Μετάβαση σε περιεχόμενο

Erotisi gia test ooryxias


Recommended Posts

Koritsia thelo na rotiso tis gnomes sas.

Parakoloutho tin ooruxia mou me test (digital clear blue) kai hthes thetikopoiithike to test alla to moro mou douleve oli mera kai ton luputhika to brady opote den....

Eihame erthei se epafi tin proigoumeni nuhta.Simera an erthoume se epafi einai idi arga?

Den mporo na po oti eho trello aghos parolo pou eimai 33 eho valei hroniko orio 2 hronia prospatheias (eho meinei dyo fores alla den pige kala)alla opos kai na hei to skeftomai ligo.

Ti lete ton ehasa ton mina?(teleiosane kai ta test)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον και εγω αυτα τα τεστ ειχα παρει και ειδα θετικα αποτελεσματα απο το πρωτο μηνα........εμεις ηρθαμε σε επαφη την ημερα που χαμογελασε και την επομενη που εγινε η απευλεθευρωση του ωαριου και το καταλαβα γιατι ποναγα παρα πολυ.........και τσουπ ηρθε ο νινακι......με το καλο και σ σενα....και βουρ σημερα στο ψητο;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta mou egw na sou pw ti gnwmi mou!

Kalo einai pou irthes se epafi k to proigoumeno vradu!!

Alla giati agxwnesai me test k owriksies?Mporeis na meineis opoiadipote stigmi egguos(i mama mou eixe meinei 1 mera prin tin periodo).

Gnwmi mou einai k ap'oso exw akousei k diavasei na xareis ton erwta sou an einai dunato k mera para mera.Min xaneis olokliro mina apo mia mera owriksias.

Mporei na erthei opoiadipote stigmi!!

Auta apo mena k euxomai suntoma k oi duo na meinoume egguoules!!

Filia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ranini kai Bourique efharisto polu gia tis efhes kai tis apantiseis!

Vasika na sas po pos leitourgo ego:Olo to mina kanoume sex kai to hairomaste alla otan plisiazoun oi meres tis ooruxias kati me pianei kai psahnomai les na einai simera klp.Opote me ta test eho to kefali mou isiho oti toulahiston petuha ti mera kai xero pote peripou na perimeno tin epomeni periodo.

Opote bourique mou les oti to oario apeleytheronetai meta tin proti mera pou bgainei to hamogelo?(simera dil. gia mena?)

Tha deixei ...

Ranini grigora egyoula!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta mou dos tou na katalabei simera ayrio kai methayrio!ego eixa kanei test oorixsias kai mou bgike thetiko kai tin alli mera pou piga sto giatro mou eipe oti den kano oorixsia..alla ki alla diladi min xaneis to xrono sou me ta test molis noiseis ligo ta ugra sou pio kollodi san to aspradi tou abgou bour sto psito glikia mou!kali epityxeia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta00 έγραψε:

R

Opote bourique mou les oti to oario apeleytheronetai meta tin proti mera pou bgainei to hamogelo?(simera dil. gia mena?)

Γεια σου quinta00! Το ωάριο απελευθερώνεται μέσα σε 36 ώρες από όταν βγει το χαμογελάκι :) Το λέει και στις οδηγίες. Οπότε και σήμερα μια χαρά είναι. Χρησιμοποιούσα κι εγώ το clear blue και το μήνα που έμεινα έγκυος είχαμε έρθει σε επαφή μόνο μια μέρα μετά το χαμογελάκι. Και μια άσχετη μέρα αρκετά αργότερα αλλά φαντάζομαι πως αυτή μετά το χαμογελάκι ήταν η ...τυχερή μας :laugh:

Εύχομαι λοιπόν να είναι και η δική σου τυχερή!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gai mou les na einai moufes ta test e?

O logos pou ta empistevomai einai oti ontos 14-15 meres meta to thetiko mou erhetai periodos.Ti na po pote den mporoume me sigouria na xeroume ti ginetai ekei kato!

Snowgirl eheis dikio telika ontos etsi einai .Ego pantos hthes ekana to kathikon mou ha ha.Tha deixei.

