Μετάβαση σε περιεχόμενο

μηπως ειμαι?????


Recommended Posts

καλησπερα,

εχουμε ξεκινησει προσπαθειεσ εδω και 3 μηνες.παντα εχω σταθεροτατο κυκλο 28 ημερων και παντα απο την 26 εχω αυτα τα απαισια καφετι.τωρα ομως εχω καθυστερηση 2 ημερεσ αλλα αυτο που με βαζει σε υποψιεσ ειναι οτι τα ουρα μου ειναι πεντακαθαρα και εχω κατι τσιμπηματακια χαμηλα.τι λετε????να περιμενω?εχω αρκετο αγχοσ/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μωρακι!λοιπον εγω θα ειχα κανει ενα τεστακι ηδη......απορω πως αντεχεις;;;;;;;αντε καλα αποτελεσματα και περιμενουμε τα νεα σου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κ απο μενα!

9baby σου το εύχομαι! απο τη στιγμή που έχεις ήδη καθυστέρηση, νομίζω οτι είναι καλό να κάνεις αυτό το τεστάκι.. κ ανεξαρτήτως αποτελέσματος όλα πάλι καλά θα είναι!!! ή θα πετάς απο χαρά ή θα ξεαγχωθείς κ θα έρθει η ακατανόμαστη κ αντε την άλλη φορά γερά!!!!!!

για τα τσιμηματάκια τώρα δεν ξέρω να σου πω.. τα είχα κ εγώ το προηγούμενο μήνα αλλά δυστυχώσ σε μένα δεν μου βγήκαν σε καλό καθώς με επισκέφθηκε πάλι η ακατανόμαστη.. κ αυτό το μήνα νιώθω τα ίδια, αλλά πραγματικά δεν ξέρω...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη στιγμή που έχεις σταθερό κύκλο κούκλα μου, γιατί δεν κάνεις ένα τεστάκι? Δε χάνεις τίποτε... άντε και πολύ-πολύ καλά αποτελέσματα! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου 9 babY,καλωσήρθες στην παρεα μας...

Απο δική μου εμπειρία να σου πώ οτι κ εγω ειχα ΣΤΑΘΕΡΟΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ 28 ημερών κ με την 1 μερα καθυστέρηση (γιατί δεν μου ειχε ξανασυμβεί), εκανα τεστ κ ήταν ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΟ ΘΕΤΙΚΟ...

Σου ευχομαι το ίδιο κ σε σενα....περιμενουμε νεα...κανε ενα τεστακι κ το αγχος θα φύγει...φιλιά..καλα αποτελεσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια μου εφοσον εισαι τοσο σταθερη στη περιοδο σου κ εχεις κ 2 μερες καθυστερηση τωρα..δεν πας αυριο για μια β χοριακη;;;;;Θα σου δειξει 100%το αποτελεσμα οποιο κ να ειναι αν...κ νομιζω πως...το αποτελεσμα θα ειναι πολυυυυυυυ καλοοοοοοο!!!

Τι εγινε βρε κοριτσια;;;;;πολυ γουρλιδικο αυτο το mammy τελικα ε;;;;;αντε...αντε να παιρνουμε σειρα κ εμεις!!!!!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοπελα μου θες να με στειλεις στο τρελαδικο?????????????? ΕΦΥΓΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ για φαρμακειο!!!!!!!!!!!!!! περνεις τεστακι,πας μπανακι,κανεις τσισακια,κλεινεις τεστακι,περιμενεις 5 λεπτακια κανοντας κολοτουμπες απο αγωνια και τελος...γραφεις στο μαμυλαντ τα ευχαριστα νεα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΚΑΦΕΤΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ!ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ!ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γιατί να περιμένεις;Έτσι θα αγχώνεσαι περισσότερο και δεν κάνει. Καλύτερα πήγαινε και κάνε ένα τεστάκι και σου εύχομαι τα νέα να είναι ευχάριστα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...