Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΕΤΕ?????ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ???


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΤΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 29 ΗΜΕΡΩΝ,ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ 14η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ 1 ΜΕΡΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ.ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΝΑ....ΜΟΥ ΗΡΘΕ....ΤΙΠΟΤΑ....!!ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΕΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΑΓΗΤΑ(ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΠΩΣ ΤΟ ΕΝΝΟΩ)ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ!!!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΦΥΣΙΟΌΓΟΚΙΚΑ ΠΡΙΣΜΕΝΟ!!!

ΑΥΤΑ......

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΤΕΣΤ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ... ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΕΙΜΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ... ΠΕΡΙΜΕΝΕ 10 ΜΕΡΕΣ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕ ΤΕΣΤ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ... ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΙΛΑΚΙΑ...:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι καλημερα και απο μενα.Περιμενε λιγες μερες ακομη και ανδε σουρθει που ευχομαι να μην ερθει κανε κατευθειαν μια χωριακη γιατι τα τεστ πολλες φορες κανουν λαθη......Ευχομαι να ανακοινωσεις ευχαριστα νεα ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ,ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΓΧΩΣΩ!!!!ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΕΑΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki mou

giati paidi mou

na perimeneis???

Tha auto-mastigwnesai kiolas???

Kane tin xoriaki sou

kai an den eisai egkyos,,, ok,,, ton epomeno

mina kai...... pali xamogelame!!!

An omws EISAI egkyoula

prepei na prosexeis ((einai toso krisimes

oi prwtes meres..)), prepei na TO KSEREIS!

Den paizoun me auta ta themata...............

Katholou asteia DEN einai...............

Sou euxomai ta THETIKA apotelesmata!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kserw'gw???????

Oxi, tha'lega!

Proswpika, 1 ebvomada PRIN mou erthei periodos

ekana test ((k itan thetiko!))

giati ithela na kserw pws.... na kinoumai!

Tennis, douleia, sex, gymnastiki, diatrofi, kapnisma

ola -thewrw- allazoun autes tis krisimes meres..........!!!

Kali epityxia

stin opoia sou apofasi......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου γλυκο εγω θα σου ελεγα να κανεις ενα τεστακι η καλυτερα μια χοριακη......εχει δικιο σε αυτο που σου λεει η μαριμαρι...και εγω το εμαθα 5 μερες πριν την περιοδο που δεν ηρθε ποτε!!!!!εξαλλου οτι ηταν να γινει εχει γινει τωρα....δυο ειναι οι πιθανοτητες η θα εισαι εγκυουλα η θα ερθει η τρισκαταρατη.......ευχομαι να ισχυει το πρωτο!!!!:)

απορω πως αντεχετε να μετρατε μερες καθυστερησης!!!!!!!

τελοσπαντων κανε οτι σε φωτισει ο θεος!!!!!!!!!!!!!

φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι παιζεις τεννις??? μολις γεννησεις και μπορεσεις να παμε να σε παιξω ενα σετακι(την εδεσα εγω την εγκυμοσυνη)!!! καλε πηγενε κανε χοριακη να με τρελανεις θελεις?????? δεν παιζουμε αυτα τα πραγματα, οι πρωτες μερες ειναι κρισιμες,ακου τα κοριτσια,ξερουν!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!! ημαστε και ισα στην ηλικια,τι κουραγιο θα μου δωσεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki κ η δικη μου γνωμη ειναι να κανεις χοριακη το συντομοτερο,αν μη τι αλλο θα ξερεις τι σου γινεται κ αν ειναι θετικο που σου το ευχομαι ισως να πρεπει να προσεχεις λιγακι;) καλη επιτυχια κ καλα αποτελεσματα φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ!!!ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ....ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γραψε μου τη διαυθυνση σου να σου στειλω το βραβειο υπομονης!!!!!!!!! καλο ειναι αυτο ομωςπερα απο την πλακα,γιατι αν αγχωνεσαι δεν βγαινει τιποτα...μπραβο μαρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 2η ΜΕ 3η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου έτσι που μας τα περιγράφεις μάλλον έγινε το μοιραίο!!!:woohoo:

Με βάση τις ημερομηνίες ήσουν σε γόνιμες ημερές οπότε όλα καλά, ακόμα και τα πονάκια που νιώθεις είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης.

Σου εύχομαι όλα αυτά να επαναληθευτούν με ένα θετικό τέστ.;)

Θα μας ενημερώσεις κι εμάς να ξέρουμε έτσι.....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου θα συμφωνησω με τα κοριτσια!!!Μαλλον το σπορακι ερχεται!!!Εισαι σε πολυ καλο δρομο!Επισης καλο ειναι να κανεις μια χοριακη γιατι οπως ειπανε και οι φιλες πρεπει να γνωριζεις για να προσεξεις καποια πραγματα!Φιλακια πολλα και ευχομαι τα καλυτερα!!Καλα αποτελεσματα!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε μαρακι κανε ενα τεστακι......ηθελα να ηξερα πως αντεχεται να ζητε μεσα στην αμφιβολια;;;;;;δεν σας κουραζει αυτη η κατασταση;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΗ,ΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΡΩΓΟΜΟΥΝΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ!!!ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΤΩ.

ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΑΤΕ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑΤΕ ΥΓΡΑ?ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ,ΟΥΤΕ ΡΟΖ ΑΙΜΑΤΑΚΙ,ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Me to na ksereis TI SYMBAINEI

((pathologiki i' mi katastasi))

DEN apogoitevesai!!!!!!!!!!!

Apla, programmatizeis tin zwi sou...!

Tha patheis tipota apo to agxos k tin piesi

pou pernas

kai ean eisai egkyos toooso to xeirotero...

Skepsou to ligo pio ...sovara!

Sou euxomai auto pou epithymeis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...