Sas efharisto gia tis apantiseis filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia dene xw kanei pote test woriksias alla twra to skeftomai sovara.. gati eimaste ston 1 xrono kai kati kai akoma tipota :( Quinta ayto to test "digital clear blue" einai me ta oura kai to kaneis kathe mera? poso kostizei an thymasai??

eyxaristw poli :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

57 ευρώ και έχει επτά μέσα. Αν δεν έχεις σταθερό κύκλο homehealth uk το site νομίζω λέγεται πέρνεις με 1€ στικάκια για να τα βουτάς σε ούρα και 2ή 3€ στυλό για απευθείας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelina mou

Ego zo stin Ollandia kai to Clear Blue me 7 sticks mesa kanei 32 evro peripou.

Mporeis omos ma paraggeileis kai apo to internet an psaxeis paliotera post stin katigoria afti tha deis gia ta www.saveontests.com pou ta ehoun hrisimopoiisei kopeles mono pou den einai digital einai omos kala kai ftinotera.

I oli logiki einai oti prin tin ooruxia afxanetai mia ormoni kai aftin entopizei to test opote xereis oti apo tin proti mera pou vgainei entoni i defteri grammi (i to hamogelo sto digital)oti se kapoies ores (apo oti mou eipan ta koritsia 36 peripou) tha apeleftherothei to oario.

An eheis stathero kuklo paradeigma 28 meres xekinas ta test tin 10 kai kapou stin 12 13 mera tha vreis ti mera.

Gia kapoious leitourgei aghotika emena me voithaei na xeaghonomai alla ypopsin oti kai ola kala na ta kaneis den pianeis panta me tin proti.

Vasika me voithei na ypologiso tin epomeni periodo mia pou o kuklos mou petaei merikes fores apo 26 se 32 meres.

Sullegeis ta oura (apogevmatina) se ena kupellaki kai voutas to stick gia kapoia defterolepta kai meta perimeneis.

An valeis sto google ovulation sticks tha sou vgalei polles info.

Elpizo na se katatopisa

Filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας

η άποψή μου είναι ότι το τεστ ωορρηξίας είναι σωτήριο και καλό είναι να το χρησιμοποιείτε εκτός κι αν νιώθετε να σας αγχώνει ή είστε από τα "φρέσκα" ζευγάρια που έχετε το χρόνο και την όρεξη να κάνετε κάθε μέρα ή μέρα παρά μέρα έρωτα. Αυτή είναι η ιδανική μέθοδος αλλά για κάποια ζευγάρια που είναι πολλά χρόνια μαζί ή δεν έχουν πολύ χρόνο δεν είναι πάντα εύκολο...

Στην περίπτωσή μου πάντως προσπαθούσαμε πολύ καιρό χωρίς τεστ υπολογίζοντας απλά την ημέρα της ωορρηξίας περίπου στη μέση του κύκλου (την 14η μέρα) και τελικά μετά από τεστ ανακάλυψα ότι είναι την 12η-13η μέρα... Κατά τη γνώμη μου, όσες φορές κι αν κάνεις έρωτα μέσα στο μήνα, αν για κάποιο λόγο χάσεις την ωορρηξία, ουσιαστικά έχασες το μήνα. Γι' αυτό δεν είναι κακό να χρησιμοποιείτε το τεστ. Εγώ πρώτη φορά χρησιμοποίησα το τεστ πριν 3 μήνες κι έμεινα έγκυος αλλά δεν "έδεσε" η εγκυμοσύνη χωρίς ιδιαίτερο λόγο. Τον αμέσως επόμενο μήνα δεν προσπαθήσαμε γιατί μας είπε ο γιατρός ότι δεν είναι σίγουρο ότι θα υπάρξει ωορρηξία και τον αμέσως επόμενο (δηλαδή τον μήνα που μας πέρασε) ξαναδοκιμάσαμε με τεστ και είμαι πάλι έγκυος (αυτή τη φορά η χωριακή είναι υψηλή αλλά θα δούμε πώς θα πάει...).

