Μετάβαση σε περιεχόμενο

ο κύκλος μου (κ εγώ μαζί) τα έχει παίξει!!!


elpis

Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα!

θα με τρελλάνει ο κύκλος μου κ άντε μετά να τρέχω κ σε άλλους γιατρούς!!!!

όπως έχω αναφέρει κ σε άλλο θέμα, τον προηγούμενο μήνα είχα καθυστέρηση 2 μέρες (απο 28 στις 30 μέρες).. τώρα λοιπόν περιμένω την πεμπτη 14/05 κ το πρωί είχα λίγο ροζ αίμα, 2-3 σταγόνες.. κ τώρα τζίφος..

είναι δυνατόν να έχω τώρα κύκλο 25-26 ημερών εξαιτίας της καθυστέρησης που είχα???

σας φιλώ και σας ευχαριστώ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα elpis μου, δεν είχα διαβάσει παλιότερα τι είχες πει αλλά με το άγχος δεν βγαίνει τίποτα. ίσως ο οργανισμός σου να ψιλοτρελένεται και λόγω της αλλαγής του καιρού. Οι 2 μέρες καθυστέρηση δεν είναι τίποτα μην τρελαίνεσαι. Εγώ πάντα είχα σταθερό κύκλο 26 ημερών χρόνια τώρα, και όμως τον Μάρτιο είχα 4 μέρες καθυστέρηση και τον Απρίλιο 5 μέρες καθυστέρηση όμως πιστεύω ότι είναι από τον καιρό και λόγω κάποιας δίαιτας που έκανα. Γι αυτό δες να χαλαρώσεις και αν ο κύκλος σου παίξει και τους επόμενους μήνες συζήτησε το απλά με το γιατρό σου. Σημαντικό ρόλο στην καθυστέρηση παίζει και το άγχος ή η αλλαγή στη διατροφή. Φιλιά πολλά και αν θέλεις μωράκι εύχομαι να έχεις αυτο το μήνα καθυστέρηση παρόλο τις ροζ σταγόνες που εμφανίστηκαν σήμερα γιατι θα έρχεται το μωράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακι μου,μηπως εχεις πολυ αγχος;;;;;;;σε μερικες κοπελες επιρεαζει!!!!!!

ευχομαι να μην ειναι αυτο και να εχεις ενα σπορακι στη κοιλιτσα σου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...