχετο είναι έτσι δεν είναι;;; Πήγα από τις 9 το βράδυ έως τις 12 που κοιμηθήκαμε τουλάχιστον 12 φορές, σηκώθηκα και τη νύχτα και τώρα είμαι στο γραφείο, έχω πάει ήδη μια φορά και θέλω πάλι. Ελπίζω να μην έπαθα καμμία λοίμοξη. Πόσο θα ήθελα να είναι σύμπτωμα,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...