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι 2 στις 2 φορές με το τεστ έμεινα έγκυος ενώ πριν τίποτα...

Βέβαια, σ' αυτό έπαιξε σίγουρα ρόλο και το ότι "ρύθμισα" πρόσφατα τον θυροειδή μου - μου άλλαξε η γιατρός μου τα χάπια που έπαιρνα 15 μέρες πριν μείνω έγκυος την πρώτη φορά).

Αν έχετε δυσκολία στη σύλληψη, ελέγξτε τον θυροειδή σας, είναι πολύ σημαντικό!! Καλή τύχη σε όλες κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sygharitiria gia tin egymosyni sou!

Ante mou edoses elpides:cheer:

Na sou po ki ego afto anakalypsa oti kano ooryxia allote 12h allote 15h

mera kai eno kanoume sex olo to mina, me apohi ligon imeron einai polu pithano na ti haseis ti mera.

vevaia an kapoies kopeles tis aghonei tote den einai katallili methodos...

Filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα μου τα ειπες πολυ πολυ ωραια!Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!Ευχομαι ολα να σου πανε καλα!!Καθε ευτυχια για σενα και την οικογενεια σου!!!Εγω εχω πρβ με τον θυρεοειδη αλλα μου λενε οτι προκαλει αποβολες και οχι υπογονιμοτητα....τελος παντων....θα δειξει.Φιλακια!

quinta00 μου καλη επιτυχια καλη μου!!!Ολα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, κορίτσια και σας εύχομαι ολόψυχα να έχετε όλες σύντομα εγκυμοσύνη!

Ένα έχω να σας πω: μην απογοητεύεστε! Εγώ προσπαθούσα 3 χρόνια, έκανα 5 σπερματεγχύσεις και ετοιμαζόμουν να κάνω εξωσωματική το καλοκαίρι. Δεν ξέρω να σας πω αν χαλάρωσα στην ιδέα της εξωσωματικής και γι' αυτό έμεινα έγκυος (δεν νομίζω γιατί το άγχος μου το είχα κάθε μήνα) πάντως τελικά έγινε. Να μην αγχώνεστε και να μην κάνετε σκέψεις του στυλ "εγώ δεν θα μείνω ποτέ έγκυος" κτλ. Ακόμα κι αν δεν τύχει με φυσικό τρόπο, η επιστήμη έχει φθάσει σε τέτοια επίπεδα που όλες οι γυναίκες, με πραγματικά ελάχιστες εξαιρέσεις, μπορούν να κάνουν παιδί. Τουλάχιστον στον κύκλο των φίλων μου όλες όσες προσπαθούσαν έχουν κάνουν παιδί και η πλειοψηφία απ' αυτές με εξωσωματική, με την 3η ή και 4η προσπάθεια, με αποβολές κτλ.... Πάντως, στο τέλος όλες έκαναν... Και δεν ήταν και μικρές: από 36 έως και 43 χρονών. Γι' αυτό σας λέω, μην στεναχωριέστε καθόλου και μην αγχώνεστε. Θα γίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου!! τι μου κανετε??? εγω σκεφτομαι απο τον επομενο μηνα(εαν φυσικα δεν εχω μεινει εγκυος αυτον τον μηνα,γιατι πανω απο ολα ειμαι αισιοδοξος ανθρωπος), να ξεκινησω χαλαρα τα τεστ ωορηξιας,γιατι αφου ο ιατρος ειπε οτι μπορει να μην κανω ωορηξια ακριβως τη μερα που δειχνει το τικερακι, και μερικες φορες δεν κανω και καθολου, πρεπει νομιζω να ξεκινησω τα τεστ αυτα μηπως και μου χαμογελασει και εμενα η φατσουλα πανω στο τεστ και τρεξω για αγκαλιτσες!!!!!! να ανεβουν οι πιθανοτητες θελω μωρε γμτ... εσεις τι λετε??? καλη ιδεα δεν ειναι??? και υποσχομαι χωρις να αρχισω τα υστερικα μου!!! απλα πειτε μου ποιο ειναι το καλυτερο τεστ να παρω και ποσα εχει μεσα και απο ποτε μεχρι ποτε να το κανω,μην τα σκορπαω αδικα!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroula mou mporeis na paraggeilies apo to internet pou einai ftina kai kapoia koritsia ta ehoun dokimasei www.saveontests.com .Ego hrisimopoio ta clear blue digital (me tis fatsoules) ehei 7 sticks mesa alla mathaino oti stin Ellada kostizoun 50 evro i kati tetoio(!)

Edo ta pairno 32 evro .Pantos ta theoro axiopista.

Kai koita kaimeni mou min poronesai kathe mina eimai den eimai,ma giati, tha se deiroume oles mazi.Eipame an einai na se aghosoun parapano ta test asta kalutera!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ορκιζομαι quinta μου ορκιζομαι!!! οτι θα ειμαι καλο κοριτσι!!!!!!!!!

εγω δεν μπορω να παραγγειλω μεσω ιντερνετ γιατι μια με τη δουλεια του χρηστου,μια με το προγραμμα το δικο μου που αλλαζει συνεχεια,δεν ξερω ποτε θα ειμαστε σπιτι!! και ειναι κριμα να ερχεται ο κουριερ και να μην μας βρισκει! και εγω αυτα με τις φατσουλες θελω!!!!!!! δεν με νοιαζει ποσο κανουν,χαμογελαστες φατσουλες να δειχνουν και ας κανουν και 10 εκατομυρια!!!!!! χιχιιχιχχααχαχχα!!! και απο ποτε να τα ξεκιναω??μην τα σκορπαω αδικα τα κακομοιρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exartatai ti kuklo eheis.Emena o kuklos mou paizei apo 25-35 meres opote xekinao tin 9h i 10h kai sunithos tin vrisko prin teleiosoun ta sticks.

Otan hamogelasei i fatsoula proti fora vour ston Hristo tin idia mera kai tin epomeni (i fatsoula gelaei prin ginei ooryxia).

Koita mikroula mou ego pou den eimai mikroula (33)alla eho kai mia zoi na ziso pera apo to na kano paidi kai na stenahoriemai kathe mina,eho valei hroniko orio 2 hronia.Tha kano ta tests kathe mina na xero pos eho petyhei tis meres kai apo kei kai pera as erthei opote thelei meta ta 2 hronia tha arhiso na treho.

Opote tha sou proteina na kaneis ta test na sou fevgei to aghos kai apo kei kai pera ehei o Theos gia oles mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδα εχεις απολυτο δικιο!!!! ελα μωρε σιγα τη μικρουλα που ειμαι!!! 24 ειμαι!!! 24 ολοκληρα χρονια στην πλατη μου εχω!!! την καλυτερη δουλεια σκεφτηκες να κανεις!!! χαλαρα και οτι βγει! και εγω το ιδιο θα κανω ,τα τεστακια να βρισκω την ωορηξια και χωρις υστερια πανω απο ολα!!!!!!!!! μη φαω και ξυλο!!!!!!!!!!

εμενα ο κυκλος μου ειναι 30 ημερων, οποτε ποτε να ξεκηναω λες??? δηλαδη με το που χαμογελασει η φατσουλα εγω θα λεω στο χρηστο να με πεταει στη λαμπα ε???? και αν δεν γινεται αμεσως η ωορηξια, μηπως πρεπει να κυνηγαω τον χρηστο την επομενη μερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ego tha sou elega na xekinas tin 11h mera ta tests.Otan hamogelasei i fatsoula kane sex tin idia mera (ohi aparaitita amesos) kai tin epomeni.Giati opos tha deis kai stis protes selides tou post i ooryxia ginetai 12-36 ores meta to proto hamogelaki.

Opote kunigas Hristo ti mera tis hamogelastis fatsoulas kai tin epomeni.

Kai ennoeitai opote goustarete apo tis ypoloipes meres tou mina!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ωραια!!!!! δηλαδη εγω θα κυνηγαω συνεχεια τον χρηστο!!! χαχααχαχαχχαχα!!! τι εχει παθει ο ανθρωπος με την τρελη που εμπλεξε!!!! και να σου πω,οταν λες οτι η ωορηξια γινεται 12-36 ωρες μετα το ΠΡΩΤΟ χαμογελακι, υπαρχει και δευτερο χαμογελακι?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΣΟΥ ΜΕΝΟΥΝ 5 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΑ "ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙΑ"..ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ..ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΕΙΜΑΙ (21)ΟΠΟΤΕ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ

QUINTA ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΧΑΛΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alkost mou efharisto gia tin efhoula!

Mikroula mporie na yparxei kai deftero hamogelaki tin epomeni mera alla den paizei rolo,gi afto sou eipa proto giati xero pos eisai zoiroula kai tha kaneis suneheia test kai tha ta xodeveis tzampa!!!

kai tha mperthevesai!

Loipon molis deis hamogelaki orma kai min xanakaneis test.

kai an meineis eggyos me tis sumvoules mou to paidi tha to peite quinta teleiose!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μουυυυυυυυυυ!!!!!!!!! τωρα ειδα τα μηνυματακια σας γιατι εκανα δουλειες,με επιασε τρελα και εκανα το σπιτι λαμπικο!!!!!!!

quinta μου με τοσες συμβουλες,θα εισαι η νονα!!!! ευκαιρεια να σε εχουμε κοντα!!!! αν γινεις νονα,ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ θα πρεπει να εισαι εδω συνεχεια για το ψυχοπαιδι σου!!!! :) μακαρι να μην χρειαστει να παρω κανενα τεστ,αλλα αν χρειαστει θα ακολουθω τις συμβουλες της νονας του παιδιου μου :) και δεν θα ειμαι ζοιρουλα!!!χιχιχιχιχιχ

alkost μου μακαρι να μην χρειαστει!!!!!!! αλλα και να χρειαστει,εδω ησαστε εσεις να μου δινετε τις πολυτιμες συμβουλες σας....και εγω τα λατρευω ολα τα κοριτσια...αλλα ειστε μερικες που σας εχω αδυναμια!!! και φυσικα εισαι μια απο αυτες,το ξερεις αλλωστε!! ;) 21 εισαι??? αρα δηλαδη ημαστε ισα! εγω 24,αλλα τα 3 τελευταια χρονια δεν πιανονται!!!! οποτε και εγω ειμαι 21 :) γιατι την μια χρονια ημουνα σε αεροπλανο(πηγενα φιλανδια) και δεν προλαβα να σβησω κερακια, την αλλη χρονια ημουνα διακοπες(χαλια χαλια) και δεν ειχα διαθεση να πω οτι εχω γενεθλια, και την τριτη χρονια πεθανε η γιαγια,οποτε παλι δεν εσβησα τα κερακια!!!! αρα ειμαι 21!!!!!!!!!!!!!!!! :) μια μια τα πιπινια να περνουμε σειρα για μπεμπε,μη τα παρω στο κρανιο!!! χαχαχαχιχαιχαιιχιχιχιχιχιι!!!!!!!

τωρα εγω θα το πω και αμα θελετε πειτε με τρελη!απο την παρασκευη εχω τσιμπιματακια!!! και δεν το λεω να μην με σφαξετε και με πειτε παρανοικη παλι!!!!

ουφφφφφ το ειπα!! α!πηρα και το γιατρο και το ειπα και ειπε ή ειμαι τρελη,ή απο τις κυστουλες ποναω, ή ειμαι εγκυος!!! εγω του ειπα (λογικα) επειχηρηματα και του αρνηθηκα 2 πρωτα,οποτε κατεληξα στην εγκυμοσυνη...εκεινος με ειπε τρελη και ειπαμε καληνυχτα!!!! χαχχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsias mas eyxomai sun toma me sporaki sthn koilitsa mas!!!

na rwthsw kati kiriws tis kopeles pou exoun xrhsimopoihsei ta test woriksias apo "saveontest" ta parhggeila ki egw, diavasa tis odhgies kai leei na mhn ginetai prwi, mono apogeyma pros vradu.. ta exei xrhsimopoihsei kapoia? kserei?

to clear blue pou exw parei leei kalytera prwi.. mperdeytika :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...